Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed wciąż na czele

35 postów w tym temacie

pepsi

Assassin's Creed wciąż jest najpopularniejszą grą na Wyspach Brytyjskich. W najnowszym zestawieniu dziesięciu najczęściej kupowanych produkcji w Wielkiej Brytanii, superprodukcja Ubisoftu wyprzedza Need for Speed: Pro Street oraz Call of Duty 4.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed wciąż na czele" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 14:13, tomoliop napisał:

Chcemy go wreszcie na PC!


Mów za siebie , nie każdy polak musi grać na tym sprzecie ;p

Jest jakaś dobra strona gdzie pokazują sprzedaż gier na poszczególne platformy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Simpsons na czwartym miejscu? nie żebym nie lubił kreskówki, ale w sukces gry szczerze mówiąc wątpiłem... a Assasin nie na PeCeta? :( ale my chcemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 27.11.2007 o 14:27, Makratos napisał:

Mów za siebie , nie każdy polak musi grać na tym sprzecie ;p


polak może nie, za to kilku Polaków gra :P poza tym na konsoli też nie każdy musi grać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 14:39, MacFlay napisał:

Oczy mnie mylą, czy Simsów nie ma w TOP10? Niemożliwe, ehhh... kiedy to wyjdzie na PC i co
gorsza, jak z wymaganiami.

Racja, aż dziw bierze... ;P


AC na PC wyjdzie w styczniu, a wymagania wstępne do gry można już znaleźć w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 14:27, Makratos napisał:

> Chcemy go wreszcie na PC!

Mów za siebie , nie każdy polak musi grać na tym sprzecie ;p

Jest jakaś dobra strona gdzie pokazują sprzedaż gier na poszczególne platformy ?

vgchartz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie dziwi mnie fakt, że ta gra zajęła tak wysokie miejsce na liście. W końcu chociaż raz na szczycie jest coś z oryginalnym stylem rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat główną rozgrywkę w AC (PS3) mam za sobą i pozostaje to co najciekawsze, czyli bieganie po mieście (a raczej nad).

Ciekawe jak pójdzie z konwersją na PC, ale pewnie jak w przypadku PoP i tak trzeba będzie grać na padzie (tzn. oczywiście można na klawiaturze, ale po co sobie psuć rozgrywkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować