Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2009 o 12:40, Lex napisał:

Nie ścierpiałbym naszych rodzimych "gwiazd"
w dubbingu Mafii II... brr, aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl. ;P


Wtedy tylko osoby nie grające w 1 część, i nie znające klimatu mafii kupiły by Polską wersję.
Reszta (w tym ja) poleciała by na allegro i amazon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2009 o 12:47, Mafioso_PL napisał:

Wtedy tylko osoby nie grające w 1 część, i nie znające klimatu mafii kupiły by Polską
wersję.
Reszta (w tym ja) poleciała by na allegro i amazon :P


W pierwszą część grałem, klimat znam, ale z czystej ciekawości posłuchałbym polskiego dubbingu. Choć nie wiem, jak długo bym z nim wytrzymał. Chyba że naprawdę trzymałby wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:55, BigM napisał:

W pierwszą część grałem, klimat znam, ale z czystej ciekawości posłuchałbym polskiego
dubbingu. Choć nie wiem, jak długo bym z nim wytrzymał. Chyba że naprawdę trzymałby wysoki
poziom.


Wszyscy byliby zadowoleni gdyby dali dwie wersje językowe do wyboru przy instalacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:55, BigM napisał:

W pierwszą część grałem, klimat znam, ale z czystej ciekawości posłuchałbym polskiego
dubbingu. Choć nie wiem, jak długo bym z nim wytrzymał. Chyba że naprawdę trzymałby wysoki
poziom.

Ja mam uraz do polskiego dubbingu, jakoś tak wyszło. Nie podobała mi się nawet polska wersja językowa nowego Prince Of Persia.
A odnośnie dwóch wersji językowych - jeżeli grę wyda Cenega prawdopodobnie będą do wyboru dwie wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 13:13, Robhaal napisał:

Ja mam uraz do polskiego dubbingu, jakoś tak wyszło. Nie podobała mi się nawet polska
wersja językowa nowego Prince Of Persia.
A odnośnie dwóch wersji językowych - jeżeli grę wyda Cenega prawdopodobnie będą do wyboru
dwie wersje.

Kilka polskich dubbingów było jednak całkiem udanych, np. Sam & Max ale co do Prince of Persia muszę się niestety zgodzić - sam specjalnie kupiłem angielską wersję gry mimo że miałem do wyboru polska lub angielską. Dla mnie Mafia jest grą w której konieczne są oryginalne dialogi, dlatego byłbym za wersją z polskimi napisami (i taka pewnie powstanie, jak w przypadku 1 części). A jak nie to kupię na allegro zagraniczną wersję i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 13:22, knopfler napisał:

Kilka polskich dubbingów było jednak całkiem udanych, np. Sam & Max ale co do Prince
of Persia muszę się niestety zgodzić - sam specjalnie kupiłem angielską wersję gry mimo
że miałem do wyboru polska lub angielską.

W Sam i Max nie grałem, nie wypowiadam się więc. Natomiast odnośnie Prince Of Persia - również kupiłem wersję angielską, ponieważ wcześniej słyszałem próbki z polskiej.

Dnia 12.04.2009 o 13:22, knopfler napisał:

Dla mnie Mafia jest grą w której konieczne
są oryginalne dialogi, dlatego byłbym za wersją z polskimi napisami (i taka pewnie powstanie,
jak w przypadku 1 części). A jak nie to kupię na allegro zagraniczną wersję i tyle.

Jeżeli do Mafii powstał by dubbing gra mogła y stracić dużą część swojego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2009 o 13:24, Robhaal napisał:

Jeżeli do Mafii powstał by dubbing gra mogła y stracić dużą część swojego klimatu.


Prawda, nic nie zastąpi tego włoskiego akcentu ;] Liczę na wersje kinową, lub wybór wersji, dubbing/kinówka. Jeśli już mieliby się poświęcić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 20:00, Tomek1120 napisał:

No mogliby zrobić wersję z językiem do wyboru. Wtedy by każdy był zadowolony. Szkoda,
że w Mafii 1 nie było do wyboru angielskiego i czeskiego dubbingu. Z czeskim dubbingiem
bym pograł tak dla śmiechu. http://www.youtube.com/watch?v=pJ8qucFQATo Polecam ten filmik


Bardzo dobre XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe info:
Empire City podzielone zostało na 20 różnorodnych dzielnic. Znamy już nazwy połowy z nich (Southport, Oysterbay, Millville, Chinatown, Little Italy, Hunters, Greenfield, Kingston, Riverside, Sand Island),
- podczas gry będziemy mieli możliwość korzystania z transportu publicznego,
- do rozgrywki dodano system łapówek, które będzie można wręczać policji,
- twórcy dodali system ostrzału "na oślep",
- wrogów eliminować można będzie za pomocą np. krzeseł czy butelek,
- do gry wprowadzono unikalne i realistyczne metody destrukcji,
- potwierdzono, że w Mafii II nie zobaczymy HUD-u (wskaźnik życia postaci, amunicji itd.),
- dzięki radiu dowiemy się o aktualnych wydarzeniach mających miejsce w Empire City,
- wszystkie obiekty użyte w kontynuacji Mafii tworzone są w technologii 3D.
tryb multiplayer pozostaje wielką niewiadomą;
- oprawa graficzna zachwyca, wszystko prezentuje się świetnie i efektownie;
- pory dnia i roku są ściśle określone dla danej misji;
- imponuje dbałość o detale, np. podczas walki nasz krawat będzie się kołysał;
- gra rozpoczyna się w zimę 1947 roku, a kończy późną jesienią w latach 50;
- pozornie mało znaczące działania będą częścią fabuły;
- miasto podzielone jest na 20 dzielnic, między którymi nie ujrzymy ekranu ładowania;
- w trakcie misji będą pojawiać się cut-scenki, które jeszcze bardziej podkreślą piękno silnika graficznego;
- obecność Easter Eggów, np. podczas podkładania bomby usłyszymy muzykę z filmu Mission: Impossible.
- Programiści stworzyli różne typy sztucznej inteligencji mieszkańców (np. policjant, złodziej, kobieta na zakupach), które zachowują się różnie w danej sytuacji, np. podczas strzelaniny, stłuczki czy mijając sklep z odzieżą
- W radiu leci muzyka z lat 50-tych (oryginalne utwory)
- Ludzie będą robić zakupy, jeść hot-dogi, czytać gazety, czyścic buty u pucybuta, naprawiać swoje samochody, a faceci oglądać za atrakcyjnymi kobietami
- Miasto nazywa się Empire Bay
- Dostępne są cztery zakończenia gry
- Możliwość w kilku miejscach dokonania kluczowych wyborów (które poprowadzą do tych 4 zakończeń)
- Aby kogoś przejechać trzeba się postarać
- Będziemy mogli skorzystać z systemu osłon
- Zastosowano tryb zdrowia znany w Call of Duty: gdy bohater zostanie trafiony, ekran nabiera czerwonej barwy, ale wystarczy trochę poczekać aż energia wróci do pierwotnego stanu
- Gra będzie prawdopodobnie przeznaczona tylko dla dorosłych
Dodatkowo, w przeciągu kilku tygodni dowiemy się, czy czeski oddział Cenegi całkowicie przełoży grę na język naszych południowych sąsiadów.

Źródło: www.mafiatown.xt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według opisu w cda z dzisiaj gra zapowiada się fajnie. Opisany tam fragment dotyczył zamachu na jakąś szychę sąsiedniej mafii i świadczył o tym że twórcom pomysłów nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To naprawde będzie coś jeśli to wszystko się okaże. Możliwość własnej fabuły, własnego życia, ludzie będą również tam "żywi", naprawde nic dodać nic ująć. Jeśli okaże się to prawdą to hit naprawde jest murowany. Naprawde Naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 22:08, Infes napisał:

To naprawde będzie coś jeśli to wszystko się okaże. Możliwość własnej fabuły, własnego
życia, ludzie będą również tam "żywi", naprawde nic dodać nic ująć. Jeśli okaże się to
prawdą to hit naprawde jest murowany. Naprawde Naprawde.



Mi wystarczy aby gra dorównała GTA IV:) Wszystko powyżej to będzie wielki cud jak dla mnie bo do tej pory to nic tej grze dorównać nie może:) JUż nie mogę się doczekać jakiegoś preorderu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorównała? Ją przebije jak nic. Podoba mi się że akurat tą grę hype ominął. Nie jest reklamowana. Tak jak GTA IV mówiono że będzie nie wiadomo co i......co wyszło. No przyzwoicie ale mogło być lepiej.

Ale poznałem się na pierwszej części dla mnie gra absolutnie ideał. Dlatego też Mafia II na pewno zagości na dniach po premierze na platformie PS3. I myślę że nawet tych 200zł nie będę żałował, chociaż na allegro może nawet taniej znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 23:53, Slappy napisał:

Dorównała? Ją przebije jak nic. Podoba mi się że akurat tą grę hype ominął. Nie jest
reklamowana. Tak jak GTA IV mówiono że będzie nie wiadomo co i......co wyszło. No przyzwoicie
ale mogło być lepiej.

Ale poznałem się na pierwszej części dla mnie gra absolutnie ideał. Dlatego też Mafia
II na pewno zagości na dniach po premierze na platformie PS3. I myślę że nawet tych 200zł
nie będę żałował, chociaż na allegro może nawet taniej znajdę.



GTA IV spełniło moje oczekiwania i nie żałuję tych 120zł. Z mafią 2 będzie napewno to samo:) Mało powiedzieć, że na dniach kupuję premierówkę Mafii 1 (!!!) za 60zł:) Na mafie 2 czekałem od kilku lat dlatego na 100% zagości na moim ekranie i na honorowym miejscu na półce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować