Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

Ktoś teraz ponarzeka na model jazdy?


Ja! Nie,nie i jeszcze raz nie! Co oni zrobili?! Gdzie ten realizm jazdy? Gdzie licznik? Gdzie określenie prędkości? Gdzie policja? Koleś może jechać 100km/h i nic mu nie zrobią :-/ Nie no,teraz to się zawiodłem naprawdę. Wszystko świetnie ale gdzie to się podziało. To samo gdzie ilość magazynku itd? Co, w nieskończoność będziemy strzelać dowolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że rok temu jak pokazywali Mafia: The City of Lost Heaven początki to nie chowali HUD''a przy autach itd. Co taką modę teraz zrobili że huda nie pokazują? Chyba że jeszcze nie skończyli tego albo się nie zabrali za to,to bym się nie zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde , zobacz jaki był wtedy rok .

A tutaj hud będzie się pokazywał i znikał jak w GTA IV . Czyli jak strzelamy pokaże się informacja jaką broń mamy i ile amunicji w magazynku i w zapasie . Zdrowie będzie się samo regenerowało . Licznik w samochodzie będzie jak się wsiądzie do niego . I nie wiem o co ci chodziło z policją , przecież widać że ściga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie. Obejrzalem ten gameplay pokazywany na targach E3. Powiem jedno: jest dobrze.
Widzę bardzo wiele rzeczy niczym ściągnietych z gry GTA IV. Widzę także kilka podobieństw do poprzedniej części, do Mafii. Są to pozytywne oceny. Póki co brakuje mi tylko gameplaya z jakiejś innej scenerii. Zima wygląda ok, teraz chcialbym zobaczyć może lato i jakieś efekty pogodowe o ile takie w ogóle będą. Chodzi mi min. o deszcz czy też widoczny wiatr.
Jedyne co mi się średnio poki co podoba i czego już pewnie nie zmienią to jeden malutki dla was zapewne szczegół: sygnał syreny policyjnej. Jakoś mnie do siebie nie przekonuje i nie jest zbyt realny.
Druga sprawa która wprawia mnie w zakłopotanie to szczegółowość modeli samochodów. Być może to wina średniej jakości filmiku ale modele samochodow nie są zbyt dokładnie zrobione (takie mam odczucia). Mam nadzieję, że będzie inaczej gdy już pudelko z grą trafi w moje łapki ale póki co bacznie śledzę temat i wyczekuję nowych filmików aby rozwiać moje wątpliwości.
To samo tyczy się rożnorodności miasta i ruchu ulicznego. Póki co z tego co zauważyłem to ruch uliczny jako taki jest ale nic w nim szczegolnego nie ma. Malo aut ogolnie porusza się po mieście, malo przechodniów. Przydałyby się jakies korki, trąbienie na siebie nawzajem, wypadki itp. wiem, wiem za dużo wymagam;)
I jeszcze jedno mi się przypomniało po ponownym obejrzeniu gameplaya: jakoś za szybko wybucha samochod po jego ostrzelaniu. Wydało mi się to bardzo nie realistyczne i bijące po oczach swoją nie naturalnością. Mam nadzieję, że to zmienią.
Natomiast na pochwałę zasluguje strzelanie i poruszanie się postacią. Bardzo fajnie z tego co zauwazylem się strzela, co prawda krew wygląda dosyć średnio ale może jeszcze to zmienią.
Mam nadzieję, że ta część pobije swoją poprzedniczkę ktora dla mnei jest grą idealną w którą zagrywam się po dziś dzień zaopatrując się i testując co chwila jakieś nowe mody, nowe auta itp. Jest to pozycja dla mnie nie śmiertelna. Ostatnio nawet za kwot rzędu 60 kilku złotych nabylem wersję premierową gry Mafia z całym kompletem w postaci jazz cd, dużego pudła box, mapy itp. Mam nadzieję, że specjalnie dla fanów Mafii i ta najnowsza część będzie zaopatrzona w różne fajne dodatki które ucieszą kolekcjonerów;)

Póki co grę Mafia 2 opierając się na screenach/gameplayach/relacjach/opisach/zapowiedziach oceniam na bardzo ostrożne 7/10. Jest kilka rzeczy ktore nalezy poprawić. Przy okazji nowych gameplayów mam nadzieje, że moja ocena wzrośnie;)
Pozdrawiam fanów Mafii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co dziwić z wybuchem samochodu, bo tak jest, tak ma być i tak jest dobrze :)
Bohater strzela w bak samochodu, co powoduje jego szybki wybuch.
P.S Vito trochę dziwnie biega, ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 17:19, Kraju napisał:

Materiał który podałeś jest super. Na grę czekam od dawna i co nowy gameplay tym gra
jest lepsza.

Ja czekam od 7 lat na Mafie 2, zazdroszczę temu komuś kto miał zaszczyt zagrać w tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 16:56, Crew_900 napisał:

Tutaj macie ten filmik w wysokiej jakości :
http://www.youtube.com/watch?v=rP5n5bHOTRk

Hmm fajnie zima wygląda. Model jazdy też niczego sobie. Dobrze że będzie się dało ukrywać za ścianami itp.. Miasto widać że tętni życiem. Tylko jestem ciekaw czy w misjach będą checkpointy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę kolejny, troszkę inny filmik.
No, no, no, wnetrze baru wyglada całkiem nieźle. Ale już widzę jeden bląd (nei chodzi o bar itp). uderzylismy w inne auto i tamto jakby nigdy nic pojechało sobie dalej. Dla mnie to już bląd który trzeba naprawić.
Kamera też jakoś tak lata. Lubię jak jadąc samochodem jest ciągle wycentrowana i nie odchyla się podczas skrętow. Niestety tutaj własnie sie przechyla. To samo tez jakos dziwnie ,,zawija" jak sie idzie obok auta i do niego wsiada a także wysiada. Zobaczymy jak to będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym przeszkadza model pojazdów, brak hud-a czy też fizyka jazdy ale czy ktokolwiek zauważył, że podczas wybuchu samochodu jak i po nim, ochroniarz nadal przy nim stoi. To dopiero wygląda nierealnie a nie jakaś tam syrena.
A co do latającej na boki kamery a''la Dirt z tego dłuższego gameplay-u, nie ma jej na tym krótszym, tak więc pewnie będzie kilka kamer w grze do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 08:58, rzuf-malachor napisał:

Jednym przeszkadza model pojazdów, brak hud-a czy też fizyka jazdy ale czy ktokolwiek
zauważył, że podczas wybuchu samochodu jak i po nim, ochroniarz nadal przy nim stoi.
To dopiero wygląda nierealnie a nie jakaś tam syrena.
A co do latającej na boki kamery a''la Dirt z tego dłuższego gameplay-u, nie ma jej na
tym krótszym, tak więc pewnie będzie kilka kamer w grze do wyboru.

Przecież to jest bardzo wczesna wersja gry, która wyjdzie dopiero za dość długi okres czasu więc nie dziwne że się zdarzają takie wpadki. Jestem przekonany że do czasu wydania finalnej wersji ten i kilka innych błędów zostaną usunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra już prezentuje się świetnie, a do premiery zostało ponad pół roku! Klimatyczna muzyka, świetne przerywniki, dobrze zastosowany patent z chowaniem się za przeszkodami. Zapowiada się godny następca kultowej "Mafii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że w 1 trailerze i w gameplayu z E3 2 postacie wyglądają inaczej, więc postanowiłem obejrzeć jeszcze raz 1 trailer, zauważyłem że pod koniec 1 traileru są inni kolesie niż na początku, nie wiem dlaczego tak jest, ale myślę że nasz bohater coś przeskrobał tak jak i nasz Tommy z 1 części i nawiał do 2 Mafii, albo po prostu w tej restauracji był ze swoim Donem/Bossem/przełożonym i ze swoimi kumplami z Mafii, albo jeszcze jest też taka możliwość, że to co się działo w gameplayu było parę lat wcześniej niż na początku traileru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może będzie możliwość dołączenia w sensie wybór tutaj lub tutaj? Też mogłoby być ciekawie. Różne zakończenia i dwie mafie,wybierzesz tą która bardziej odpowiada Twoim zasadą,regułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować