Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

najlepsze Czasopismo dla graczy ??

573 postów w tym temacie

Oj ziomuś,już nie czepiaj się słówek.Nie chciało mi się brać w łapy CDA i przeglądać ile ma stron.No i powiedz mi jeszcze że reklamy zajmują 70 stron.Człowieku,zastanów się co mówisz.Poza tym,dem faktycznie jest dużo.To że w jednym numerze było mniej nie oznacza od razu że CDA zawsze będzie dawało ich mało(rym!:P).A dla mnie również liczy się jakość textu,a te są zawsze na najwyższym poziomie.Mnie jakbyś zauważył nie interesuje jedynie ilośc reklam w gazecie.:)

Pozdro,

Mr.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos na CDA. A ludzie przesadzają z ilością reklam. Max 20 stron z reklamami. Jest też druga strona medalu, a mianowicie gdyby nie te reklamy CDA nie dawałoby takich (fajnych) gierek. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 19:00, vansatan napisał:

Trzy słowa: Najlepsze jest CD-Action. A wiecie że we wtorek numer urodzinowy? Pewnie wiecie.
11 lat!

HAPPY BRITHDAY CDA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam wszyskimi:
1.CD-Action
2.Play
3.Komputer Świat Gry
Te trzy czasopisma kupuje zawsze można w nich znaleźć dużo ciekawych informacji o grach a nawet same gry które są dołączone do czasopisma nie są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, czy Ty masz coś z oczami?! 20 stron to jest w samych zapowiedziach, aż specjalnie dla Ciebie i niektórych niedowiarków policzyłem - w numerze 13/06 (ten miałem pod ręką i ten był ostatnim, który kupiłem) było 65 (SZEŚĆDZIESIĄT PIĘĆ, tak jak 13 razy paluszki u rączki). I nie gadajcie mi tu, że gdyby nie reklamy, to cena by wynosiła 1239zł, bo wystarczyłoby zrezygnować z kupowania licencji na niektóre crapowate gry i już by się znalazła kasa :]

I nie do końca "hepi berfdej sidiekszyn", bo jest to absolutnie najgorszy numer jubileuszowy ever, jeśli taka tendencja się utrzyma, to nie wróżę im świetlanej przyszłości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę oryginalny - CDA ;-)
Wg. mnie najlepsze w Polsce, do żadnego innego nie mogłem sie przyzwyczaić
(kiedyś kupowałem KŚG, tak gdzieś do marca 2006,
ale potem wszystko sie w nim pozmieniało...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neo Plus jest moim numerem 1. Ekipa, która założyła Neo wywodzi się z Najlepszego Pisma O Grach Komputerowych W Polsce czyli Secret Service

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować