Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

MAFIA 2 powinna mieć taki klimat jak MAFIA....i jeszcze może jakieś zadania poboczne by się przydały...albo nowe pomysły np.wymuszanie characzu albo przejmowanie sklepów tak jak to było w GodFather...
I powinna być zdecydowanie dłuższa... to chyba na tyle...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że Mafia 2 będzie na 100% , ma wyjść przed GTA IV , podam wam cytaty :
Ciekawy tekst, o nadchodzącym GTA 4, opublikował serwis Tech2.com. Według niego, na rynku gier ukazało się już aż 5 klonów oczekiwanej kontynuacji serii Grand Theft Auto - GTA4.
Na dodatek zostały przedstawione ich tytuły.. Jedną z nich jest gra wydana kilka lat temu - (Mafia), która nie wygląda na kopię GTA oraz kilka zeszłorocznych i hitów z br., czyli: Mercenaries, Total Overdose, The Godfather(''06) i Saint''s Row(''06).

Wszystkie te gry, wg. autora artykułu, mają wiele wspólnego z GTA: IV, pod jednym względem: każdy wyżej wymieniony produkt stwarza bardzo podobny klimat, jak ten, który zagości w Grand Theft Auto: IV. Nachodzą teraz nas wszystkich spekulacje ''jaka będzie wyglądała kolejna część GTA''.

Dla osób zainteresowanyc i znających język angielski, podajemy link do pełnego tekstu z serwisu Tech2.com.


ORAZ LINK :
http://www.gtasite.net/20,newsy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 14:50, kuko7 napisał:

MAFIA 2 powinna mieć taki klimat jak MAFIA....i jeszcze może jakieś zadania poboczne by się
przydały...albo nowe pomysły np.wymuszanie characzu albo przejmowanie sklepów tak jak to było
w GodFather...
I powinna być zdecydowanie dłuższa... to chyba na tyle...;]

AMEN! Ja nie chcę żadnych udziwnień - klimat Mafii wymiata i jak kiedyś spotkam na ulicy Czechów z DI to normalnie na piwo ich zaprowadzę bo robota jest genialna a klimat do tej pory w dech piersiach mi zapiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie racje pozostaje tylko czekac, czekac i jeszcze raz czekac (no i szykowac kase oczywiscie ) .I mam nadzieje ze klimat i te ''coś'' w mafii pozostanie niezmienne. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:20, PEACE22 napisał:

dobra już wiem jak się będzie nazywać Mafia 2: Mafia 2 Paradise in family

skąd to niby wiesz? Na mój gust to raczej mafia2 już nigdy nie ukaże się. Jeszcze rok czy 2 lata temu miałem nadzieje, że dane mi będzie w nią pograć ale teraz już straciłem nadzieje. Ileż można czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:28, citekmaniak napisał:

skąd to niby wiesz? Na mój gust to raczej mafia2 już nigdy nie ukaże się. Jeszcze rok czy 2
lata temu miałem nadzieje, że dane mi będzie w nią pograć ale teraz już straciłem nadzieje.
Ileż można czekać.

Też już zaczynam wątpić, to była najlepsza gra gansterska jaka powstała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 11:59, grand10pelu napisał:

> skąd to niby wiesz? Na mój gust to raczej mafia2 już nigdy nie ukaże się. Jeszcze rok
czy 2
> lata temu miałem nadzieje, że dane mi będzie w nią pograć ale teraz już straciłem nadzieje.

> Ileż można czekać.
Też już zaczynam wątpić, to była najlepsza gra gansterska jaka powstała:)

właśnie, byłaby ale nie będzie bo zapewne nawet prac nie zaczęli. szkoda, wielka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak dobra gra jak Mafia nie ma swojego następcy. Tyle czekałem i wszystko na nic. A mafia 2 mogłaby być hitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia 1, ten klimat, fabuła, stare dobre czasy. Jeżeli wyszłaby 2 z tymi najważniejszymi elementami byłby to hicior. I cały czas mam nadzieje że 2 kiedyś wreszcie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z wieloma z Was i z chęcią przyłączę się do rozmowy. "Mafia" posiadała i nadal posiada niespotykany dotychczas klimat i fabułę. Ukazuje realną historię osadzoną i dopasowaną w realnych czasach. Grając w grę "Mafia" próbowałem ją porównać do "GodFather: The Game" i bez porównania "Mafia" jest lepsza choć starsza. W "Mafii" jesteśmy konkretną, jedną osobą i to nią kierujemy. Jeżeli ktoś grał w "GodFather" i czytał książkę Mario Puzo "Ojciec Chrzestny" to wie, że porównując fabułę książki i gry co nieco jest pozmieniane. Wzór z książki ciągle się zmienia. Jesteśmy najpierw zwykłym cynglem bez znanego nazwiska, a kończymy jako Michael Corleone zostając donem Nowego Jorku. W "Mafii" bynajmniej wiesz kim jesteś i do czego dążysz poprzez cały czas trwania rozgrywki. Mam screen''y wczytywania misji z "Mafii" od mojego znajomego i pięknie się prezentują. Twórcy "GodFather''a" się starali, ale osobiście uważam, że twórców "Mafii" w tworzeniu klimatu i fabuły gry nie dogonią. Jeszcze nic nie słyszałem, aby miała powstać "Mafia 2", ale bardzo się ucieszę jeśli rzeczywiście się ona ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować