Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Empires III: The Asian Dynasties - premiera 10 grudnia

25 postów w tym temacie

Za granicą grają już od miesiąca, u nas trzeba czekać. A potem się mówi, że piractwo kwitnie... 60pln to niby nie dużo, ale jak komuś się każe czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tam tak długo robicie? Każda gra jest wydawana z obsuwą. Nic nie potraficie zrobić na czas :/
Ale lepszy 10 grudnia niż styczeń:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Age of Empiers to moja ulubiona seria RTS''ów. Świetny klimat i zawsze piękna grafika (jak na swoje czasy). 10 Grudnia to już niedługo, ale mam nadzieję, że premiera nie zostanie przełożona. Za pośrednictwem tego komentarza chciałbym poprosić ekipę gram o usunięcie Gry Heroes of might and magic V z listy WKRÓTCE PREMIERA, przecież nie ma ona ejszcze określonej dokładnej daty premiery - tylko ogólnik Styczeń 2007, a na licie figuruje jako LISTOPAD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 17:49, mac aaron napisał:

Za granicą grają już od miesiąca, u nas trzeba czekać. A potem się mówi, że piractwo kwitnie...
60pln to niby nie dużo, ale jak komuś się każe czekać...


Chłopię czytaj uważnie za granicą już grają! My też byś my mieli ale co myślisz że spolszczenie chociaż kinowe można zrobić w 1 tydzień? NIE. Także czekamy, a co może CD Projekt i Grupa co spolszcza tą grę nie robi co może? A ja obecnie kupię na pewno bo dodatki i AOE 3 mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już grałem i tytuł naprawdę udany. Nowe cywilizacje bardzo dobrze wyszły i co ważne, nie są przegięte - można nimi wymiatać, albo można równie dobrze wymieść je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Son Goku SSJ5
> Chłopię czytaj uważnie za granicą już grają! My też byś my mieli ale co myślisz że spolszczenie chociaż kinowe można zrobić w 1 tydzień? NIE. Także czekamy, a co może CD Projekt i Grupa co spolszcza tą grę nie robi co może? A ja obecnie kupię na pewno bo dodatki i AOE 3 mam :D <

A czy to taki problem zrobić wydanie po angielsku, dla tych którzy znają ten język? Piraty nie są po polsku a jakoś ludzie grają. Parę razy już CDP dał wersję anglojęzyczne różnych gier (tylko dlaczego zawsze droższe niż polskie?!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy pierwszy dodatek jest wymagany do odpaleni gry ? Oczywiste jest że potrzebna podstawowa wersja gry, ale co z pierwszym dodatkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:22, Arlik napisał:

czy pierwszy dodatek jest wymagany do odpaleni gry ? Oczywiste jest że potrzebna podstawowa
wersja gry, ale co z pierwszym dodatkiem ?


Nie, The Warchiefs nie jest wymagane :).


mac aaron ---> w skrócie chodzi o to, że wersja angielska jest droższa za granicą i CDP musi dostosować jej cenę w Polsce tak, aby ludzie z zagranicy nie wykupowali masowo gry po "polskiej cenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile można czekać na ten dodatek :/. Dlaczego z każdą cześcią Age of Empires jest tak, że wydają ją 1,5 miesiąca później niż w każdym innym europejskim państwie. Ach tak rozumiem, polski język jest trudny i przetłumaczenie trwa dłużej niż na fiński. Pozdro :/

P.S.
Zapomniałem dodać, że planowałem zamówić angielską wersję z USA, ale jak zobaczyłem, że gra zostanie wydana 8 listopada to zrezygnowałem. Teraz żałuje... Sądziłem, że raz wykonacie dobrze swoją robotę. Ojj nie wyszło, jaka szkoda. CDP: "Następnym razem zrobimy tak samo" - podpiszecie się pod tymi słowami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałem się spytać czy jak zamówiłem Pre-ordera to czy dostanę grę w sobotę 10 grudnia w sobotę czy będę musiał czekać do poniedziałku? Bo jeśli mam czekać do poniedziałku to już wogole oznacza dla mnie premierę 16 grudnia, czyli wtedy gdy bedę miał okazję pożądnie pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować