Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

najlepsze Czasopismo dla graczy ??

573 postów w tym temacie

Polacy nie mają wyboru. Albo CDA, albo tekturki :) Ja zbieram CDA od jakiś 4 lat i mi z tym dobrze. Czasem też kupię PC Format.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje Clicka.A co.. Jak chce duzo poczytac o grach to mam neta, a nie chce dzwigacc1.5 kilo w rece jak chce isc do klopa. Click jest maly poreczny, ciekawie pisza, recki sa tak dlugie jak trzeba, a ze jeszcze ostatnio dodaja ksiazeczke z klasyka ( z nia ide do toitoia) to juz w ogole jest swietnie. gadajcie sobie co chcecie i tak wole clicka od Cda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś czytałem Reset, potem trochę CDA na zmianę z Clickiem... no i Click wygrał tą konkurencję nizszą ceną i jakąś taką ciekawszą treścią tzn lepszymi według mnie recnezjami... bo z CDA najgorsze było jak się wywaliło te 16 zyków a tu nic na płycie, żadnej fajnej recenzji... a reszta jakaś taka krzykliwie opakowana ale bez treści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejszy był Gamestar i jego "pojawiam się i znikam" :D
Goście się dłużej niż przez rok na rynku nie mogli utrzymać w jednej "serii". Jak dali Arcanum, to już myślałem, że wyjdą na prostą, a tu jeszcze dwa czy trzy numery i znowu ich nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś kupowałem przez 3 lata KŚG ale powoli spadało coraz niżej i przerzuciłem się w tym roku na CDA. Ogólnie to jest najlepe czasopismo dla graczy w Polsce chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:09, chopin06 napisał:

A ja zbieram CDA od pierwszego numeru i mam wszystkie:P Ktoś przebije?? :D


Nie przebiję bo nie miałem w 96 jeszcze CD Romu :( No i ominęło mnie parę numerów w okresie samozwańczego, odrodzonego TS''a który nawiasem mówiąc nie dorastał do pięt pierwowzorowi. Ale od 97 roku mam większośc numerów, brakuje chyba tylko 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:36, Paladyn Rage napisał:

> A ja zbieram CDA od pierwszego numeru i mam wszystkie:P Ktoś przebije?? :D
>

Nie przebiję bo nie miałem w 96 jeszcze CD Romu :( No i ominęło mnie parę numerów w okresie
samozwańczego, odrodzonego TS''a który nawiasem mówiąc nie dorastał do pięt pierwowzorowi.
Ale od 97 roku mam większośc numerów, brakuje chyba tylko 5.


A swoją drogą widziałem w necie aukcje wszystkich numerów CDA. Cena wywoławcza oscylowała w jakichś 650 złotych ;] Więc oprócz świetnej rozrywki kolekcjonowanie CDA może byc niezłym interesem na przyszłośc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:41, Marko Pele napisał:

> > A ja zbieram CDA od pierwszego numeru i mam wszystkie:P Ktoś przebije?? :D
> >
>
> Nie przebiję bo nie miałem w 96 jeszcze CD Romu :( No i ominęło mnie parę numerów w okresie

> samozwańczego, odrodzonego TS''a który nawiasem mówiąc nie dorastał do pięt pierwowzorowi.

> Ale od 97 roku mam większośc numerów, brakuje chyba tylko 5.

A swoją drogą widziałem w necie aukcje wszystkich numerów CDA. Cena wywoławcza oscylowała w
jakichś 650 złotych ;] Więc oprócz świetnej rozrywki kolekcjonowanie CDA może byc niezłym interesem
na przyszłośc ;)


Nie dla mnie xD Niestety poza chorobliwą niechęcią do wydawania kasy mam równie chorobliwą niechęć do pozbywania się kupionych rzeczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupowałem wiele pism i nie przywiązywalem uwagi jakie ;) ale teraz kupuję tylko CDA i nie żałuje :)
Czasami fajne gry są , recenzje świetne i przede wszystkim kącik AR i Ave :) bez tych 2 rzeczy CDA bylo by jak inne gazety ( no może troszke lepsze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zbierałem KŚG obecnie nie zbieram na stałe żadnej gazety jednak najbardziej podoba mi sie CDA.Niestety odstraszająca jest cena.Szkoda że nie ma na rynku żadnej gazety dla graczy bez dodanej gry np za 2zl.Była kiedyś taka gazeta jak VIRUS która była moją ulubioną gazetą,nie zawierała gry kosztowała jedynie 2zl.Niestety i do niej po jakimś czasie dorzucono gre i zrobili cene początkowo 5zł a potem 7 i w końcu 10..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować