Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Mam nadzieję że nie będzie tego głupiego systemu ładowania jak w pierwszej części i mam nadzieję że będzie można w realistyczny sposób wkradać się do domów , samochodów itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Mafia 2 nie będzie konkurentem dla GTA IV. Ta gra jest po prostu inna. Zauważ różnicę między GTA III a Mafią - grami, które ukazały się mniej więcej w tym samym czasie. Dzieło Czechów to znakomicie przygotowana kryminalna przygodówka z GENIALNYM klimatem, coś jak grywalny Ojciec Chrzestny, tylko że z "free-ride''ową" mechaniką. Produkcja Rockstar natomiast stawiała na niczym nieskrępowaną rozrywkę, a fabuła nie była najwyższych lotów, trzeba przyznać. Nigdy obu gier nie porównywałem w tych samych kategoriach i przy sequelach zapewne też postaram się powstrzymać od takich "versusów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz porównywać teraz ?
Na razie GTA IV wyszło , a premiera Miafii II jest zapowiadana na grudzień tego roku jak na razie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 09:00, Patryk Mogilno napisał:

mafia bedzie lepsza od GTA 4.


No to już jest pewne (przynajmniej dla mnie) bowiem nigdy nie przepadałam za serią GTA. Zarówno scenariusz, klimat, typy misji i ogólnie całość Mafii bardziej przypadła mi do gustu. A teraz gdy niedościgniony ideał gry gangsterskiej doczeka się kontynuacji, pozostaje tylko zacierać łapki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 09:44, Union Pacific napisał:

Przynajmniej Ci myślą trzeźwo, i tworzą od razu na PC :)


Co ? Mafie II ?
Ona najpierw ma być na Play Station 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Mniam, masz więcej takich screenów? :) Gra jest przepiękna, ten klimat lat 50. Crysis ze swoją dżunglą się chowa.

@Patryk Mogilno
Mafia i GTA to dwie różne bajki. Inne realia, większy realizm w Mafii itp. Zresztą poczekajmy do premiery M2, zagrajmy a potem oceniajmy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem fanem zarówno serii GTA jak i Mafii, po prostu klimat tych gier jest tym co lubię - miasto, mafie, porachunki i inne tego typu smaczki. Jak kolega powyżej staram się nie porównywać tych tytułów, dla mnie to całkiem inne realia mimo że system gry jest podobny. Mafia ma ciekawszą fabułę, zdecydowanie ładniejsza grafikę (Od GTA III, VC i SA). Natomiast GTA jest znacznie bardziej rozbudowane pod względem tego co można robić jeszcze po przejściu całej "fabuły". Choć te wszystkie, arcadowe konkurencje trochę mnie zawsze odstraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś widze zero nowych info o tej wspaniałej grze. Premiera GTA IV przycmiła widze wszystko. Na szczescie premiera za nami, jeszcze troche sie ludzi popodniecaja i sie wreszcie pojawia newsy o sensownych grach na PC typu Mafia II :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 12:13, jcl99 napisał:

Nowy screen:

http://mafia2game.com/community/screens/third_screen.jpg

Zbierajcie kasę na nowego kompa ;)

Jeśli grafika bedzie dokładnie taka jak na screenach GTA IV niestety pod tym względem będzie musiało ustąpić miejsce na podium. Z tego co widzę klimat tej gry będzie w 100% przypominał filmy rodem z Ojca Chrzestnego czy chociażby American Gangstera (choć ten dział się w latach nieco późniejszych). Warto także podkreślić, że cała oprawa wizualna przypomina tło z najlepszych przygodówek typu point & click - jest aż nad realistyczna.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia II to chyba będzie pierwsza gra, po którą się przejdę do sklepu jak tylko wyjdzie i kupie nowy komputer. Mam nadzieję, że jej tylko nie schrzanią, bo takie wielkie powroty często kończą się upadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować