Zaloguj się, aby obserwować  
Narultimate

Emo - Temat Ogólny

146 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2007 o 21:20, Narultimate napisał:

dziewczyny.nie.mogę.:(. ...choc.bardzo.bym.chciał
Nie.mam.taty.i.bardzo.bym.chciał.go.mieć.:(.


Z całym szacunkiem dla Ciebie i Twojego nieboszczyka taty, weź się chłopie ogarnij :P Z tym tatą - jeżeli to żart to Ci się nie udał. Jeżeli prawda, nie rozumiem po kiego tak się z tym obnosisz. Nie jedna osoba nie ma rodziców i nie wypisuje na forum o tym jak bardzo cierpi z tego powodu. Jak dla mnie to trochę niepojęte. Jeżeli jesteś taki trv EMO napisz mi coś więcej od siebie o tej subkulturze, czym się charakteryzuje itp. bo chciałbym poznać jej prawdziwe przesłanie jeżeli w ogóle takowe istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dobra rada- weź się w garść i przestań się nad soba użalać, powiem Ci szczerze, że moje życie jest do dupy, a jakoś nie wpadłem w "emo" (lol), mimo że mam przewalone od dzieciaka. Twardkim trzeba być, a nie miętkim, bo zdziwiłbyś się jak wielu wokół ma gorzej od Ciebie, a żyje i daje radę. Głowa do góry i włącz pozytywne myślenie, najlepiej zajmij się czymś, to będziesz mniej miał czasu na bezproduktywne myślenie w złym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i temat przerodził nam się w kącik żali pozera ;) Bosh, czy tak trudno zrozumieć, że życie usłane różami nie jest? BTW do mnie też ten pan napisał, aż się ze śmiechu zwijałem. Od.teraz.już.wiem.że.tylko.tró.emo.używają.kropek.bo.spacji.nie.mogą.zauważyć.na.klawie... A i tak mnie zjechał, że nie jestem wart jego muzycznego świata, jake to dramatyczne. Ale imo to i tak podpucha jest ;P

EDIT - Budo, też już do tego doszedłem po Generacji GG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:30, Dark SMG napisał:

chcesz powiedzieć ze nasz Emo to troll?


troll i to z tych dosc znanych zreszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na robienie z siebie idioty publicznie też masz pozwolenie?

Był emo. Jest troll. Mam nadzieję, ze ewolucja wytnie ich w pień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emo...Dla mnie są śmieszni i dlatego ich lubię-dają mi iskierkę śmiechu w szarym,nudnym i schrzanionym od 7 lat życiu.W wszystkim jest u mnie schrzanione-ja sam,mama,tata,siostra,dalsza rodzina,szkoła,"óczniowie" szkoły,nauczyciele,środowisko itd.Ale nie płaczę cały czas,nie mam swego ulubionego kąta i nie wyglądam jak pedał.Wiem,że są ludzie,którzy mieli gorzej,ale z tego wyszli i mają się dobrze,a Emo..."Nikt mnie nie koha,jezdem beznadziejny,wszyscy mną gardzą itd.",słuchają "muzyki" o tym,jak to na świecie jest przesrane i chcą się zabić.Żeby udowodnić swą "odwagę",to zapewne niektórzy Emo chcieliby zginąć,skacząc na bungee z Krzywej Wieży w Pizie,używając stalowego łańcucha.Oprócz tego,na ziemi będą rozbite butelki(Czyi pełno szkłaaaa) i zaostrzone pale,Emo będzie w jednej ręce trzymał żyletkę,którą się podetnie,a w drugiej przycisk,który uwolni ze szczytu wieży siekiery,które wbiją się w jego plecy.
Ogólnie Emo chcą być oryginalni,ale coś im to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:28, Budo napisał:


Ehh, sprawdziłem ip, to SinClers/ufo344/Nah i co tam jeszcze.

cóż i tym miłym akcentem kończymy istnienie tego tematu za 2 dni umrze śmiercią naturalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiałbym śmierć kliniczną - będzie się jeszcze gdzieś błąkać, ale... no właśnie :)

Skończmy offtop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:31, Narultimate napisał:

to.moje.stare.konta.dostałem.na.nich.bana


Ban to "uniemożliwienie wypowiadania się na forum". Nie obejmuje zatem konta lecz osobę.
Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować