Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

najlepsze Czasopismo dla graczy ??

573 postów w tym temacie

Zgadzam się, kiedyś byłem zwolennikiem Clicka, ale zszedł on na psy. A reszta gazet o grach to prawde mówiąc K A S Z A N A !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 18:54, Marcin-91 napisał:

Zgadzam się, kiedyś byłem zwolennikiem Clicka, ale zszedł on na psy. A reszta gazet o grach
to prawde mówiąc K A S Z A N A !!!

do Kaszanki z nimi! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również czytam cd-action i uważam, że jest to zdecydowanie najlepsze pismo dla graczy pecetowych. Jednagże nie ma tam prawie nic o konsolach wiec niektórym graczom nie pasuje. Nie rozumiem Antyfanów cda którzy tworzą o tym nawet strony internetowe ale to już inna bajka. Kiedyś niezły był nawet click ale teraz jak złapałem w jakiejś czytelni ostatni numer to mnie powaliło. Niedość, że same konsole a piec potraktowany marginalnie to jeszcze recki porzal sie boże.

PS: Won z Cyber Mychą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regularnie CD-Action, czasami Click!(zwykle to tylko w tedy, gdy pełniak jakiś mnie interesuje).
Playa czytałem przez dlugi okres czasu - jeszcze gdy byli multiplatformowi(bez płytek), późinej jeszcze gdy zaczęli wydawac wersję PC, aż do momentu wydawania gier na zasadzie "1 znany/dosyc dobry pełniak plus kilka niszowych produkcji". Przez cały ten czas teksty mi się podobały(i nadal tak jest), ale z pobódek czysto ekonomicznych przeżuciłem się na CDA(i nie żałuję). CDA ma dużo więcej stron, lepszego covera i ciekawe artykuły, przy czym cena jest tylko trochę wyższa. Clicka czytalem gdy była jeszcze stara ekipa(Randall, Frogger etc.), ale po ich odejściu jakoś mi się odechcialo. KŚgry czytałem od ich trzeciego numeru(rok 2000 - w tedy był to jeszcze dwumiesięcznik chyba) do połowy 2001 regularnie, później sporadycznie, ale ciekawiło mie ich czysto rynkowe podejście cena/jakośc - coś dla początkujących, nieobeznanych graczy. Później jednak przeżuciłem się na inne pisma, bo w sumie porady kupic-nie kupic już mnie nie interesowaly - sam wiedzialem co wybrac(całoe info o danej grze mogłem znaleźc w necie). Tak więc - moim zdaniem najlepsze jest CDA - za 15 zł dostajemy pismo z największą ilością stron i coverem(wybór dvd/cd) i ciekawie napisanymi recenzjami i innymi kącikami.I jest oczywiście AR i Na Luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj widze, że się starzeję - nie kręcą już mnie takie magazyny - eehhh

nie w temacie z tymi "cliskami" i "playami" jeste; pamiętam jescze coś co nazywało się "neo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE !! KOMPUTER ŚWIAT GRY I PLAY SĄ DLA POCZĄTKUJĄCYCH GRACZY DLA DOŚWIADCZONYCH POLECAM CD-ACTION MÓWIE WAM DODAJĄ SUPER GRY I WOGULE.

A NA KONIEC: POLECAM CDA

GRZYB8 FAN CDA ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 21:38, Grzyb8 napisał:

LUDZIE !! KOMPUTER ŚWIAT GRY I PLAY SĄ DLA POCZĄTKUJĄCYCH GRACZY DLA DOŚWIADCZONYCH POLECAM
CD-ACTION MÓWIE WAM DODAJĄ SUPER GRY I WOGULE.

A NA KONIEC: POLECAM CDA

GRZYB8 FAN CDA ;-))

Przestań pisać dużymi literami. Wyjdziesz na fanatyka CDA,a to też nie jest dobre.

P.S Do tej pory myślałem że CDA jest dla wszystkich graczy,a dzisiaj słyszę że tylko dla elity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co się ludziom podobało w Randallu i Frogerze. Przecież to były bezczelne typki i należał im się "urlopik":). Click najlepszy był przez pierwsze dwa lata, czyli wtedy gdy jeszcze go kupowałem i ewentualnie jeszcze pare miechów po tym, ale nie wiem. Było to pismo kulturalne, prowadzone przez kulturalnych ludzi, którym obca była moda na bezczelność i chamstwo. To mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 21:41, Darkstar181 napisał:

> LUDZIE !! KOMPUTER ŚWIAT GRY I PLAY SĄ DLA POCZĄTKUJĄCYCH GRACZY DLA DOŚWIADCZONYCH POLECAM

> CD-ACTION MÓWIE WAM DODAJĄ SUPER GRY I WOGULE.
>
> A NA KONIEC: POLECAM CDA
>
> GRZYB8 FAN CDA ;-))
Przestań pisać dużymi literami. Wyjdziesz na fanatyka CDA,a to też nie jest dobre.

P.S Do tej pory myślałem że CDA jest dla wszystkich graczy,a dzisiaj słyszę że tylko dla elity...

HE HE PISZE DURZYMI LITERAMI BO SIĘ UZALERZNIŁEM! :-)) I TE UZALERZNIENIE JEST PIĘKNE:-))
ps.dobra przesadziłem CDA JEST DLA WSZYSTKICH LUDZIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mów za siebie, bo nie jest dla mnie. Kupuję tylko od święta gdy są lepsze pełniaki a czytanie tych wypocin już mi dawno zbrzydło. Popadli w okropną rutynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 21:47, hans olo napisał:

Mów za siebie, bo nie jest dla mnie. Kupuję tylko od święta gdy są lepsze pełniaki a czytanie
tych wypocin już mi dawno zbrzydło. Popadli w okropną rutynę.

Trudno nie karzdy lubi CD-ACTION...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 21:44, hans olo napisał:

Nie rozumiem co się ludziom podobało w Randallu i Frogerze. Przecież to były bezczelne typki
i należał im się "urlopik":).


oni chyba w kilku magazynach pisali - przypomnij mi w którym. reset i SS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 21:51, Grzyb8 napisał:

> Mów za siebie, bo nie jest dla mnie. Kupuję tylko od święta gdy są lepsze pełniaki a czytanie

> tych wypocin już mi dawno zbrzydło. Popadli w okropną rutynę.
> > Trudno nie karzdy lubi CD-ACTION...



LOOOOOL "karzdy" heheh
a wracając do tematu to musze powiedzieć że CDA jest jednak najlepsze ,mają najciekawsze txt''y najlepsze pełniaki... kupiłem raz playa (kiedy było Polanie II) i musze powiedzieć że straszna kaszana... mają tam taki śmieszny dział z listami (pewnie odgapili od CDA ) jest tak nędzny że do CDA''owego AR sie nie umywa... a gdy przeczytałem w tym akurat numerze recke Rome: Total War... hehe śmiech na sali koleś ocenił ją dobrze (tak jak w CDA) ale w zasadzie nic mu się w tym nie podobało... porównywał tą gierkę do Medivala i wszystko wyszło że jest gorsze (wyjątkiem była grafika) po prostu żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 21:58, Ponet napisał:

> > Mów za siebie, bo nie jest dla mnie. Kupuję tylko od święta gdy są lepsze pełniaki
a czytanie
>
> > tych wypocin już mi dawno zbrzydło. Popadli w okropną rutynę.
> > > Trudno nie karzdy lubi CD-ACTION...


LOOOOOL "karzdy" heheh
a wracając do tematu to musze powiedzieć że CDA jest jednak najlepsze ,mają najciekawsze txt''y
najlepsze pełniaki... kupiłem raz playa (kiedy było Polanie II) i musze powiedzieć że straszna
kaszana... mają tam taki śmieszny dział z listami (pewnie odgapili od CDA ) jest tak nędzny
że do CDA''owego AR sie nie umywa... a gdy przeczytałem w tym akurat numerze recke Rome: Total
War... hehe śmiech na sali koleś ocenił ją dobrze (tak jak w CDA) ale w zasadzie nic mu się
w tym nie podobało... porównywał tą gierkę do Medivala i wszystko wyszło że jest gorsze (wyjątkiem
była grafika) po prostu żenada

MAM JEDNO PYTANIE. CZY KTOŚ JEST UZALERZNIONY OD CD-A???
BO JA AŻ ZA BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem ci szczerze ,że każdy kto to kupi i mu się spodoba będzie uzależni0ny... ofkoz nie mówie o ludziach co kupią " od święta" ale o tych co im się spodoba tak real... ja kupiłem pierwszy nr. ok 1997 i NIE MOGE przestać kupować niezależnie od tego czy dobre pełne wersje czy też do bani kupuje ZAWSZE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 21:54, Martimat napisał:

> Nie rozumiem co się ludziom podobało w Randallu i Frogerze. Przecież to były bezczelne
typki
> i należał im się "urlopik":).

oni chyba w kilku magazynach pisali - przypomnij mi w którym. reset i SS?

Nie czytałem ani reseta ani SS, ale to co robili w Clicku zdecydowanie było nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo to juz były "rozbestwione" potwory wtedy; musze wyszukać co oni tam pisali daawdo daawno temu (ale wiesz - wtedy mnie to smieszylo), a w clicku nie widziałem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 22:10, Ponet napisał:

powiem ci szczerze ,że każdy kto to kupi i mu się spodoba będzie uzależni0ny... ofkoz nie mówie
o ludziach co kupią " od święta" ale o tych co im się spodoba tak real... ja kupiłem pierwszy
nr. ok 1997 i NIE MOGE przestać kupować niezależnie od tego czy dobre pełne wersje czy też
do bani kupuje ZAWSZE!!

Aaaaa... WIĘC JESTEŚ UZALERZNIONY OD CD-A !!!! ŚWIETNIE !! TAK....... PRAWIE KARZDY W TYM TEMACIE JEST OD NIEGO UZALERZNIONY OD CDA ( JA RUWNIERZ ), A TEN, KTO JESZCZE NIE CZYTAŁ CD-A RADZE PRZECZYTAĆ . MÓWIE WAM !! WCIĄGNIECIE SIE JAK JA !! FAKT JEST TO NAJDRORZSZA GAZETA,ALE WARTO JĄ KUPIĆ!!TO PRAWDZIWA GAZETA DLA PRAWDZIWYCH FANÓW GIER KOMPUTEROWYCH !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować