Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Ostatnio w internecie spotkałem się z informacją, że wyjdzie druga część tej wspaniałej gry.
Narazie nic nie wiadomo na temat daty premiery i na jakie platformy wyjdzie.
Mam nadzieje, że wyjdzie na PC i nie będzie miała zbyt dużych wymagań.
Miło by było gdyby gra ne była tak liniowa jak jej poprzedniczka, miała więcej braoni i aut.
Na grafice szczególnie mi nie zależy, ale z pewnością będzie więcej niż dobra :-).


Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 18:17, Jar Jar Binks napisał:

Miło by było gdyby gra ne była tak liniowa jak jej poprzedniczka, miała więcej braoni i aut.


Co??Mówisz że pierwsza część tej cudownej gry była liniowa?To ty chyba takiej gry nie widziałeś.W Mafii było prawie wszystko.Zróżnicowane misje,ciekawa i wciągająca fabuła,klimat,otwarte miasto,bardzo wiele możliwości na ukończenie misji.Tak więc te wszystkie elementy i wiele więcej wskazujeą na to że ta gra nie jest liniowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Sycyliusem MAFIA jest zajefajną grą, w lepszą jeszcze nigdy nie grałem, wciągnęła mnie jak odkurzacz wciąga kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 18:22, Sycylius napisał:

Co??Mówisz że pierwsza część tej cudownej gry była liniowa?To ty chyba takiej gry nie widziałeś.W
Mafii było prawie wszystko.Zróżnicowane misje,ciekawa i wciągająca fabuła,klimat,otwarte miasto,bardzo
wiele możliwości na ukończenie misji.Tak więc te wszystkie elementy i wiele więcej wskazujeą
na to że ta gra nie jest liniowa!!!


A czy można było podczas kampani pojeździćpo mieście, kupić broń idt. (nie mówie o dwóch momentach w których można).
Wiele sposobów zakończenia misji?!? Ciekawe jakie inne sposoby? Inna kolejność zabijania przeciwników?
Nie ma żadnych zadań pobocznych...
Czy można tak jak w GTA, robić co chcesz. Nie mówie przez to, że mafia jast gorsza, więcej jest lepsza. Zgadzam się cholernie wciągająca fabuła, ale nadal jest liniowa. Ktoś inny się wypowie to potwierdzi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 18:31, Jar Jar Binks napisał:

> Co??Mówisz że pierwsza część tej cudownej gry była liniowa?To ty chyba takiej gry nie
widziałeś.W
> Mafii było prawie wszystko.Zróżnicowane misje,ciekawa i wciągająca fabuła,klimat,otwarte
miasto,bardzo
> wiele możliwości na ukończenie misji.Tak więc te wszystkie elementy i wiele więcej wskazujeą

> na to że ta gra nie jest liniowa!!!

A czy można było podczas kampani pojeździćpo mieście, kupić broń idt. (nie mówie o dwóch momentach
w których można).
Wiele sposobów zakończenia misji?!? Ciekawe jakie inne sposoby? Inna kolejność zabijania przeciwników?
Nie ma żadnych zadań pobocznych...
Czy można tak jak w GTA, robić co chcesz. Nie mówie przez to, że mafia jast gorsza, więcej
jest lepsza. Zgadzam się cholernie wciągająca fabuła, ale nadal jest liniowa. Ktoś inny się
wypowie to potwierdzi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze informacje o kontynuacji Mafii były dokładnie 2 lata temu. Od tego czasu nic się nie pojawiło. Nie chce wykrakać, ale obawiam się, że nie ujrzymy Mafii 2.

Jednak nie ma co się załamywać. EA szykuje Godfathera, który zapowiada się na świetną produkcję:
http://www.eagames.com/official/godfather/godfather/us/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SRy za powyższy post,wcisną mi się enter

Dnia 29.12.2005 o 18:40, M46 napisał:

> > Co??Mówisz że pierwsza część tej cudownej gry była liniowa?To ty chyba takiej gry
nie
> widziałeś.W
> > Mafii było prawie wszystko.Zróżnicowane misje,ciekawa i wciągająca fabuła,klimat,otwarte

> miasto,bardzo
> > wiele możliwości na ukończenie misji.Tak więc te wszystkie elementy i wiele więcej
wskazujeą
>
> > na to że ta gra nie jest liniowa!!!
>
> A czy można było podczas kampani pojeździćpo mieście, kupić broń idt. (nie mówie o dwóch
momentach
> w których można).

Zawsze można(chyba że misja na czas)

Dnia 29.12.2005 o 18:40, M46 napisał:

> Wiele sposobów zakończenia misji?!? Ciekawe jakie inne sposoby?

Była taka misja gdzie trzeba zabić morello(na dwa sposoby)
>>>>nna kolejność zabijania
nikt ci nie broni strzelić do kogo innego

Dnia 29.12.2005 o 18:40, M46 napisał:

> Nie ma żadnych zadań pobocznych...

A od czego jest free ride xtreme?

Dnia 29.12.2005 o 18:40, M46 napisał:

> Czy można tak jak w GTA, robić co chcesz. Nie mówie przez to, że mafia jast gorsza, więcej

> jest lepsza. Zgadzam się cholernie wciągająca fabuła, ale nadal jest liniowa. Ktoś inny
się
> wypowie to potwierdzi to.
>



>A czy można było podczas kampani pojeździćpo mieście, kupić broń idt. (nie mówie o dwóch momentach w których można).
Podczas kampanii to nie,ale w free ride to hulaj dusza




GRA JEST LINIOWA

Przez to jest tak doskonała jak film


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 18:43, Albatross napisał:

Pierwsze informacje o kontynuacji Mafii były dokładnie 2 lata temu. Od tego czasu nic się nie
pojawiło. Nie chce wykrakać, ale obawiam się, że nie ujrzymy Mafii 2.


Rzymu też nie zbudowano w 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tych 2 trybach nie wspominałem, ale są spoko. A Morella można było zabić nawet na 4 sposoby:
1. Zabić go jak wychodził z opery ( było to trudne, ale możliwe)
2 Zniszczyć jego auto zanim gdziekolwiek dojedzie
3. Zniszczyć samolot z nim lecący
4. Zepchnąć z mostu

W mafie bym z wielką chęcią bym pograł, ale wycofali ją ze sprzedarzy :-(
Jakbyś się natkną gdzieś w necie na oferte sprzedarzy (żadne aukcje) to możesz podać link.

Ale w końcu mieliśmy tu gadać o mafii 2. Więc ja jestem ciekaw jaką postacią będziemy grać w końcu Tom Algero zginą pod koniec 1 mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wie jaka będzie mafia 2 :) OBy była wspaniała, jak jej poprzedniczka ;) to wszędzię będą spe..... nasieniotryski u graczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sa jakies nowe informacje na temat tej gry? czy wyjdzie albo cos? teraz wychodzi GodFather to mzoe zamiast Mafii 2 ale poweidzcie kto to zginal pod koniec maffi 1 glowny bohater ten no nie? bo gdzies czytalem ze cos mowili ze niewiadomo(na jakims forum) czy w mafi 2 bedzie glowny bohater..lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic oficjalnie nie wiadomo czy Mafia 2 powstaje,ale gdyby to bym na nia czekal strasznie:D Jedynka strasznie mi sie podobala przeszedłem ją chyba z 4 razy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze co ? Mafia 2 ? Bzdura. Niema zadnych takich onformacji, ze powstaje. Glupie plotki. Ale wiadomo, ze powstaje i ma sie dobrze The godfather gra zapowiada sie naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 18:17, Jar Jar Binks napisał:

Ostatnio w internecie spotkałem się z informacją, że wyjdzie druga część tej wspaniałej gry.
Narazie nic nie wiadomo na temat daty premiery i na jakie platformy wyjdzie.
Mam nadzieje, że wyjdzie na PC i nie będzie miała zbyt dużych wymagań.
Miło by było gdyby gra ne była tak liniowa jak jej poprzedniczka, miała więcej braoni i aut.
Na grafice szczególnie mi nie zależy, ale z pewnością będzie więcej niż dobra :-).


Pozdro


MAFIA dla mnie była lepsza od każdego GTA. A ten kto mówi że jest liniowa niech się schowa. Przypomną tylko pościg w misji "rutynowa robota" Można na 3 sposoby przejechać tę misję w trzech różnych miejscach. Było jeszcze dużo takich misji. A ja czekam na MAFIA 2, ale to nie będzie goodfather jak niektóry twierdzą, tylko normalnie MAFIA2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś słowa liniowa... gra nieliniowa to taka, w której każdy twój wybór, każdy moment, ma wpływ na cały ciąg dalszy gry....a tutaj są tylko 3 sposoby na przejście jakiejś misji, a dalej wszystko toczy się zawsze tak samo..... jeżeli gra jest nieliniowa to za każdym razem w każdym prawie momencie jest inna ! np. tylko z począku Gothic jest nieliniowy, Morrowind też w polowie gry powiedzmy, itp. ....
Ja myślę że Mafia 2 pobije na głowę San Andreas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować