Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

najlepsze Czasopismo dla graczy ??

573 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2005 o 20:06, Vaxinar napisał:

> CDA i owszem rulez ale np clicka albo komputer świata
> gry bym do cyber mychy nie porównywał

Click ? Cyber Mycha
?
Przecież to najgorszy badziew na rynkun ;)
Szczególnie Cyber Mycha.


Cybermycha Tak ale click nawet fajny jest kupuje jego i cda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 16:12, Ponury rzniwiaż napisał:

Cybermycha Tak
ale click nawet fajny jest kupuje jego i cda.


Cóż, a w czym taki fajny ? Ostatni raz kupiłem go z rok temu i mi się bardzo nie spodobał.
Recenzje bardzo krótkie. W CDA mamy przynajmiej "pare" stron o czymś innym niż gry, a tam nic.
Może się teraz coś zmieniło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie najleprzym pismem dla graczy jest CDA. Może nie jest to pismo bez wad, ale imo najleprze na polskim rynku (dluższe niz u konkurencji recenzje, czasem niezłą gre na cd dadzą, troche sprzętu, na luzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czytam clicka, bo tani a i czasami cd action nic poza tym, reszta to badzewia jak i teraz cd action shodzi na psy za bardzo mnie wk/***/ ci kolesie co odp na listy przeciez to gowno dla dzieci pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam CDA poprostu podoba mi się klimat tego czasopisma (chociaż niektórzy twierdzą że go w nim niema) recenzje stoją na wysokim poziomietak samo jak opisy sprzętu, a AR i Na Luzie działa wprost rozbrajająco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej kupuję CDA , bo po prostu jest najlepsze na rynku. Jak je zakupię , zawsze zaczynam od Action Redaction , w którym to czytelnicy i antyfani czegoś RZądają ;-) albo wysÓwajOM swoje proŹby do Smugglera.
Szczególnie zacząłem je częściej kupować , gdy staniał o te pare zeta . A teraz dają zarąbiste pełne wersje ( choć wcześniej też były rewelacyjne , choć teraz są jeszcze lepsze ) , jak Operation Flashpoint czy Sudeki , w które gram do dziś.
Często czytam też PLAY-a - niezłe czasopismo , choć to kupuję głównie dla pełnych wersiji , bo mają częstocoś dobrego w pełnej wersji ( jak w tym miesiącu LionHeart ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej kupuję CDA , bo po prostu jest najlepsze na rynku. Jak je zakupię , zawsze zaczynam od Action Redaction , w którym to czytelnicy i antyfani czegoś RZądają ;-) albo wysÓwajOM swoje proŹby do Smugglera.
Szczególnie zacząłem je częściej kupować , gdy staniał o te pare zeta . A teraz dają zarąbiste pełne wersje ( choć wcześniej też były rewelacyjne , choć teraz są jeszcze lepsze ) , jak Operation Flashpoint czy Sudeki , w które gram do dziś.
Często czytam też PLAY-a - niezłe czasopismo , choć to kupuję głównie dla pełnych wersiji , bo mają częstocoś dobrego w pełnej wersji ( jak w tym miesiącu LionHeart ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 16:26, Vaxinar napisał:

> Cybermycha Tak
> ale click nawet fajny jest kupuje jego i cda.

Cóż, a w czym taki fajny ? Ostatni raz kupiłem
go z rok temu i mi się bardzo nie spodobał.
Recenzje bardzo krótkie. W CDA mamy przynajmiej "pare" stron o czymś innym niż
gry, a tam nic.
Może się teraz coś zmieniło ?


Niestety wydaje mi się iż jest coraz gorzej i w sumie nie wiem czy nie zmienić prenumeraty jego na jakies czasopismo sprzętowe ale cda będe kupowal zawsze.Ale click mimo wszystko dalej w miarę fajny jest(bo mam prenumerate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 16:26, Vaxinar napisał:

Cóż, a w czym taki fajny ? Ostatni raz kupiłem
go z rok temu i mi się bardzo nie spodobał.
Recenzje bardzo krótkie. W CDA mamy przynajmiej "pare" stron o czymś innym niż
gry, a tam nic.


A kogo obchodzą recenzje ?? :P Dają często dobre gry za 6 zł i to się liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 20:28, Ponury rzniwiaż napisał:

Niestety wydaje mi się iż jest
coraz gorzej i w sumie nie wiem czy nie zmienić prenumeraty jego na jakies czasopismo sprzętowe ale cda będe kupowal zawsze.Ale
click mimo wszystko dalej w miarę fajny jest(bo mam prenumerate:)


Cóż, jak coraz gorzej to przestań to kupować, a co do prenumeraty to teraz chyba każdy czasopismo ją ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 20:44, Seldon napisał:

A kogo obchodzą recenzje ?? :P Dają
często dobre gry za 6 zł i to się liczy :D


LOL MNIE !!!!
Sork, za drugiego posta, ale nie mogę.
Mnie np NIC nie obchodzi co dadzą bo kupuje to dla PISMA a nie dla głupiej płytki :/
Jeszcze raz sork za 2 posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 20:46, Vaxinar napisał:

> Niestety wydaje mi się iż jest
> coraz gorzej i w sumie nie wiem czy nie zmienić prenumeraty jego na jakies czasopismo
sprzętowe ale cda będe kupowal zawsze.Ale
> click mimo wszystko dalej w miarę fajny jest(bo mam prenumerate:)

Cóż,
jak coraz gorzej to przestań to kupować, a co do prenumeraty to teraz chyba każdy czasopismo ją ma ;)


W tym problem że mam prenumerate clicka i kończy się za dwa miechy więc na razie i tak będe go mial i tak a potem jak już pisalem chyba zmienie na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 20:06, Vaxinar napisał:

> CDA i owszem rulez ale np clicka albo komputer świata
> gry bym do cyber mychy nie porównywał

Click ? Cyber Mycha ?
Przecież to najgorszy badziew na rynkun ;)
Szczególnie Cyber Mycha.


No może Cybermycha to badziew ale w grudniowym numerze dali Syberie no i mam mały kłopot

Kiedy wychodzi nowy numer cybermuchy(1/2006)?

Chodzi o to ,że dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że w numerze 12/2005 jest dodana gra Syberia, szybko popędziłem do kiosku,

ale okazało się że tych cybermuch tyle się namnożyło, że sprzedawcy nie wiedzą co sprowadzać,

widziałem cybergre, cybermuche i więżniowie Drappa, cyber-coś z jakimiś tipsami czy kodami(nie zrozumiałem co dokładnie sprzedawca mówił), a tej właściwej z SYBERIĄ nie było,

Czy jeszcze w poniedziałek będzie w kioskach stary numer cybermyszki czy już nowy, bo jeśli stary to jeszcze miałbym czas popytać

a nie wiecie kiedy ta gazetka się ukazuje
np: w pierwszą środę miesiąca, czy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Game Walker = World of Warcraft - Recka patcha?! WTF?!.

Redaktorzy uznali, że ten patch wnos tak dużo do gry, że postanowili go ocenić po prostu- nie dziwie się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 12:09, myniekka napisał:

CDA ale dla mnie było by jeszcze lepsze gdyby było trochę więcej o sprzęcie


W pełni się z Tobą zgadzam. O sprzęcie i np jakieś poradniki co do programowania czy robienia czegoś na kompie, może grafika.
Kto ma nowe CDA ten widział ankietę - jest zresztą co rok - ja ją wypełniłem i mam zamiar wysłać i oczywiście opisuje tam co bym jeszcze chciał.
Mi by w sumie wystarczyło jakby było o sprzęcie tyle co jest a dali troche tego co w.w. ;)
Oczywiście jakby to było kosztem nawet WSZYSTKICH płyt to by było DLA MNIE ok, szkoda tylko, że jest mało takich jak ja. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 13:52, Vaxinar napisał:

Oczywiście jakby to było kosztem nawet WSZYSTKICH płyt to by było DLA MNIE ok, szkoda tylko,
że jest mało takich jak ja. :(


Tylko, że gdyby nie dawali płyt to mało kto by ich kupował. Większość ludzi wychodzi z założenia , że recki to może sobie na necie poczytać ,a gry które często w sklepie stoją za 40-50 zł kupić za 14,90 to już nie byle co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować