Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Cóż, może Mafia II okaże się niewypałem i my - posiadacze PC i jeszcze X360 - nie będziemy im mieli tak naprawdę czego zazdrościć ;) A Sony tym samym wyrzuci pieniądze w błoto. No ale trochę irytująca jest taka polityka jednak my nic na to nie poradzimy, dziś gry komputerowe są biznesem na którym można nieźle zarobić i każdy próbuje takimi bonusami przeciągnąć graczy na swoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już normalnie o tym gadać, niech robią co chcą, ja zdecyduje czy będę chciał to coś kupić.

I przy okazji:
http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=516

Mini-gameplay bez dźwięku, kilka nowych screenów i gameplay, który zasadniczo już znamy tyle, że z innej perspektywy.

Wiem, że właśnie trwają targi i jest ogrom tych wszystkich informacji czego osobiście nie lubię dlatego czytam sporadycznie jakiś jeden newsik (pełną relację, lekturę mam nadzieję poczytam sobie w CDA, PSXextreme czy Neo+). Właściwie to targi kończą się ... jutro? I gdzie jest ten pokaz z nową misją itd? Wiadomo coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak na szybkiego, nie będę pisał jaka ta gra jest wspaniała, tylko doczepię się do pewnej rzeczy - model zniszczeń. Przed GTA 4 to by jeszcze przeszło, ale teraz? Bieda z nędzą, nie ta liga. Cała reszta jak na razie, z tego co widzę, jest fenomenalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

A mnie ciągle intryguje ten model jazdy samochodami. Jakoś tak po tym gameplayach nie mam co do tego pełnego przekonania. Auto dziwnie zachowuje się w zakrętach, jakoś tak sztucznie i kamera się dziwnie ustawia. Obym nie miał racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:
W sklepie Ultima.pl pojawiła się już EK na Xboxa360 i PS3.
http://www.ultima.pl/Mafia_II_Edycja_Kolekcjonerska_/i9010/
http://www.ultima.pl/Mafia_II_Edycja_Kolekcjonerska_/i9011/

Na PC jeszcze ani widu, ani słychu. No ciekawy jestem jakaż to będzie wspaniała cena EK na PC, ajjj nie dość, że będę chciał mafię na PC to jeszcze rozważam zakup wersji na Xboxa, ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się pierwsza gra w egzemplarzu kolekcjonerskim. W zestawie będzie płytka z Soundtrack''ami a tym bardziej mnie kusi bo samo główne theme w Mafi było genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe filmiki na mafia town. Rzeczywiście ten model jazdy nie wydaje się jakoś specjalnie udany (trzeba będzie samemu ocenić podczas gry), ale za to walka wręcz jest miodna :). Oczywiście zero jakiegokolwiek gameplaya z wersji PC, brak wymagań i dodatkowo ten licznik na demku. Ehh :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamersyde.com/stream_mafia_2_e3_complete_demo-16102_en.html - Jak wskazuje nazwa filmiku jest to "Complete demo". Do tego w bardzo dobrej jakości. Bardzo ładnie to wygląda, jazda samochodem z widokiem maski wygląda jakoś zupełnie inaczej, lepiej, nie wygląda to tak sztucznie. Nie mogę się doczekać kiedy to demko wyjdzie ;). Czas leci, jeszcze dwa miesiące Panowie i Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 14:46, barth89 napisał:

Czy orientujecie się, czy na gram.pl do preorderów dodawane są te wszystkie 4 pakiety
(zdjęcie), czy tylko ten 1 (opis)?



ale o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 14:46, barth89 napisał:

Czy orientujecie się, czy na gram.pl do preorderów dodawane są te wszystkie 4 pakiety
(zdjęcie), czy tylko ten 1 (opis)?

Mnie się wydaje, że w zależności gdzie się zamówi to pakiet będzie inny, ale na pewno nie wszystkie 4 w jednym pre-orderze. Nie pamiętam już jakie pakiety zawierała EK.

@EDIT
Na Ultimie np przy wersji PC można sobie wybrać, który pakiet chce się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować