Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Ile wytrzymacie bez komputera?

362 postów w tym temacie

Jeśli mam coś ciekawego do roboty, np. gram w nogę, czytam jakąś ciekawą książkę, itp., to nie muszę siedzieć przy kompie, ale w jesienne i zimowe dni często zdarza się tak jak teraz, że przerwą od kompa jest jedynie czas snu + czas szkoły + czas innych mniej trwających spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze mna jest roznie
jak mam dobra gre to mnie moga nawet spychaczem probowac oderwac ale zapewniam nie udalobysie :D
a jezeli nie mam w co grac to praktycznie nic mnie nie trzyma procz forum rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12-15 godzin maksymalnie, mi wystarczy, usiąść choćby na 10 min przed moich PeCecikiem i to mi wystarczy ;), choć na ogół siedzę przed nim kilka godzin.
Jestem z nim bardzo związany emocjonalnie.
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wyjeżdżadm na wakacje to 2 bite tygodnie wytrzymuję bez problemu. Albo jak np. mam kompa w naprawie to teżjakoś wytrzumuję :P niemam z tym większych problemów. A jak w piątek po lekcjach mam zdecydować : iść grać w gałę z kumplem czy pograć na kompie to bez wachania wybrałbym granie w gałę. Ogólnie, gdybym powiedział sobie żeby nie grać przez miesiąc czy tam więcej, to na pewno dałbym sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 18:07, Orteos napisał:

Jakoś 2-3 godz. dziennie... Bez kompa da rade (mam x360) ale bez neta to masakra, moge powiedziec
ze jestem uzalezniony od neta



2-3 godz. diennie to chodzilo mi, że gram tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że potrafię...długo.Tak,dosyć długo.Szczerze mówiąc...częściej uprawiam sporty i się uczę niż przy kompie siedzę,ale ciągnie nieraz :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien się nazywać: "Ile wytrzymujecie bez internetu?". Bo jakbym nie miał internetu, to bym może sobie pograł z godzinkę i tyle a w internecie potrafię przesiadywać po 4 godziny. A ile wytrzymałbym? Ile trzeba, lecz życie bez PC byłoby dużo mniej kolorowe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i wytrzymałbym długo, ale nie mam zamiaru ;)
Po prostu kiedy mam okazję siąść przy komputerze, to to robię i tyle, ale...
Momentalnie nie mam czasu na kompa - gram głównie w weekendy :D
Zaszaleć pozwalam sobie w wakacje, kiedy siedzę przy kompie codziennie po 7-8h. Nałogowcem chyba nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest remont czy coś (a ostatnio cały dom) no to nie byłem z tydzień na kompie i co ważne nie był to czas stracony. Kompa włączam dużo jak jestem chory itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:43, xxmarcinxx5 napisał:

> > Ja trzy lata nie mialem kompa bo mi sie spalil i jakos sie trzymamem.
>
> Boże! Gratuluję wytrwałości. Ja bym tyle nie wytzrymał.

Dzieki:D


nie ma za co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować