Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

najlepsze Czasopismo dla graczy ??

573 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 20:44, rob006 napisał:

a co do pełniaków, to nie wspomnę czasu, kiedy CDA pod tym względem nie miało startu w żadnej kategorii.


moze i nie mialo ale rozmawiamy o terazniejszosci, a teraz pelniaki z cda juz moga startowac w wielu kategoriach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:50, Noirr napisał:

moze i nie mialo ale rozmawiamy o terazniejszosci, a teraz pelniaki z cda juz moga startowac
w wielu kategoriach:D


Mogą, co nie znaczy, że wygrywają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:40, Diablomati napisał:

Jak dla mnie słabiutke recenzje, a pełniaki wołają o pomstę do nieba. A w ogóle cena nie jest
za bardzo adekwatna do jakości. 9.99PLN to trochę za dużo jak na około 60 stron. Kiedy zaczęto
wydawać nowego Playa to przyznam kupowałem. Ale zdałem sobie sprawę że szkoda kasy. Play mógłby
natomiast wziąć przykład z Clicka który za niską cenę (3PLN mniej) oferuje lepsze gry i ciekawsze
recenzje. No dobra to by było tyle.


No wiesz, nie w sposób dogodzić każdemu. Masz rację pisząc o cenie i małej ilości stron, ale jednak gdy już trzymam ów czasopismo, to wiem za to płaciłem. Niech o potędze tych gości świadczy jeszcze ich grupowy blog. CDA to tylko pełniaki, ILOŚĆ materiału i ... w sumie to wszystko. Klimatu za grosz. Oczywiście to moje subiektywne zdanie, bo zwyczajnie nic w nich nie widzę. Czytam bez większych emocji ... Z Clickiem nie miałem już dłuuugiego kontaktu (poza wzrokowym - okładka w kiosku ;] ) więc może zaszło kilka przyjemnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie czasopismem jakie wartokupic jest CDA, poniewaz oprocz gier co zwykle są wmaire takie... no dla mnie troche denne ale na ogół aby sie nie czepiac są ok, ale tez poziom recek jest bd. i to mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie powiedziałbym CD-Action, chociaż ostatnio IMO pismo traci, nie wiem czemu, może brakuje mu świeżości :p Za to PLAY zyskuje i staje się co raz lepszy. I które jest lepsze? Obecnie nie wiem poczekam na najnowsze wydania, wiem na razie, że PLAY 02/2008 [no, jasne dzięki :p] zapowiada się całkiem nieźle, ba nawet znakomicie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:48, PatrolPatryk napisał:

Normalnie powiedziałbym CD-Action, chociaż ostatnio IMO pismo traci, nie wiem czemu, może brakuje
mu świeżości :p Za to PLAY zyskuje i staje się co raz lepszy. I które jest lepsze? Obecnie
nie wiem poczekam na najnowsze wydania, wiem na razie, że PLAY 02/2007 zapowiada się całkiem
nieźle, ba nawet znakomicie! ;)

Chyba raczej 2008 przyjacielu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się tutaj co zastanawiać, według mnie takim najlepszym pismem jest CD-Action ;) Z pełniakami czasami zaszaleją, i teksty bardzo dobre piszą... idealne czasopismo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action IMO nie ma sobie równych na Starym Kontynencie :D Ale to bardzo subiektywna ocena ;]

Swoją drogą, kupiłem niedawno Playa i bardzo się rozczarowałem, głównie stylem recenzji, i odpisywaniem na listy. W tych drugich w chyba każdej odpowiedzi starano się podkreślić, jak to warto kupować PLAY''a, i jakże to wspaniałe pisemko. Przykład (fragmenty) :

List czytelnika : " Wiele gier to tylko skok na kasę, dla przykładu takie MoH : Airborne. "
Odpowiedź : " Kupuj Play, zaoszczędzisz!"
IMO Smuggler w takich sprawach skromniejszy jest :) Bo równie dobrze mogliby odpowiadać " Twoja stara." zamiast natrętnie agitować czytelników przy każdym liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle: CDA kiedyś było na prawdę świetnym pismem dla graczy, prawdziwym magazynem ;) teraz też jest ok, ale nie mogę oprzeć sie wrażeniu, że to już nie to samo, może jeszcze powróci dawna świetność? Click! za to jest kolorowym pisemkiem dla młodzieży-graczy - pełno bajerków; a to plakaty i inne duperele - nie że sama gazeta jest zła, ale jak dla mnie CDA jest poważniejsze, ale jednocześnie zdarzają się dowcipy (w "na luzie" i nie tylko) nie koniecznie dla młodszych. Taka jest moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować