Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

najlepsze Czasopismo dla graczy ??

573 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2005 o 17:37, radeon1 napisał:

CDA RULEZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!! A reszta to coś pokroju cyber-Mychy


zgadzam się,jest bezkonkurencyjne, a kto jest przeciwko to chętnie się z nim zmierzę w UT2004 1 na 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsprzecznie potwierdzam, że CDA króluje w Polsce pod względem czasopisam o grach komputerowych. Jedyne czasopismo, któremu zawsze można zaufać. Szkoda, że już od dawna nie ma Sercret Service bo jak istniało to ono było dla mnie THE BEST ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale czasem się ociągają z wymianą niesprawnych krążków.......Click mi to w ciągu tygodnia od zgłoszenia wymienił a łoni to prawie miech........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz... Na tym polu CDA nei ma konkurencji... Może poza GR, który jednak poprzez pewne niecenzuralne słowa i poziom recenzji wtoczył się na równię pochyłą w moim prywatnym rankingu.

A CDA, cóż... Obniżona cena, więcej stron... reklam nei tak dużo jako mogłoby się wydawać... I nadal wysoki poziom, chociaż PC Gamer to to nie jest (vide Zapowiedź NWN2 w PCG). Ale cóż.. Zachodni nam zazdroszczą Sudeki to nie ma się co smucić :P

Gdyby tylko tak ekipa pana Bańskiego maiłą więcej wtyków u zachodnich developerów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:37, radeon1 napisał:

CDA RULEZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!! A reszta to coś pokroju cyber-Mychy



Jest mnóstwo czasopism które oferują różne rzeczy ale CDA jest best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to CDA jest bardzo dobre ale mi niezależy na grach tylko żeby se poczytać oprucz tego jeszcze CLIK
jest dość fajny ale , po obniżce ceny CDA to ono jest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CDA bije konkurencję na całej linii zarówno jeśli chodzi o recenzje i pełne wersje.Po wprowadzeniu na stałe DVD (chociaz to akurat w tym momencie staje sie obowiązkowym standardem) i obniżeniu ceny trudno będzie innym czasopismom im dorównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Czasopisma dotyczące branży growej to przeżytek, a dodawanie gier to jeden ze sposobów przytrzymania klientów.
Dlaczego przeżytek? Gdyż biorąc pod uwage, iż informacje zawarte w czasopiśmie są w chwili pojawienia się czasopisma w pewnym stopniu nieaktualne zwłaszcza w przypadku news-ów.

Przyszłość mają płatne portale informacyjne.

Osobiście nie kupuje reguralnie żadnych czasopism raczej okazjonalnie gdy jest jakaś gra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2005 o 10:48, Rzezim napisał:

Osobiście nie
kupuje reguralnie żadnych czasopism raczej okazjonalnie gdy jest jakaś gra:P


mam to samo. kupię teraz CDA bo są "Kozacy" i "Operation Flashpoint" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:36, radeon2 napisał:

Dla mnie tylko-i-wyłącznie CDA


Kiedyś prenumerowałem TOP SECRET i kupowałem w kiosku SECRET SERVICE - cud, miód i orzeszki :)
Mam wszystkie numery w/w, które się ukazały... niestety nie istnieją - chociaż do niedawna istniał (chyba mogę tak napisać, bo zakończył działalność) SS-NG, czyli "kontynuacja" SS w wersji ZIN-online. Jest nadzieja, że SS wróci do kiosków.

Okazjonalnie kupowałem CDA...

Po wielu latach pojawił się na rynku GAMESTAR i po przeczytaniu kilku numerów zaprenumerowałem go (niestety upadł po chyba 8 miesiącach)... a to, co teraz ukazuje się w kioskach pod tą samą nazwą to już nie to samo, niestety :(

Od 2 lat jestem prenumeratorem CDA (w wersji DVD) i właśnie przedłużam na kolejny rok.
Zdarza się 2-3 razy w roku, że kupię CLICK''a - jeśli zawartość mnie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym czasopismem o grach na rynku jest GAMERANKING.
Świetna cena, doskonała jakość tekstów, rzetelność, humor, bez zbędnych niepotrzebnych gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować