Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2010 o 21:37, sinir napisał:

> > > Ile rozdziałów jest?
> >
> > W sumie 15.
> niby 15, ale ten 1 trwa z 3 minuty.

Wyjątek. Następne (przynajmniej do 5) są już długie.

14 jest długi. i ten w

Spoiler

więzieniu

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 rozdział to istne mistrzostwo. Już dawno się tak nie uśmiałem. Cały jest przepełniony niesamowitym humorem, ale jeden dialog po prostu mnie zniszczył:

Spoiler


- Co to za smród?!
- Też go czuję.
- To Frankie Potts!
- Co, Frankie Potts narzygał ci do samochodu?
- Nie, leży w bagażniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 18:52, Damianuss1 napisał:

> Widzieliście to? :)
Hmm ciekawe zjawisko :P. Ciekawe czy w pełnej wersji gry też tak jest.


Czyli mamy kolejnego faila w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy w jakimś sklepie można już kupić Mafię ? Premiera dopiero jutro ale w przypadkach innych gier niektóre można było kupować w jakiś sklepach dzień przed premierą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 11:39, St0ck napisał:

Wie ktoś może czy w jakimś sklepie można już kupić Mafię ? Premiera dopiero jutro ale
w przypadkach innych gier niektóre można było kupować w jakiś sklepach dzień przed premierą..


Z tego co wiem, to w niektórych empikach można już kupić, ale nie miałem jeszcze czasu żeby sprawdzić. Swoją drogą moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprzedać grę dzień wcześniej, skoro i tak jest zablokowana przez steam do czasu premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to chodziło mi o wersję na xboxa 360. Jakoś nie za bardzo mi się chce w taką pogodę jechać do miasta do saturna/empiku sprawdzić czy jest - bo jak nie będzie to jedynie czas stracony bo i tak musiałbym jutro pojechać więć po prostu chill out, jakaś partyjka w CSa, Skate 3 / Sprintell Cell Conviction... i jakoś się dotrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rano miałem impuls i pojechałem już dzisiaj do Empiku. Mafia 2 w wersji na PC już elegancko stała na półeczce i czekała aż zabiorę ją do domu. ;] Pudełko wygląda trochę jak z gier za 5zł, ale za to mapka Empire Bay to wynagradza. Teraz pozostaje tylko czekać do północy i można instalować! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 13:56, Erunn0 napisał:

Rano miałem impuls i pojechałem już dzisiaj do Empiku. Mafia 2 w wersji na PC już elegancko
stała na półeczce i czekała aż zabiorę ją do domu. ;] Pudełko wygląda trochę jak z gier
za 5zł, ale za to mapka Empire Bay to wynagradza. Teraz pozostaje tylko czekać do północy
i można instalować! :D



a byla tez może wersja Ek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 14:10, hagen321 napisał:

a byla tez może wersja Ek ?

Niestety nie widziałem ani jednej. Z resztą to w ogóle dziwna sprawa, bo kiedy po zakupie wróciłem do Empiku jeszcze pooglądać to i owo, to oryginalne pudełka z Mafii 2 zostały zastąpione jakimiś innymi z napisem "produkt do odbioru przy kasie". W każdym bądź razie akurat w tym Empiku nie było EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 14:27, alexiej napisał:

A gdzie kupiłeś? W sensie jakim empiku? Pewnie nie w Wawie?

Nie, nie w Wawie. Był to Empik w Rybniku, a dokładniej w Focus Mall. Gdyby ktoś był w pobliżu to Mafia 2 już tam jest. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne było jak wyszli z tego nocnego klubu i tak widzę jak się bujają na lewo i na prawo, strasznie realistycznie to oddano a głosy są świetnie podłożone. Szkoda że nie spisałem tekstów Vito na kobiety : D Genialne były ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 14:30, Infes napisał:

Świetne było jak wyszli z tego nocnego klubu i tak widzę jak się bujają na lewo i na
prawo, strasznie realistycznie to oddano a głosy są świetnie podłożone. Szkoda że nie
spisałem tekstów Vito na kobiety : D Genialne były ;d


To były teksty Joe ;) Pamiętam jeden :

Spoiler

"Jeżeli Twoja lewa noga, to Boże Narodzenia, a prawa, to Wielkanoc... Mogę wpaść między świętami?"



EDIT.:
Spoiler

Po wyjściu z klubu? Nie pamiętam, aby Vito coś mówił. Świetnie natomiast było po powrocie z pogrzebu, kiedy chłopcy udawali Deana Martina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 14:34, alexiej napisał:

Choróbsko - zagwozdkę mam. Brać na PC czy na x360? :(


to zalezy od tego czy masz mocnego kompa czy nie ja jednak bardziej preferuje na Pc tansze i ponoc najbardziej dobracowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 14:34, alexiej napisał:

Choróbsko - zagwozdkę mam. Brać na PC czy na x360? :(

Jeżeli masz dobrego kompa... bierz wersje PC. Z recenzji wynika że akurat ta jest najlepiej zoptymalizowana i dopracowana. W sumie to dzisiaj rzadkość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC gram tylko w kilka pozycji i Mafie z palcem w nosie pociągnie na full ... ale ostatnio mam syndrom konsolki i lubię się rozwalić na łóżku z dziewczyną i razem grać, a oboje uwielbiamy 1 część tej gry.

Choć z drugiej strony przywiązanie gry do Steam pozwala na posiadanie gry dosłownie wszędzie no i te achiki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować