Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Ile wytrzymacie bez komputera?

362 postów w tym temacie

Lubię sobie wejść po szkole, albo w weekend na kompa, ale jakby mi ktoś zabrał na jakiś czas to bym nie płakał, bo nie jestem maniakiem. Swoją drogą ja nawet w szkole muszę po 10 godzin w tygodniu siedzieć przy kompie, więc sami widzicie jaki wybrałem zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jak mam być szczery to gdyby nie to że zacząłem grać w plemiona i mam nieźle rozbudowane wioski to mógłbym kompa w ogóle nie włączać. W całym moim życiu był taki moment że miałem dużo nauki i wytrzymałem ponad miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 22:43, gogiell napisał:

Cóż, to zależy od tego, bo jeżeli będę mógł sobie zorganizować sobie czas podczas "nieobecności"
przy kompie, to mogę baaardzo długo :> - ale jeżeli jestem chory, siedzę tydzień w
domu, a komp zepsuty... arghh... :/


ja jak jestem chory, to biorę laptopa do łóżka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... miałem taki okres w życiu, że ok. miesiąc bez kompa wytrzymałem. Miałem wtedy po prostu ciekawsze zajęcia, albo dużo nauki. Ale szczerze przyznać, że gdyby nie komputer to miałbym znacznie lepsze wyniki w nauce, porównać : wcześniej, kiedy miałem kompa bez neta miałem średnią 4.8. Teraz z netem : 4.3 - 4.4 hehe. Ale się nie przejmuje, bo można mnie oderwać od komputera i nie biję matki krzesłem :P ( W Tibię nie gram, Tibia to gó***!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2008 o 23:05, gogowitczak napisał:

ja jak jestem chory, to biorę laptopa do łóżka xD


Ech, na moim laptopie, pogram sobie co najwyżej w sapera, pasjansa, total anihilation i steel panthers :/ - ale jakby co, to od pół roku jest jeszcze PSP :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile wytrzymam bez komputera? Właściwie nie ma chyba takiego czasu, którego bym nie wytrzymał :) W końcu komp to nie wszystko, są ważniejsze sprawy, bez których bym nie wytrzymał- dziewczyna, kumple...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widzicie-bo pisałem chyba już tu wcześniej-jestem nieźle uzależniony od komputera.Ma ktoś lekarstwo na tą chorobę..?;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafię wytrzymać długi okres czasu bez kompa, lecz przychodzi mi to dość ciężko. Zazwyczaj gram po 2-3h dziennie, więc wcale nie tak dużo. Może dlatego mogę się od tego komputera jakoś oderwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No musze powiedzieć że jeden dzień to maxymalnie. Ostatnio strasznie sie przywiązałem do kompa i bez niego nie moge wytrzymać :P. Ale może jak bym sie strasznie uparł to może było by co z tego ale nie wiadomo. Chociaż muszę powiedziec tak szczerze że kiedyś przy kompie nie siedziałem ponad miesiąc nie ciągło mnie tak do niego nie wiem czego. Ale teraz szkoła to tym bardziej ciągnie :P no to tak u mnie jest pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też bym dnia nie wytrzymał bez komputera.

I na szczęście mi się nigdy nic z komputerem jak na razie nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio byłem zmuszony wytrzymać ponad miesiąc zasilacz padł ,ale radziłem sobie bardzo dobrze i wreszcie wziąłem się za poważne rzeczy takie jak remont mojego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 00:57, Speed 7 napisał:

jak widzicie-bo pisałem chyba już tu wcześniej-jestem nieźle uzależniony od komputera.Ma
ktoś lekarstwo na tą chorobę..?;)))


siedź tak długo az Ci komputer totalnie zbrzydnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydawalo ze wytrzymam max bez kompa jakies 2-3 dni, a jak mi komp padl to wytrzymalem miesiac. czas jakos sam lecial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No stary powiem Ci że jest to ciekawe lekarstwo-ale znając mnie to chyba szybko komputer mi nie zbrzydnie - chyba że zawałem mi to będzie groziło.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować