Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2010 o 10:18, JayL napisał:

> Nie wiem gdzie ty w GTA miałeś coś sztucznego. Tam jak komuś kradłęs auto to sie
stawiał,
> tu odrazu ucieka, tam jak kogos zaczepiłes na ulicy to nie spierniczał gdzie pieprz
rosnie
> tylko sie stawial a tu - szkoda gadac.

Akurat duża część osób w GTA spierniczała zarówno podczas kradzieży, jak i przepychanek.
A tutaj jak popchniesz kolesia na ulicy to chce ci dać w mordę - i o tym szkoda gadać?


A w gta nikt ci nie chciał dac w morde. Tam nawet kobiety sie stawiały. Ja ni mówie że nie spierniczali ale w mafi bardziej spierniczaja. Ukradłem kierowcom którzy jechali gdzies ponad 50 samochodów i zaden nie próbował mi go odebrac z powrotem chodz czekałem. W GTA nie tuylko bymi chcieli odebrac auto z powrotem ale jeszcze bym oberwał :)
Ale fakt faktem nie jest najgorzej - chociaz potencjał nie zostałwykorzystany az tak jak zapowiadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteśmy przy rabunkach samochodów. Najbardziej rozwala mnie to, że w biały dzień kradniemy na środku ulicy wśród przechodniów jakiś samochód, a oni nic :D idą sobie spokojnie. Dobre jest też np wchodzenie do sklepów z ciuchami albo bronią. Możemy otworzyć drzwi z kopa, a ludzie w środku jakby Cię zupełnie nie było :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Znajduje się we wnęce, zaraz niedaleko wyjścia z masarni w której katowali ludzi z twojej ekipy [księgowy i jego kumpel], przygotuj się na mocną akcję zanim tam podejdziesz, wyzbieraj amunicję i ewentualną broń walającą się po ziemi =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany.

Spoiler

Nie wiedziałem co zrobić bo ten koleś z którym byłem się zaciął i akcja nie szła do przodu. A ja zamiast od razu zrestartować przeszukiwałem całą miejscówkę i straciłem tam chyba z 40 minut :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 09:27, Lordpilot napisał:

[2130]

Bsrdzo liczyłem na tą grę, a po przeczytaniu Twojego tekstu i zapoznaniu się z opiniami innych jej kupno coraz bardziej się oddala. Wolę poczekać na RDR w wersji PC (mam nadzieję, że kiedyś wyjdzie, GTA nigdy mnie nie interesowało, a westernowe klimaty jak najbardziej - chyba, że w końcu kupię PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie ściągnąć do gry trainera +11 ale nie mogę, kaspersky 2011 wykrywa mi niby wirusa, więc podesłałem linka do pobrania do Kaspersky lab i odpowiedzieli, że u nich nic nie wykrywam w tym pliku -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 15:08, Damianuss1 napisał:

[2145]

Chodzą słuchy o od 50 do 80 wyciętych misjach. Tutaj:
http://forums.2kgames.com/forums/showpost.php?p=1055623&postcount=5
jest jeszcze kilka rzeczy, z których zrezygnowano lub wycięto.
Podobno (niech ktoś z grających potwierdzi lub zaprzeczy) nie ma w grze w ogóle broni do walki wręcz (na dołączonym obrazku jak widać powinna być).

20100830163959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tymi misjami. Nie ma w grze broni białej. A jeśli chodzi o ten obrazek to mnie zabiłeś tym :D. Większość z tych kolorowych ikonek w ogóle w grze się nie pojawiła lol :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 16:50, Damianuss1 napisał:

Nie wiem jak to jest z tymi misjami.

Czasem tylko przeglądam różne wątki na temat Mafii 2. To tylko pogłoski (a wiesz jak z tym bywa), jedni twierdza, że to misje (oczywiście większość), inni, że to raczej oznaczenia cut scenek lub checkpointów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2 Done!
I za nic nie umiałbym teraz powiedzieć która część podobała mi się bardziej.
Cóż, mogę powiedzieć tyle, że jakoś zirytowało mnie zakończenie.

Spoiler

Nie wierzę po minie Vita,że po prostu tak odjedzie z Galante i spokojnie przeżyje prawdopodobną śmierć przyjaciela,który można powiedzieć ocalił mu życie.


Mam wrażenie, że szykuje się kontynuacja,chociaż już ktoś pisał coś na ten temat.
Co mnie jeszcze zdziwiło. Otóż podczas rabunków policja przyjeżdża do sklepu a jak obok wychodzę sobie jak gdyby nigdy nic z kasą w kieszeni.Zero reakcji. Natomiast jeśli chodzi o poziom trudności to chyba średni powinien być łatwym , a trudny średnim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 17:50, Pablo1989 napisał:

:D Takie małe porównanie pewnego auta z Mafi 1 a Mafi 2


Porównywać grę sprzed ośmiu lat z obecną, to grzech. Bo akurat rozwój graficzny z roku na rok prze naprzód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czekalem i czekalem i powiem ze szczerze to ta gra troche mnie rozczarowala. Mam troche inne zdanie niz wszyscu ze mafia jest swietna itp. Jak dla mnie to jest tak naprawde nudna. Fajne misje bo fajne, sa urozmajcenia, ale jest ich zbyt malo. Na samym poczatku gdy dowiedzialem sie ze ma sie pojawic nowa mafia, to myslalem sobie:
- wieksze miasto!
- zaje*ista grafika!
- moze dadza nam motocykle z tamtych lat!
- i roznego typu fajne gierki poboczne...
A tu co sie okazuje: zaje*ista grafika owszem, ale tak samo zaje*iscie mala jest mapka. Wystarczy wziąść szybkie auto a najdlusza prosta w grze po wyjezdzie z tunelu pokonuje sie w parenascie sekund - lipa... i tyle. Po za tym zadnej broni bialej, ktos tam wyzej o tym pisal, krotka historia i to wszystko, nic wiecej. O przepraszam, bardzo podoba mi sie mozliwosc zbierania magazynow playboya, bo to jednak bardzo oryginalny pomysl, w porownaniu do gta gdzie trzeba zabijac golebie czy zbierac paczki choc akurat to daje jakies swojego rodzaju bonusy, bo potem mamy np odblokowane bronie w savehousie czy cos w tym rodzaju, a w mafii z tego co wiem to czegos takiego nie ma, ale fajnie jest potem te wszystkie babeczki potem obejrzec :D A na koniec to musze jeszcze powiedziec ze mafia 2 nie ma dla mnie takiego klimatu jaki mial pierwsza odslona, niestety... prawie wogole go nie odczuwam, ale moze to przez wakacje, co innego jak gra sie aby sie zrelaksowac po szkole, a co innego jak ma sie caly czas wolne... ;P

no i jeszcze zapomnialbym dodac cos odnosnie zachowania Vito i wogole ludzikow w filmikach. jak dla mnie to za malo gestykuluja, ani sie nie podrapią, ani sobie nikt wlosow nie poprawi itp. a szczegolnie to mnie irytuje gdy vito rozmawia prze telefon, nic, zero ruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2010 o 18:14, Damianuss1 napisał:

[...] Ehh trudno mi powiedzieć,
że wywaliłem tyle kasy w błoto. Nie wiem, naprawdę nie wiem.


Teraz się właśnie zastanawiam. Kupić czy nie kupić. z jednej strony wielka chęć zagrania z drugiej, jak cczytam takie opinie to zwyczajnie szkoda mi kasy. Jeżeli tak dalej pójdzzie to chyba zdecyduję się na zakup gry dużo później, zapewne w jakiejś reedycji, albo jak jakaś promocja się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 20:13, Crew_900 napisał:

Jakie to bryki trza znaleźć by sprzedać je w porcie ? W ogóle da się znaleźć jakieś luksusowe
bryki typu Hot Rod ?

Bez różnicy jakie, byle auto. Za samochód dostaniesz 417 baksów za ciężarówkę 400. Najlepiej zabrać samochód stojący przy niszczarce i zrobić rundkę po wysypisku. W ten sposób pojawi się przy niszczarce nowy samochód. Niszczymy jeden bierzemy drugi, robimy rundkę i tak w kółko. Nie niszcz tylko dwóch aut na raz bo niszczarka się zawiesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 20:13, Crew_900 napisał:

Jakie to bryki trza znaleźć by sprzedać je w porcie ? W ogóle da się znaleźć jakieś luksusowe
bryki typu Hot Rod ?


Ascot Bailey
ISW 508
Lassiter Series 75 Hollywood
Shubert Frigate
Smith Thunderbolt
Walker Rocket

Te samochody Derek przyjmie z otwartymi ramionami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować