Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Nie da rady. Musisz przejść przez tą furtkę. Dziwne, że nie jest podświetlona. Weź zrób weryfikację plików gry w steamie.

Zacznij misję od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem pewno niedopracowanie w Mafii 2, myślę że można nazwać to bugiem,

Spoiler

otóż gdy zawiozłem Joego do lekarza, miałem zawieźć kasę do Bruna, w zadaniach było tak napisane, mam ponad 57 tysięcy $, a po chwili zmienia się cel, że muszę zarobić 27''500$, po mimo tego że mam 2 razy więcej. Wie ktoś gdzie mogę znaleźć kody do tej gry? Bo nie chce mi się zbierać tyle kabony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 10:29, Slaverox napisał:

Spotkałem pewno niedopracowanie w Mafii 2, myślę że można nazwać to bugiem,

Spoiler

otóż gdy
zawiozłem Joego do lekarza, miałem zawieźć kasę do Bruna, w zadaniach było tak napisane,
mam ponad 57 tysięcy $, a po chwili zmienia się cel, że muszę zarobić 27''500$, po mimo
tego że mam 2 razy więcej. Wie ktoś gdzie mogę znaleźć kody do tej gry? Bo nie chce mi
się zbierać tyle kabony ;p



Huh?

Spoiler

Z tego co pamiętam to Joe i Ty dzielicie sie kwotą długu po równo, jeden połowe kasy i drugi tez połowe. Poza tym, skoro masz dwa razy więcej to po co ci jeszcze więcej kasy? Coś musiałeś pokręcić ;). A kase najlepiej zarabiac u Bruskiego, dwa - trzy auta na pake do złomowania i masz z głowy problem. No ale skoro taki błąd rzeczywiście wystąpił to chyba nie będzie problemu z restartem rozdziału. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym rozdziałem cały czas są problemy. Raz, że nie możesz wejść do Bruna bo coś nie zatwierdza tego druga raz, że do restauracji Mona Lisa nie da rady, następnym razem kasy za mało a mamy o wiele więcej i następnym razem, że Joe zacina się coś na terenie budowy. Pomimo naprawy tego w ostatniej łatce błędy są nadal losowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 12:06, Crew_900 napisał:

Z tym rozdziałem cały czas są problemy. Raz, że nie możesz wejść do Bruna bo coś nie
zatwierdza tego druga raz, że do restauracji Mona Lisa nie da rady, następnym razem kasy
za mało a mamy o wiele więcej i następnym razem, że Joe zacina się coś na terenie budowy.
Pomimo naprawy tego w ostatniej łatce błędy są nadal losowe.

Uuu... Kaszanka i znowu muszę się pierniczyć z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z tą misją. Joe zawiozłem do doktorka i na mapie wyskakuje abym jechał do Bruna a po chwili anulowało się bo miałem niby brak pieniędzy. Ma trochę ta gra niedoróbek.

Spoiler

Dereka zabijamy w 14 rozdziale a jak pojedziemy do doków w 15 rozdziale to on tam jest ;o

A na steamie jakaś ściągnęła się aktualizacja. Wie ktoś co ona daje, poprawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Mianowicie gdy zakupię edycję kolekcjonerską Mafii 2 to będę miał możliwość pobrania DLC z tejże edycji oraz dodatków tych do kupienia :) ? Edycja kolekcjonerska z

Spoiler

Muve.pl

na Xboxa polski XBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem, podczas próby uruchomienia gry (STEAM) wyskakuje mi "nie odnaleziono odpowiedniej karty graficznej ani rendera!"

Wczoraj grałem normalnie, a nic się w pc nie zmieniło :/
OCB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 15:34, Hommicide napisał:

Czy na GTX 460 1GB OC można zagrać w miarę płynnie z włączonym PhysX?


Nie ma takiej możliwości, ta opcja każdy system rozpruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Czy "Mafia II" jest jakoś przyczepiona na stałe do konta Steam, czy mogę ją spokojnie wymienić/sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 15:34, Hommicide napisał:

Czy na GTX 460 1GB OC można zagrać w miarę płynnie z włączonym PhysX?

W miarę płynnie - to zdanie dla różnych osób, ma różne znaczenie. Phys X na średnim poziomie powoduje spadek FPS-ów o ok. 50-60%. A tak swoją drogą, według mnie, te efekty nie jest warte tak dużego spadku wydajności. Lepiej grać płynniej bez takich tanich "wodotrysków", które są po to tylko aby reklamować karty nVidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na kartach graficznych ale odradzam korzystanie z PhysXa, bo jest on bardzo "wszystkożerny".
Z włączonym gra zalicza spore spadki fpsów, co dzieje się (nawet bez włączonego) i tak (z rzadka, bo z rzadka, ale jednak).
Także ja bym na Twoim miejscu od razu po włączeniu gry wyłączył PhysXa, bo po prostu gra będzie mniej płynna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu przyznam rację. Co prawda mam dużo słabszą kartę (GTX260) ale i tak mam ogólny pogląd ile zasobów pożera rozszerzenie fizyki zwane PhysXem. Dlaczego tak się dzieje? Otóż ulepszona fizyka dotyka nie tylko głównego bohatera (wiarygodny ruch płaszcza, krawata) ale również widocznych NPC poruszających się w mieście. Otrzymujemy również trochę lepszy dym, ogień, odpryskujący tynk z filarów który po upadku na podłogę nie znika, pękające szyby itd. Nie masz za bardzo czego żałować bo efekty ognia i odpryskującego tynku są grubo przesadzone (tyle betonu to jam w żadnej grze nie widział) a standardowe animacje ubrań są okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować