Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Ile wytrzymacie bez komputera?

362 postów w tym temacie

ja bez kompa żyć nie moge.... Jeszcze z łóżka nie wstane a już naciskam Power :P
Cały dzień siedze przy PC, wogóle nie zchodze,chyba że pod przymusem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z coraz częstszym przebywaniem w Lublinie przez cały tydzień przy kompie siedzę raz na tydzień, tak samo jest z netem. I nie czuję potrzeby siedzenia częściej, grunt to wiedzieć jak sobie zorganizować czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale śmieszne pytanie. Ja bezz komputera bym chyba tygodnia nie wytrzymał nie wiem dlaczego ale wątpie że bym wytrzymał dwa dni... A tak trochę nie na temat to dziennie na komputerze siedzę pięć godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się z kimś założyłem że wytrzymam bez kompa 2 tygodnie, po 6 dniach dostałem pozwolenie na 15 min do wykorzystania do końca zakładu (szkoła). Te 15 min zamieniło się w 15 godz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest to absolutnie konieczne to wytrzymam bardzo długo..ale jeśli nie to nie wytrzymam nawet 2 dni bo mam nałóg słuchania Jap. muzyki...bez nie nie wytrzymuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wytrzymałem kiedyś 1.5 miesiąca. Dobrze wspominam ten czas, ale po kilku latach od tego wydarzenia... teraz po kilku dniach czuję "głód" na kompa jak narkoman na narkotyki. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie obozu wytrzymałem 6 dni bez kompa i jakoś nie czułem "głodu". Gdy byliśmy na wycieczce klasowej na dwa dni i jak widziałem kolegę, który w pierwszy dzień wieczorem mówi mi, że pograł by sobie to mi sie go żal zrobiło. Chłopa uzależniony po prostu. Siedzi przed kompem przynajmniej 5 godzin dziennie do późna w nocy, w szkole nie wyspany, zadań nie odrobi...nie chciałbym być na jego miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak trzeba to nawet i rok. Ale nie obyło by się bez bicia, kopania, piany z ust i klatki:P A tak na poważnie to bez kompa mogę wytrzymać z 2 tygodnie jak nie mam ciekawych gier. Niestety (czyt. na szczęście) od 2 lat mam internet i trudno by mi było bez niego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc styczność z komputerami mam od 7 roku życia.Pierwszy mój komputer to był:

1) Commodore 64
2) Amiga 500
3) Optimus
4) Starszy komp lata 1999-2007
5) No i nareszcie moja wymarzona machineria dzisiejszego wieku.

także bez kompa nie mogę się oderwać.na stronie gram.pl - wiszę już 97 godzin i jeszcze nie spałem.Nie potrafię.Komp przejął kontrolę nad moim umysłem.A od dzisiejszej nocy jestem nocnym markiem na forum w temacie o xywce Keroth.Ale dziś to ja chyba pójdę spać-strasznie mnie oczy i głowa już boli-ale postaram dotrzymać Wam towarzystwa do godziny 0:00.A potem DOBRANOC pewnie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bez gier wytrzymam i nawet kilka tygodni (a nawet szczerze mówiąc w ogóle nie gram, pomimo sprzętu w pełni nadającego się do najnowszych tytułów), kasy na gry też ostatnio mało przeznaczam (dopiero dziś, od 3 miesięcy spokoju, kupiłem Orange Box i Dark Messiah), ale...
...bez neta nie wytrzymam. Ani godziny :D
Cały dzień siedzę w domu i cały dzień sterczę na necie,
a dokładnie od 14 do... 6 rano. DZIEŃ w DZIEŃ. Bo od 6 do 12 śpię xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bez kompa bym dlugo nie wytrzymal.. ale to zalezy od chumoru, nastroju i wogole. Bo np. raz to mam takie dni ze nie chce mi sie siadac na kompa a raz tak ze calymi dniami przesiaduje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to zależy od tego, bo jeżeli będę mógł sobie zorganizować sobie czas podczas "nieobecności" przy kompie, to mogę baaardzo długo :> - ale jeżeli jestem chory, siedzę tydzień w domu, a komp zepsuty... arghh... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować