Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2010 o 16:16, AphroditeDnB napisał:

Troche nie moge sie doczekać tej gierki...według mnie będzie spoko..ciekawe ile będzie
kosztować ...

Chciałeś pewnie zapytać ile będzie kosztować EK na PC w naszym kraju. Ceny zwykłych edycji zarówno PC jak i konsolowych są już wszędzie podane, np w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na mafiatown najnowszy news "Trochę ciekawostek z forum" nie za bardzo spodobał się tam graczom oczekującym mafii 2. Mniej niż połowa z wymienionych tam pozycji jakoś nie bardzo mi się podoba. Co prawda są to pierdoły, ale jednak są to również ważne elementy rozgrywki w tego typu produkcji jak na dzisiejsze czasy :/. Sam już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mi się podoba :
gra na konsole to nie port z PC, wszystkie wersje były tworzone jednocześnie

Czyli wersja na PC to wersja na PC : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 22:41, Crew_900 napisał:

A to nie miało być do 21 lipca ?

Dokładnie nie wiem. Przeczytałem na mafiatown. Boję się, że zacznie się niezły spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie tylko Ty :P Wiadomo, trza wiedzieć po króce o co chodzi w nowej fabule, ten początek zarysu ale po co se spoilerować całą opowieść, czyż nie lepiej samemu krok po kroczku odkrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=571 - interesujące porównanie grafiki PS3,Xbox360 i o dziwo PC. Szczerze to na PC wygląda według mnie najlepiej. Nie oszukujmy się, zarówno PS3 jak i Xbox nie są już super wypasionymi sprzętami z super bebechami. Co prawda różnica ta jest niewielka i tak naprawdę to nie ma się co czepiać, ale jednak wersja PC jest bardziej wyraźna, mniej rozmazane tekstury, lepsza widoczność, inteligentnie wyostrzona :P. Tak czy siak nie zniechęca mnie to oczywiście to kupna zarówno konsolowej wersji jak i wersji na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że to, jak gra wygląda na konsolach zależy głównie od pracy zespołu.

Wciąż czekam na grę tak ładną, jak choćby U2. Chociaż pierwszy Crysis jest chyba najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 14:40, Damianuss1 napisał:

http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=571 - interesujące porównanie grafiki PS3,Xbox360
i o dziwo PC. Szczerze to na PC wygląda według mnie najlepiej. Nie oszukujmy się, zarówno
PS3 jak i Xbox nie są już super wypasionymi sprzętami z super bebechami. Co prawda różnica
ta jest niewielka i tak naprawdę to nie ma się co czepiać, ale jednak wersja PC jest
bardziej wyraźna, mniej rozmazane tekstury, lepsza widoczność, inteligentnie wyostrzona
:P. Tak czy siak nie zniechęca mnie to oczywiście to kupna zarówno konsolowej wersji
jak i wersji na PC.

Zawsze na PC wszystko wyglądało lepiej nawet tuż po premierze obecnej generacji.. Co więcej od początku konsole miały problemy z płynnością animacji. Tak czy siak jeśli chodzi o Mafię 2 to nawet na PC grafika jest rozmazana i brzydka, wygląda gorzej niż pierwsza część. Dziękujemy Ci konsole za to. Obecna generacja konsol to BHDR(BloomHDR), a nie HD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 19:42, Crew_900 napisał:

Tam gdzieś w połowie widzę jakieś przycinki : D

Jesteś pewny? : P ja to oglądałem na moim zamulającym netbooku. Chwilami muliło, ale myślałem, że to przez sprzęt :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować