Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy laptop z 8800M GTX na pokładzie

44 postów w tym temacie

rock to świetna marka i dam sobie noge uciąć ze bedzie bardzo ciezko lub niemozliwe znalezć tanszy laptop o tej samej konfiguracji. sam jestem posiadaczem starszego modelu pegasus 670 z kartą 8600m gt i nawet teraz bywa ciezko znalezc coś rownie dobrego po tej samej cenie.

a tu macie filmik porównanie różnic performansu gry crysis na kartach 8600m gt i 8800m gtx.

http://www.unwiredshow.tv/2007/11/19/22-nvidia-notebook-graphics/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technicznie jest świetny, design też ma bardzo ładny - nie jedna osoba chciała go by mieć ;)

No ale cena bardzo boli. Kogo stać na laptop za 3500 zł, a co dopiero za 9000 zł? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:04, MisioKGB napisał:

Shit to ja już wole Kompa za 9000 na Plecach Targać :D:D

Tu tez byś musiał targać na plecach nie kumputer a jakis agregat prądotwórczy;p
Taka prawda..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nio sprzęt pierwsza klasa. . . jednak ta cena jest niezłym plaskaczem w twarz.

No to kto ze mną włamie sie do komputerowego xD <joke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:20, Gol Galad napisał:

Za 4500$ w USA można już mieć porządny zestaw, ze wszystkim - mychą, głośnikami, dobrym monitorem.
;P
No i jeszcze nawet lepszym kombajnem, ale laptop jak nie ma co......


Jeżeli masz na myśli co do tych 4500$ komputer stacjonarny... to za tą cenę można mieć monstrum wydajności z dwoma 8800 Ultrami [wiem, że dopłacanie z GTX do Ultra jest nieopłacalne, chciałem tylko ładnie porównać :P] na pokładzie ;d.
---
Gdybym miał masę pieniędzy, to bym kupił i bym wygodnie sobie grał od czasu do czasu np. leżąc na hamaku na plaży Hawajskiej, czy np. siedząc na leżaku koło mojego pięknego, podgrzewanego do 30 stopni C basenu o pojemności dwóch milionów litrów. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2007 o 15:11, Adamido napisał:

O ja cię!!! ŁO KURNA!!!! Zero pojęcia o nowych laptopach.Ostatnio grałem w UT3 na laptopie
Toshiba Qosmio cośtam.Kosztował ~14k.Miał

Właśnie ta cena jest troszkę zabójcza :)

Dnia 26.11.2007 o 15:11, Adamido napisał:

GF 8600M.
Jakiś procek Core 2 duo podobny tyle że na lapy(bodajże Centrino duo albo centrino 2 duo [nie
założę się])
2gb ramu ponad 700mhz
Dysku w ogóle nie pamiętam.

nawet nawet

Dnia 26.11.2007 o 15:11, Adamido napisał:

UT3 śmigał na max detail bez żadnych przycięć.Przy czym miał genialnie stworzony układ dźwiękowy
-głośnik niskotonowy na spodzie lapa, głośniczki średnie w liczbie 2 obok klawiatury, a wysoko
tonowe na monitorze który miał przekątną ~19 cali.Dołożyć do tego porządną bezprzewodową myszkę
Logitecha na której grałem i mamy wymarzony zestaw.Więc proszę ja Ciebie bardzo, zanim zaczniesz
coś krytykować, zapoznaj sie z nim dokładnie.

Nom porządny sprzecik

Dnia 26.11.2007 o 15:11, Adamido napisał:


BTW.Laptop ten miał czytnik hd-dvd i blu ray, oraz nagrywał hd-dvd , a także CZYTNIK LINII
PAPILARNYCH :-D

nom miał wszystko, tylko za jaką cenę, za tyle to można kupić 8800 GTX w SLI z 4 GB RAM dysk 1TB , tylko fakt, ze laptop jest przenośny daje mu dużo, a jak ma służyć tylko do grania to słabo, ale jak ma służyć do pracy to jeśli nie jesteś programistom to po cholercie taki full wypas sprzęt, wystarczyłby za 2 tysiące :)

Pozdrawiam, kindziukxxx

P.S. Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia, możesz sie z nią nie zgadzać ale moich poglądów nie zmienisz do czasu, aż laptopy będą służyły do wszystkiego, a pozostałe PC zostaną wyparte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:11, Adamido napisał:

> O ja cie!!!! Ło kurna, masakra, orgazmu dostałem jak przeczytałem co to za hiper sprzęcior!!!!

> Eh.. za te pieniądze wole zwykłego notebooka i 3x wydajniejszego kompa z porządnym monitorem

> i głośnikami niż Super Hiper Turbo Wypas GTI Mega Czadowego laptopa który pociągnie z
20-30
> minut.
>
O ja cię!!! ŁO KURNA!!!! Zero pojęcia o nowych laptopach.Ostatnio grałem w UT3 na laptopie
Toshiba Qosmio cośtam.Kosztował ~14k.


Tu nie chodzi o "pojęcie o nowych laptopach" tylko o czysta kalkulację pieniężna ....
Komp stacjonarny o takich samych parametrach jak ten lapek można mieć za 3-krotnie niższą cenę.
A jak to w reklamie było: "jeśli nie widać różnicy - po co przepłacać ? ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:11, Adamido napisał:

O ja cię!!! ŁO KURNA!!!! Zero pojęcia o nowych laptopach.Ostatnio grałem w UT3 na laptopie
Toshiba Qosmio cośtam.Kosztował ~14k.Miał
GF 8600M.
Jakiś procek Core 2 duo podobny tyle że na lapy(bodajże Centrino duo albo centrino 2 duo [nie
założę się])
2gb ramu ponad 700mhz
Dysku w ogóle nie pamiętam.

>UT3 śmigał na max detail bez żadnych przycięć.
Si-fi to wypisujesz ;) Nawet gdyby to był GF 8600M GT to i tak nie ma szans żeby na maksie pociągnął UT3 (może jeszcze w natywnej? ;)). Tak się składa, że mój współlokator takowy sprzęt posiada i UT3 na midach da się grać, ale nie w natywnej bynajmniej ;).

>Więc proszę ja Ciebie bardzo, zanim zaczniesz coś krytykować, zapoznaj sie z nim dokładnie.
"Więc proszę ja Ciebie bardzo, zanim zaczniesz coś wychwalać, zapoznaj sie z nim dokładnie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować