Zaloguj się, aby obserwować  
Narultimate

Emo - Temat Ogólny

146 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2007 o 00:27, Narultimate napisał:

I.co.uważasz.że.śmieszne.jest.naśmiewanie.się.z.innych?


Och, przecież używanie kropki zamiast spacji jest takie modne, wręcz to wyznacznik emo. Weeź, po protu nie wyrabiam jak widzę takie trzynastoletnie dzieci MhR0Quu. Myślisz, że będąc takim dzieciakiem ubierzesz się na czarno, puścisz jakieś TH w empetrójce (albo składankę Mini-Mini O_o), będziesz łaził z żyletkami to jesteś emo? Najpierw dorośnij, a nie ośmieszasz się na publicznych forach.

Mój powyższy bulwers nie ma promować żadnej nienawiści do emo, bo co jak co ale i muzykę i ludzi z tej subkultury bardzo lubię, ale jak widzę kolejnego pozera to psychika mi siada... Precz pozerom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:55, tykus napisał:

Mój powyższy bulwers nie ma promować żadnej nienawiści do emo, bo co jak co ale i muzykę i
ludzi z tej subkultury bardzo lubię, ale jak widzę kolejnego pozera to psychika mi siada...
Precz pozerom :(


A gdzie teraz znajdziesz prawdziwego EMO ? :D Może jakbyś sie cofnął z 10-15 lat :P Teraz to same pozerstwo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:17, 88Bonzo napisał:

A gdzie teraz znajdziesz prawdziwego EMO ? :D Może jakbyś sie cofnął z 10-15 lat :P Teraz to
same pozerstwo xD


Przez neta głupota rośnie wśród młodzieży, to i sami pozerzy są. Choć parę osóbek z tej subkultury znam, bardzo fajne, pokręcone osoby, a stereotyp o żyletkach olewają ciepłym moczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie emo to pepały ikompletni debile.
JAK MOŻNA SIĘ TAK UBIERAĆ I NOSISĆ TAKIE WŁOSYNA HEDZIE. PRZECIERZTO JEST KOMPLETNIE BEZNADZIEJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2007 o 20:22, tykus napisał:

Przez neta głupota rośnie wśród młodzieży, to i sami pozerzy są. Choć parę osóbek z tej subkultury
znam, bardzo fajne, pokręcone osoby, a stereotyp o żyletkach olewają ciepłym moczem ;)


No ja niestety nie mogę tego stwierdzić w swoim przypadku. Mieszkam w mieście w którym fala pozerstwa tejże subkultury spadła jak grom z jasnego nieba. Udawanie EMO jest raczej sposobem na zwrócenie na siebie czyjejś wagi i kontrastowe wyróżnienie się z tłumu, nic poza tym. Co gorsza są to osoby nie przekraczające 15 roku życia co sprawia że widok takowej osoby jest jeszcze bardziej żenujący. Mam nadzieję że nie uraziłem żadnego z młodszych użytkowników, gdyż nie miałem tego na celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styl jak styl, dla jednych OK, dla innych tragedia. Nie nazwałbym emo ''pedałami''. Może jest w tym stylu nieco metroseksualności, ale to nie czyni z emowców gejów. A fryzura...hm, jak każda inna. Tak z ciekawości, jakie ciuchy i włosy TY nosisz?
PS. Tak, jestem jednym z niewielu metalheadów broniących emo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic do nich nie mam(jak większość metali ;p), mam nawet jednego kumpla emo (ten typ prawdziwy, a nie pozer bo oni to przegięcie). Całkiem fajny koleś(niekiedy pomysły na rozmowy(i inne rzeczy) ma porypane ale zawsze jest to okazja aby się troche pośmiać) też cały czas patrzy z porzałowaniem na pozerów którzy szpanują że się niedługo potną. Nosi charkaterystyczną koszule, zniszczone trampki(choć ja też lubie takie buty i często nosze jak jest cieplej) i charakterystyczne okulary (akurat on ma wade wzroku i sam se takie wybrał) ale już malować się nie ma zamiaru jak kinder-emo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:30, Narultimate napisał:

nie.jestem.pozerem.
ty.nie.wiesz.co.przeżywam.:(.
nie.jesteś.wart.żeby.wkroczyć.do.mojego.muzycznego.świata.:(.

Ale dowaliłeś emowaty.kwiatuszku biednemu Tykusowi :D
A emo lubiłem i lubię jako muzykę (całkiem zdatne na imprezy :P Nie za ciężkie, nie za ambitne, tak w sam raz), lecz wszystkich tych pozerów którzy "zrodzili się" z tego całego szajzu TH - podobnego... ech szkoda gadać...
Ale spokojnie na wschód od Nas (ot choćby na Litwie) jest tego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:30, Narultimate napisał:

nie.jestem.pozerem.

Dobrze wiedzieć.

Dnia 27.11.2007 o 20:30, Narultimate napisał:

ty.nie.wiesz.co.przeżywam.:(.

Kolejny niezrozumiany nastolatek? To zaczyna robić się nudne...

Dnia 27.11.2007 o 20:30, Narultimate napisał:

nie.jesteś.wart.żeby.wkroczyć.do.mojego.muzycznego.świata.:(.

ale.emo.to.moje.ziomy.:(mój.muzyczny.świat jest.prawie.taki.jak.twój.i.żyletki.mam.ładne.:(

To nie jest prowokacja. Po protu wyrażam dosyć dosadnie swoje zdanie, które mam nadzieję nikogo nie obraża - interwencja moderatora niewskazana. :) A przepraszam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:25, micbur napisał:

Moim zdanie emo to pepały ikompletni debile.
JAK MOŻNA SIĘ TAK UBIERAĆ I NOSISĆ TAKIE WŁOSYNA HEDZIE. PRZECIERZTO JEST KOMPLETNIE BEZNADZIEJE.

noo kolego toś przesadził, pominę już wywód o pedałach i innych przerzutkach a skupie się na fryzurze.. mnie się ona tam podoba ( byle nie kruczo czarna) jak bym miał figure jak Emo ( tj szczupłą) to też bym se taką strzelił (a co :P) a tak to długie pióra i beer w łapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:33, Narultimate napisał:

tak.jestem.emo

Nie jesteś. Nie ubliżaj tej subkulturze, byłbym wdzięczny.
I przyznaj już, że po prostu Ci się nudzi - to nawet nie jest pozerstwo, to kolejna marna podpucha, stawiam na czyjeś drugie konto, tyle. Nie dajcie się sprowokować, do jutra powinno przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:39, Warrior Within napisał:

Ja nic do nich nie mam(jak większość metali ;p)

Ke!? Większość metalheadów raczej chyba nienawidzi emo... BTW, u mnie w szkole jeden ma na kostce napisane KILL EMO FAST ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:44, squeglee napisał:

> Ja nic do nich nie mam(jak większość metali ;p)
Ke!? Większość metalheadów raczej chyba nienawidzi emo... BTW, u mnie w szkole jeden ma na
kostce napisane KILL EMO FAST ^^.

Jeśli już to z tego co widziałem to większość nienawidzi tych pozerów, a do normalnych(jest ich i tak już niewiele) nic nie ma. Nie wiem jak jest w innych częściach polski ale u mnie tak jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować