Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Wymagania:

Minimalne wymagania sprzętowe:
Procesor: Pentium D 3.0 GHz / Athlon 64 X2 3600+ lub lepszy
Pamięć RAM: 1.5 GB
Karta grafiki: GeForce 8600/Radeon HD2600 lub lepsza
Miejsce na dysku: 8 GB
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Zalecane wymagania sprzętowe:
Procesor: 2.4 GHz Quad Core GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta grafiki: GeForce 9800 GTX/Radeon HD 3870 lub lepsza
Miejsce na dysku: 10 GB
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Podstawowe wymagania sprzętowe PhysX i APEX:
Pamięć RAM: 2 GB
Minimalny Procesor: 2.4 GHz Quad Core
Zalecany Procesor: 2.66 GHz Core i7-920

Wymagania sprzętowe średnich (Medium) ustawień APEX:
Minimalne wymagania: karta GeForce GTX 260 (lub lepsza) do wyświetlania grafiki plus dodatkowo oddzielna GeForce 9800GTX do obsługi fizyki
Zalecane wymagania: karta GeForce GTX 470 (lub lepsza)

Wymagania sprzętowe wysokich (High) ustawień APEX:
Minimalne wymagania: karta GeForce GTX 470 (lub lepsza) do wyświetlania grafiki plus dodatkowo oddzielna Geforce 9800GTX do obsługi fizyki
Zalecane wymagania: karta GeForce GTX 480 do wyświetlania grafiki plus dodatkowo oddzielna Geforce GTX 285 (lub lepsza) do obsługi fizyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aż mi wara opadła :/ podobnie jak Crew, spodziewałem się wysokich, ale żeby aż tak? No bez przesady... Wygląda na to że poki nie zmienie kompa nie mam co kasy ładować... DAMN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, bez tego PhysX i APEX zalecane wcale nie są aż takie wysokie. Nie wiem co prawda co to dokładnie jest ten APEX, ale podejrzewam że bez tego bajeru spokojnie da się obejść a na dodatek pewnie trzeba mieć Vistę/Win7 żeby to w ogóle móc włączyć. Brak PhysX, czyli tej zaawansowanej fizyki też nie jest raczej do szczęścia potrzebny.
Mam nadzieje że na zlecanym sprzęcie bez obsługi tych dwóch bajerów da się spokojnie grać w maksymalnych detalach i to w jakiejś sensownej rozdzielczości, wtedy wcale nie będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania wcale nie są jakieś duże, oczywiście nie mówię o tych podanych dla obsługi APEX i physx.

Co to jest w dzisiejszych czasach G8600 jak to karta stara, tania i do niczego. Każdy kto gra w nowe gry to powinien mieć jakiegoś dwurdzeniowego core czy athlona x2. Sam mam Athlona X3 435 @2,9GHz, Radka 4850 i 3GB RAM i liczę na high detale w 1280x1024;) Czekać tylko na podanie ceny edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się ciesze że mam tego Xbox''a jednak. Prawie z niego nie korzystam ale tym razem już pewne wręcz że skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jakiegoś złego kompa, bo GF 8600 i dwurdzeniowy procek, ale te wymagania Mafii to jakieś nieporozumienie. Nie wiem czy aż taka dobra grafika, czy aż tak sknocona optymalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 23:04, Budep napisał:

Nie mam jakiegoś złego kompa, bo GF 8600 i dwurdzeniowy procek, ale te wymagania Mafii
to jakieś nieporozumienie. Nie wiem czy aż taka dobra grafika, czy aż tak sknocona optymalizacja.



gdzie ty tu widzisz coś wygórowanego? Tego physxa i apex nie bierz pod uwagę bo to zbędny dodatek. Minimalne i zalecane wymagania są przeciętne a te minimalne to dopiero jest śmiech, nie chciałbym widzieć jak ta gra hula na takim sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań -
Jaki typ "znajdziek" będziemy mogli zbierać w grze ?
Ile samochodów będzie w grze ?
Czy w edycji kolekcjonerskiej będzie koszulka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkursik się chce wygrać co? Daj spokój, takie informacje można samemu znaleźć na samej stronie mafia town, a nie iść na łatwiznę. Polecam faq mafii2, ostanie wywiady z twórcami i zdjęcie kolekcjonerskiej edycji gry, weź lupę i sprawdź czy nie ma tam koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 21:11, Slaverox napisał:

Heh... Mafia 2 będzie na telefon komórkowy, informacje i ss''y Mafii 2 na tel. kom. pod

Jak na grę pod telefony komórkowe to chyba niczego więcej się spodziewać nie można było. Ciekawy jestem czy ta gra wprowadza jakoś ciekawie do fabuły tej prawdziwej Mafii 2. Chyba tylko dlatego bym ją ..."kupił". Jeśli jest to ta sama historia co w sierpniowej Mafii to nawet tego kijem nie dotknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 23:04, Budep napisał:

Nie mam jakiegoś złego kompa, bo GF 8600 i dwurdzeniowy procek, ale te wymagania Mafii
to jakieś nieporozumienie.

Jestem w podobnej sytuacji, mam taką samą kartę graficzną i dwurdzeniowego procka. I aż do premiery będziemy żyli w niepewności, czy gra pójdzie nam na przyzwoitych ustawieniach czy będziemy zmuszeni grać na minimalnych detalach.

Dnia 09.07.2010 o 23:04, Budep napisał:

Nie wiem czy aż taka dobra grafika, czy aż tak sknocona optymalizacja.

A może jedno i drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2010 o 00:24, Dark_Sebat napisał:

> Nie wiem czy aż taka dobra grafika, czy aż tak sknocona optymalizacja.
A może jedno i drugie?



Nie osłabiajcie mnie, GF 8600 nigdy nie był kartą przeznaczoną do ambitnego grania, to zwykła budżetowa karta która wystarcza do grania w starsze gry. Po wymaganiach nie widzę problemów z optymalizacją. Bo czym że jest ten 8600 który na allegro można bez problemu kupić za niewiele ponad 100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 11:14, Citkowsky napisał:


> > Nie wiem czy aż taka dobra grafika, czy aż tak sknocona optymalizacja.
> A może jedno i drugie?


Nie osłabiajcie mnie, GF 8600 nigdy nie był kartą przeznaczoną do ambitnego grania, to
zwykła budżetowa karta która wystarcza do grania w starsze gry. Po wymaganiach nie widzę
problemów z optymalizacją. Bo czym że jest ten 8600 który na allegro można bez problemu
kupić za niewiele ponad 100zl.


Nie kupowałem tego kompa wczoraj i nie mam zamiaru kupować nowej karty, żeby zagrać w Mafie. Nie jestem hardkorowym graczem, ba, gram mało i jeśli już, to w starsze gry. Kupując to miałem nadzieję, że jeszcze jakieś nowe produkcje mi pójdę spokojnie, ale jak wystrzeliły wymagania to ja nie wiem co się dzieje. Myślę, że to jest trochę przecholowane, nie każdy ma możliwość i chęć kupować nowego kompa, żeby zagrać w nową produkcję. Ciekawe jakie wymagania będą za lat pięć ;).

Pewnie i tak mi ta nowa Mafia pójdzie, ale olewam to, bo pewnie nawet nie zagram. Gry to nie to samo, co kilka lat temu, do teraz jara mnie Mafia "1", i GTA: San Andreas, a grając w GTA IV myślałem, że padnę z nudów. Mafia 2 będzie zapewne, dobrą, jeśli nie bardzo dobrą grą, ale już teraz się założę, że klimatem i magicznością nie dorośnie do pięt jedynce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować