Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Ile wytrzymacie bez komputera?

362 postów w tym temacie

Pamietam jak miałem kompa zepsutego,bo zasilacz sie spalił,przez tydzien nie miałem dostępu do kompa.Zwariowac było można,a konsola ps2 akurat w naprawie była,wiec nie wiedzialem co ze sobą robic:)
Czyli mniej-wiecej max bez kompa wytrzymam 1tydzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie wiem ile bym wytrzymał nie sprawdzałem się jeszcze :) wszystko zależy od tego czy muszę wytrzymać czy mogę :) bo jeśli muszę to raczej sporo wytrzymam a jeśli tylko mogę to raczej nie za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różne to bywa. Teraz to spokojnie mógł bez kompa żyć. Zalezy czy miałbym w co grać i kiedy. W zimie napewno bym niewytrzymał za długo, ale np w wakacje 2 lata temu byłem kilka godzin na kompie przez całe wakacje... no ale teraz kupiłem CoD4 i Crysisia, więc narazie będzie ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mogę wytrzymać długo jeśli nie mam możliwości dostępu (np. jestem poza domem) i tak np. bez "skutków ubocznych" pojechałem na 2 tygodniową kolonię 4 lata temu;) ale jeśli jestem w domu i np. był remont w moim pokoju a ja nie mogłem sobie zagrać to mnie skręcało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe śmieszny temat. W sumie. Ile bym wytrzymał...Tak samo jak player000 doznałem ciężkich skutków ubocznych. Zawsze byłem mistrzem w CoD 2 i Countera 1.6. Po powrocie z obozu w CoD 2 nie moglem przejsc 1 misji, a w Countera dostalem 4 heady od nowicjusza. A teraz dojdzmy do sedna tematu...
Bez kompa wytrzymalbym dlugo, ale bym tego nie chciał. Każdy z nas by tak wytrzymał. Gdyby nie slyszal o komputerze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 02:05, master962 napisał:

ja nawet nie wiem ile bym wytrzymał nie sprawdzałem się jeszcze :) wszystko zależy od tego
czy muszę wytrzymać czy mogę :) bo jeśli muszę to raczej sporo wytrzymam a jeśli tylko mogę
to raczej nie za wiele

E tam, ja kiedyś bez kompa wytrzymałem prawie 6 tygodni ale to była masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile wytrzymam bez kompa? Hmm to zależy, w wakacje komp jak i reszta domu porasta kurzem, szkoda mi czasu na sen, a co dopiero na siedzenie w domu :D Zimą za to komp staje się "centrum dowodzenia". W końcu bieżące wiadomości trzeba przeczytać, obejrzeć jakiś film, czy posłuchać muzyki. Do tego jak co dzień rozejrzeć się po forum i koniecznie partyjka w Guild Wars :) Gdy to wszystko zsumować, to wokół kompa kręcę się niemal bez przerwy, gdy tylko jestem w domu. Oczywiście jeżeli słuchanie muzyki czy leżenie na kanapie i oglądanie filmu, można zaliczyć do czasu przed kompem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja najdłużej wytrzymałem bez kompa 1 tyg ale myśle że wytrzymam więcej, ale tylko jak muszę tyle wytrzymać bo jak mogę grać to gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak powiedzmy miesiąc, ale w wakacje. Jak jest szkoła to jest mniej czasu i człowiek chce sobie usiąść choćby tak aby się odprężyć po ciężkim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kiedyś bez żadnych dołów, itp. wytrzymałem jakieś 5 miesięcy (po przeprowadzce). :P To też zależy od pory roku... Ale:
Wiosną - ze 3 tygodnie
Latem - miesiąc, i tak ciągle gdzieś wyjeżdżam. ;)
Jesienią - ze 2 tygodnie
Zimą - nie przeżyłbym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile wytrzymam bez kompa?? Tyle ile potrzeba, nie jestem z nim związany. Wiadomo, że lepiej z komputerem niż bez niego, ale miesiąc bez kompa to naprawdę dla mnie nie problem. I uważam, że jak ktoś tygodnia nie potrafi bez kompa wytrzymać, to naprawdę z nim niedobrze i powinien zastosować jakąś terapię, bo to jest naprawdę niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer (stacjonarny) moich rodziców jest w serwisie od paru dni, dzisiaj mama mówiła, że jej go już brakuje.
A ma jeszcze laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować