Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pianino dla gracza, czy komputer dla pianisty?

31 postów w tym temacie

Domek

Świat widział już setki przedziwnych modów komputerowych, ale wszyscy z pewnością się zgodzą, że ten jest jednym z najbardziej... stylowych. Na pierwszy rzut oka - normalne, antyczne pianino. A w środku? Tam kryje się "czegotoniemający" komputer.

Przeczytaj cały tekst "Pianino dla gracza, czy komputer dla pianisty?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6GHz? Tyle to jest w moim Athlonie 2x 4200+ wg. SRL. I tylko 1GB RAM? Nie wiadomo jaka karta graficzna tam jest wmontowana. Jak na "cotoniemający" komp to trochę "niezabardzo". Pianino vs. futurystyczny wygląd obudowy PC-ta? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardziej oryginalny: mam komputer wyglądający jak komputer, który jest zamknięty w obudowie komputerowej ;) Nikt mnie nie przebije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nono, moding jst sposobem zarabiania na życie, bo to jest po prostu odmiana sztuki. ;)
A i tak na marginesie - to będzie pianino dla gracza, na przykład podczas niezbyt lubianych czasów, kiedy to trzeba było się uczyć grać, a my tego nie lubiliśmy, to byśmy odpalili sobie Compiano. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie. Gdyby tak jeszcze miał wbudowany Keybord od razu podłączony do karty dźwiękowej, to byśmy otrzymali pianino na miarę XXI wieku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziom się już naprawdę w głowie przewraca. To jest dla komplaetnie nadzianych ludzi którzy już nie mają co z kasą robić. Pomysł może i jest fajny ale gdzie ja to postawie w mieszkaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 15:02, 143872 napisał:

Ludziom się już naprawdę w głowie przewraca. To jest dla komplaetnie nadzianych ludzi którzy
już nie mają co z kasą robić. Pomysł może i jest fajny ale gdzie ja to postawie w mieszkaniu
?


To co w końcu, przewraca się w głowie ludziom, czy pomysł fajny? :F

Eh, może byście nie pisali, że ludziom się przewraca w głowie, czy że to jest kompletny bezsens itd.
Nie interesuje was takie coś - to nie musicie pisać o tym w ten negatywny sposób. Być może i opinie są subiektywne, jednak to trochę przesada, jak każdy sobie napisze jakie to jest bezsensu.
Posiadanie takiego komputera to bardzo fajna rzecz. I nie trzeba być "na maxa" nadzianymi osobami, żeby takie coś mieć. Wystarczy trochę chęci i samemu się zrobi, albo zarobi, żeby to kupić.
No i pamiętajcie, że zawsze możecie być tymi nadzianymi osobami. ;P Co więcej szkoła w 90% przyczynia się do zarabiania pieniędzy, co jest kompletnym bezsensem, ale bez tego świat by nie funkcjonował. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna rzecz, tylko bardzo duzo miejsca zajmuje. Jakby był komputer z łóżkiem to bym mógł kupić, ale tak to nie bo mi sie łóżko w pokoju nie zmieści :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować