Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

denerwują mnie te dodatki. Czemu ktoś się nie pokusi o dodanie jakiegoś klimatycznego breloczka, T-Shirta, długopisu, cokolwiek co jest namacalne bo jakiś nowy samochód czy nowy łach mnie nie interesuje. Chciałbym coś co za 10lat będzie stanowiło jakiś kąsek dla kolekcjonera a taki kod sie wykorzysta i po rybach. Szkoda, że w przypadku takich produkcji sklepy idą niejako na łatwizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy i fajnie zrobiony wywiad (głos lektora :3). Większość rzeczy już widzieliśmy, ale są też nowe scenki, które nie zdradzają fabuły oczywiście. Co do pogody, z wywiadu zrozumiałem, że ta zmieniać się będzie w zależności od danej misji. A co w takim razie z wolną jazdą? Fajnie by było kiedy podczas swobodnej jazdy po mieście nagle zaczął padać deszcz. Ogólnie to ten filmik narobił mi ponownego smaka ;).

Link: http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 00:48, Citkowsky napisał:

denerwują mnie te dodatki. Czemu ktoś się nie pokusi o dodanie jakiegoś klimatycznego
breloczka, T-Shirta, długopisu, cokolwiek co jest namacalne


Niestety takie nastały czasy. Teraz wszelkiego rodzaju bonusy to zwykle nic innego jak tylko elektroniczny śmieć, bo inaczej tego nazwać nie można. Jak dla mnie tego typu dodatki są kompletnie bezwartościowe, bo na co mi jakiś dodatkowy samochód czy dwa w Mafii skoro w tej grze będzie 50-60 innych modeli? Przy takiej liczbie dostępnych wozów tak naprawdę nawet nie zauważymy, że mamy coś czego nie mają inni. I gdzie te czasy kiedy to w przypadku przedpremierowego zamówienia Age of Empire III dodawano na wielki bubek z logo gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, widział ktoś w Polsce EK do zamówienia? Będzie ona w ogóle u nas dostępna? Zazwyczaj, już 2 miesiące przed premierą można było złożyć zamówienie pre-order na EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Z łezką w oku właśnie spoglądam na premierowe wydanie pierwszej Mafii. Za 99zł dostawaliśmy dużego boxa, zwykłe opakowanie dvd, 3cd z grą plus płytę z muzyką a do tego instrukcję w formie takiej gazety plus mapa i plakat. I to dopiero jest wydanie. A teraz, teraz to te wszystkie dodatki można mieć ale pod zmyślną nazwą ,,edycja kolekcjonerska" która kosztuje czasem 2x więcej niż standardowe wydanie. Źle się dzieje, oj źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 10:33, plada napisał:

Swoją drogą, widział ktoś w Polsce EK do zamówienia? Będzie ona w ogóle u nas dostępna?
Zazwyczaj, już 2 miesiące przed premierą można było złożyć zamówienie pre-order na EK.

Codziennie sprawdzam czy na stronie sklepu Cenegi nie wstawili już EK. Obecnie jedynie na ultimie znalazłem EK na wersje konsolowe. Gdzieś też słyszałem, że EK ma się ukazać dopiero po premierze gry co mam nadzieję jest kompletną bzdurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to naprawdę nie jest miłe co oni robią. Dwa miechy do premiery a oni wymagań nie podali. Ktoś może sobie zamówił grę i zapłacił już a tu okazuje się , że takie wymagania i na kompie nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moim zdaniem nie ma co rzucać się na pre-odery. Bonusy za to w obecnych czasach są bardzo marnej jakości, a na dodatek nie możemy być pewni czy gra rzeczywiście wyjdzie taka dobra na jaką się w tej chwili zapowiada. Na dodatek może być tak że w sklepach da rade ją kupić wcześniej, bo sklepy często wykładają towar na półki jeszcze przed oficjalną premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, powinni Cie już ukrzyżować za te słowa: "[...]gra rzeczywiście wyjdzie taka dobra[...]" Jak śmiesz śmiertelnika tak mówić. Fakt faktem, wymagania powinni już stanowczo oznajmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od od koło roku jest to tytuł obowiązkowy na mojej liście gier do kupienia. Szkoda tylko, że tak tą premierę przekładają cały czas. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne do czego jeszcze się nie przekonałem to klimat tamtych lat. jakoś żadna tego typu gra nie trafiła do mnie jak była w tych latach osadzona..może tym razem się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej ograniczonej swobodzie, o której mówią twórcy? Ja to widzę tak, że skupiają się na singlu, będzie bardziej dynamiczny poprzez ten ścisk swobody, ale co po przejściu gry? Na półkę po piętnastu godzinach grania? Mam nadzieję, że "wolna jazda" będzie całkowicie swobodna i dopieszczona. Coś więcej niż tylko zabawa z władzami miasta czy pakowanie kul w przypadkowych przechodniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować