Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Ostatnio w tym temacie pisałem iż chciałem anulować zamówienie na Mafię w sklepie Cenegi. Osoby poradziły mi abym słał do nich maila. Tak też zrobiłem. I co? Dzisiaj dostałem odpowiedź, iż zamówienie zostało zrealizowane i paczka powinna pojawić się w przeciągu 1-2 dni. WTF? Jaja se chyba robią. Ja tu proszę o to by anulowali a oni mi zamówienie potwierdzili. Cóż , najwyżej paczki nie przyjmę. Nie będę się prosił jak nie wiadomo co. Mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:28, Dandelion1 napisał:

Cenega już wysyła preordery. Jest szansa, że już jutro sobie pogram jeśli kurier
nie nawali:)

Mafia wymaga Steam''a, tak? A więc nie pograsz dopóki steam nie odblokuje Mafii :P nawet jeżeli będziesz miał już grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:36, Skwarek_pl napisał:

Mafia wymaga Steam''a, tak? A więc nie pograsz dopóki steam nie odblokuje Mafii :P nawet
jeżeli będziesz miał już grę.

Mam PS3:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:37, Dandelion1 napisał:

> Mafia wymaga Steam''a, tak? A więc nie pograsz dopóki steam nie odblokuje Mafii
:P nawet
> jeżeli będziesz miał już grę.
Mam PS3:P

Na której gra wygląda najgorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:36, Skwarek_pl napisał:

> Cenega już wysyła preordery. Jest szansa, że już jutro sobie pogram jeśli
kurier
> nie nawali:)
Mafia wymaga Steam''a, tak? A więc nie pograsz dopóki steam nie odblokuje Mafii :P nawet
jeżeli będziesz miał już grę.



chyba ze gra na konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:37, Dandelion1 napisał:

> Mafia wymaga Steam''a, tak? A więc nie pograsz dopóki steam nie odblokuje Mafii
:P nawet
> jeżeli będziesz miał już grę.
Mam PS3:P

Ahh, farciarzu :P tylko nie zdradzaj fabuły na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:37, Dandelion1 napisał:

> Mafia wymaga Steam''a, tak? A więc nie pograsz dopóki steam nie odblokuje Mafii
:P nawet
> jeżeli będziesz miał już grę.
Mam PS3:P

Nie kupuj na PS3, trawa bardzo lipna, baaaardzo słabo widoczne są ruchy ubrań i nie ma kałuż krwi(na innych platformach są).
Przy okazji, o Mafii 2 na komórkę:
http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>> Nie kupuj na PS3, trawa bardzo lipna, baaaardzo słabo widoczne są ruchy ubrań i nie ma

Dnia 24.08.2010 o 20:21, Slaverox napisał:

kałuż krwi(na innych platformach są).


heh świetnie to mi popsułeś plany bo wlasnie zamierzalem kupic EK na ps3 ech może jednak bedzie Ek na pc ;d oby oby ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wersja na PS3 jest walnięta ;p
Takie błędy też były w demie na PS3
I znów miałem rację. W wersji finalnej już nie poprawią tego co było błędne w wersji demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 21:02, ping-pong napisał:

Trochę to śmiesznie brzmi. Nie kupuj gry na ps3 bo nie ma ruchów ubrań i kałuż krwi :P

Bo prostu ta wersja jest z deka wykastrowana, i tyle. Ludzie się czują tak, jakby kupili wybrakowany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 21:19, Darkstar181 napisał:

> Trochę to śmiesznie brzmi. Nie kupuj gry na ps3 bo nie ma ruchów ubrań i kałuż krwi
:P
Bo prostu ta wersja jest z deka wykastrowana, i tyle. Ludzie się czują tak, jakby kupili
wybrakowany produkt.



bez przesady - jak kogoś mało grafika obchodzi to nawet nie zwróci uwagi, a i jest dlc w pakiecie, fakt małe, ale zawsze coś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:31, Ziggy napisał:

Ostatnio w tym temacie pisałem iż chciałem anulować zamówienie na Mafię w sklepie Cenegi.
Osoby poradziły mi abym słał do nich maila. Tak też zrobiłem. I co? Dzisiaj dostałem
odpowiedź, iż zamówienie zostało zrealizowane i paczka powinna pojawić się w przeciągu
1-2 dni. WTF? Jaja se chyba robią. Ja tu proszę o to by anulowali a oni mi zamówienie
potwierdzili. Cóż , najwyżej paczki nie przyjmę. Nie będę się prosił jak nie wiadomo
co. Mam to gdzieś.


Maili to oni czasem nie czytają... najlepiej jest zadzwonić, ale jeśli masz zamówienie za pobraniem, to nie ma się czym przejmować, nie odbierzesz paczki, ja też tak raz z GTA IV w gram.pl, dokładnie to samo... Masz maila na potwierdzenie że wysłałeś i tyle, jeśli nie pomyliłeś adresu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:31, Ziggy napisał:

Ostatnio w tym temacie pisałem iż chciałem anulować zamówienie na Mafię w sklepie Cenegi.
Osoby poradziły mi abym słał do nich maila. Tak też zrobiłem. I co? Dzisiaj dostałem
odpowiedź, iż zamówienie zostało zrealizowane i paczka powinna pojawić się w przeciągu
1-2 dni. WTF? Jaja se chyba robią. Ja tu proszę o to by anulowali a oni mi zamówienie
potwierdzili. Cóż , najwyżej paczki nie przyjmę. Nie będę się prosił jak nie wiadomo
co. Mam to gdzieś.

I po co ta cała złość ?
Masz prawo nie przyjąć paczki, a oni po czymś takim mają zwrócić ci kasę (jeśli już im kasę wpłaciłeś, jeśli za pobraniem, to już totalny lajt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 21:38, Gremo napisał:

W USA premiera była chyba wczoraj, więc może STEAM się nie zorientuje ;) ja osobiście
na to liczę :D

trzeba dopisać dodatkowe komendy w steam, i można śmigać jako USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 21:19, Darkstar181 napisał:

> Trochę to śmiesznie brzmi. Nie kupuj gry na ps3 bo nie ma ruchów ubrań i kałuż krwi
:P
Bo prostu ta wersja jest z deka wykastrowana, i tyle. Ludzie się czują tak, jakby kupili
wybrakowany produkt.



Dziękować tym co konwertowali grę na PS3 a czym zajmowała się osobna, nowa bez doświadczenia ekipa. Stąd też gorsza jakość konwersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować