Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Pomóżcie mi ogarnąć tę nieszczęsną Mafię 2.

Pamiętam jak w zamierzchłych czasach grałem w demo, które działało bardzo ładnie.

Pełna wersja natomiast już jest znacznie bardziej upierdliwa.

Chociaż tuż po wczytaniu sejwa bohater płynnie łazi po mieszkaniu w odpowiednio wysokiej wartości klatek na sekundę, z czasem jest już coraz gorzej. Im dłużej gram, tym bardziej się gra zacina, do stopnia uniemożliwiającego komfortową grę. Pokaz slajdów bez względu na to, co dzieje się na ekranie.

Ustawiałem wszystkie możliwe detale na najniższe, wyłączyłem PhysX, usunąłem folder od tych efektów PhysX, nawet znalazłem w internetach jakiś tweak wyłączający rozmycia i inne efekty - niestety nic z tego.

Osobiście podejrzewam ten nieszczęsny PhysX. Wydaje mi się, że im dłużej gram, tym więcej odłamków, szkiełek i innych bzdetów procesor ma do obliczania i "zapamiętywania".

Poza tym ubranka bohatera i tak ładnie falują, szyby się tłuką realistycznie, a demolowane obiekty elegancko rozpadają się na kawałki zgodnie z prawami fizyki. Podejrzewam więc, że mimo największych prób PhysX wciąż po kryjomu działa.

Mam notebooka MSI GE620 z kartą GeForce GT540m na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę kupić DLC do Mafii II na Steamie? Nie ma w ogóle opcji zakupu czy dodania do koszyka. Z DLC do innych gier nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę kupić DLC do Mafii II na Steamie? Nie ma w ogóle opcji zakupu czy dodania do koszyka. Z DLC do innych gier nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2015 o 22:03, Orion napisał:

Dlaczego nie mogę kupić DLC do Mafii II na Steamie? Nie ma w ogóle opcji zakupu czy dodania
do koszyka. Z DLC do innych gier nie ma problemu.

Gra została usunięta ze STEAM''a (podobnie jak pierwsza część) z powodu nadużycia praw autorskich wykorzystanych piosenek w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2015 o 22:13, MisticGohan_MODED napisał:

Gra została usunięta ze STEAM''a (podobnie jak pierwsza część) z powodu nadużycia praw
autorskich wykorzystanych piosenek w grze.


A jest jakiś sposób, żeby pograć w te dodatki? Czy tylko zakup pudełkowej edycji deluxe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2015 o 23:44, Orion napisał:

A jest jakiś sposób, żeby pograć w te dodatki? Czy tylko zakup pudełkowej edycji deluxe?

Tak lub w wersji cyfrowej u innego sprzedawcy.
Oddzielnie tych dodatków już raczej nie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2015 o 20:31, Orion napisał:

Rozumiem :/ A grałeś w te dodatki? Warto się dla nich wysilać?

Akurat w te dwie dodatkowe historie (Jimmy''s Vendetta i Joe Adventures) akurat nie.
Wiem tylko, że zawierają misje na czas, ale też jeden z tych dodatków pozwala na swobodną grę po mieście.
Pozostałe dodają po dwa nowe stroje do szafy i po dwa samochody do garażu.

Dopiero po przejściu gry zdecydowałem się na zakup reszty dodatków, ale było już za późno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować