Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Ile wytrzymacie bez komputera?

362 postów w tym temacie

Jak inni podzielę "stany wytrzymałości", tyle że na miesiące ;)
Styczeń- Około tygodnia, szczególnie jak śniegu brak, zimno i ohydnie na dworze.
Luty- Jak wyżej, tyle, że są ferie, więc dłużej siedzę przy komputerze
Marzec- Już się cieplej robi, jakiś spacer czy rower. Około tygodnia, półtora.
Kwiecień- Zależnie od pogody, ale około tygodnia, półtora
Maj- Raz dociągnąłem 20 dni :) Ale to było kilka lat temu, teraz rekord to 14 :P
Czerwiec- Tu mógłbym cały miesiąc spędzić na dworze.
Lipiec- Bywało, że i cały miesiąc, i to nawet w tym roku.
Sierpień- Góra tydzień i to naciągnięte, wakacje się kończą
Wrzesień- Kilka dni, szkoła, trzeba odreagować
Październik- Jak wyżej, zero wolnego, trzeba korzystać.
Listopad- Plucha, zimno, pada, błocko. Co innego robić? Może grać na konsoli? :P
Grudzień- Tu już góra tydzień, dużo grania podczas świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:06, RedSqll napisał:

Ja niegralem raz przez 2 tygodnie :-) bo gralem na PS2 :-p

Ja miałem identyczną sytuacje jak ty grałem całe 2 tygodnie na czarnulce ponieważ byłem owe 2 tygodnie bez kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem zmuszony po awarii komputera wytrzymać bez niego jakieś pół roku jak nie dłużej. I jak widać jest to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2007 o 11:17, donard napisał:

to gościu jesteś niezły


Co w tym trudnego ? Ja bym nie potrafił tak jak mój brat siedzieć po nocach i godzinami w ciągu dnia. Zresztą w dni robocze bywa tak że wcale nie mam dostępu do komputera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W okresie szkolnym z komputera musze skorzystać do nauki przynajmniej kilka razy w tygodniu a pozatym bez neta tak naprawde trudno mi oddychać. Jeśli chodzi o gry komputerowe też moge nie grać na nich całe życie ale internet.. wciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przymusu mogę bez końca... :( Od książek jestem o wiele bardziej uzależniony. Z własnej woli mógłbym góra tydzień. Włączając urlop w OGame i Blood Wars(www.bloodwars.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie bez komputera jednak nie jest takie straszne :) Mogłem sie o tym przekonać ostatnimi czasy, gdzie to przez 1,5 tygodnia komputer znajdował się w serwisie. Fakt faktem, z początku przerażała mnie wizja życia bez mojego pieca lecz z czasem zacząłem się przyzwyczajać a nawet zacząłem sobie uświadamiać że takie przerwy są nawet dobre i potrzebne. Od razu znalazłem czas na inne czynności, potrafiłem sobie je lepiej rozgospodarować, miałem więcej czasu dla przyjaciół i dziewczyny no i nawet zacząłem się wysypiać :) Podsumowując - jak dla mnie to same plusy :) Jest tylko jeden warunek - trzeba oddać komputer do serwisu :P bądź gdzieś go wywieźć bo ja osobiście nie mam tak silnej woli by sobie go odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mógł wogóle nie używać ale często ktoś coś potrzebuje odemnie albo coś pyta, więc musze sprawdać GG czy poczte, a pozatym lubie czasem w necie popatrzeć co w trawie piszczy :) ( newsy itp. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhhh...
Nigdy nie miałem okazji i ochoty testować mojej wytrzymałości lub/i siły woli, ale wydaje mi się, że bez kompa mógłbym wytrzymać ze dwa tygodnie, w sytuacjach kryzysowych aż 1 miesiąc. W moim życiu najdłużej bez kompa przeżyłem 2 miesiące (wczesne stadium rozwoju choroby "uzależnienie-od-komputera").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojejciu ja nigdy nie patrzałem ile jestem bez komputera bo ja ciągle na nim jestem... I nie chce patrzyć :-( Bo bym chyba nawet godziny nie wytrzymał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować