Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Ale skąd możesz cokolwiek wiedzieć, skoro gra nie wyszła? Nie ocenia się klimatu przed wyjściem gry. Można natomiast powiedzieć, że:
-animacja postaci kuleje,
-przyzwoita grafika,
-podobno świetna grafika,
-dość długa (jak na dzisiejsze standardy gier na 5h...),
-średnia optymalizacja (na pewno lepsza jak w GTA IV),
-brak Angelo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra działa bardzo płynnie w pełnych detalach na raczej przeciętnym sprzęcie (Core 2 Duo 3 GHz, 4 GB RAM, GeForce 9800 GT). O odpaleniu pozostałych bajerów (PhysX, APEX) nie ma oczywiście na tej konfiguracji mowy, ale bez nich Mafia II też potrafi zauroczyć.

: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 12:59, Slaverox napisał:

Mam pytanie, co to jest te PhysX i APEX? Jakiś rodzaj filtrowania i wygładzania czegoś?


Physx:

http://pl.wikipedia.org/wiki/PhysX

,,Silnik fizyki, czyli zestaw narzędzi programistycznych (SDK) umożliwiający uzyskiwanie w grach wideo i grach komputerowych efektów specjalnych ściśle naśladujących zachowanie się rzeczywistych obiektów fizycznych."

5 sek szukania na googlach.

Apex to rzecz podobna której braku raczej nie zauwazysz aż tak mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 13:00, Citkowsky napisał:

Physx:
http://pl.wikipedia.org/wiki/PhysX
,,Silnik fizyki, czyli zestaw narzędzi programistycznych (SDK) umożliwiający uzyskiwanie
w grach wideo i grach komputerowych efektów specjalnych ściśle naśladujących zachowanie
się rzeczywistych obiektów fizycznych."
Apex to rzecz podobna której braku raczej nie zauwazysz aż tak mocno.


Dzięki za pomoc, będę musiał z testować Mafię 2 na i bez PhysX i APEX :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten PsyhX to beznadziejny bajer .
W każdej grze która go obsługuje, po włączeniu strasznie ale to strasznie mocno spada liczba klatek na sekundę, tak, że grać się nie da .
Głupi bajer by zmuszać graczy do kupowania kart NVIDII by mogli się nacieszyć jakimiś beznadziejnymi efektami w grze. Gdyby takie coś nie powstało to w grach te efekty byłyby standardami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech kurcze szybciej dają to demko bo juz doczekać się nie mogę:) Powinni jakiś happening z okazji debiutu Mafii 2 zrobić, coś w stylu wyczekiwania do godziny 0:00 w empiku i jakieś gadżety dla pierwszych osób które kupią Mafię itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli normalnie kupuję wersję pudełkową w sklepie za 120 zł i aktywuję grę na steamie jak to było w przypadku Fear 2 tak ?
Fajnie nie muzę wydawać 50 Euro żeby mieć grę na steamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak chcesz odpowiedzieć mi, to kliknij na przycisku "Odpowiedz" przy moim poście...
2. To chyba Ty nie zrozumiałeś. Dałem Crewowi 900 linka, by potwierdzić moje słowa i utwierdzić go w tym co piszę.
3. Jak nie masz nic sensownego do napisania to tego nie rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ty też nie zrozumiałeś Crew napisał
Fajnie nie muzę wydawać 50 Euro żeby mieć grę na steamie :D nie musi wydawać ale grę na steam będzie miał, napisał tak jak by nie rozumiał, że gra będzie wymagać steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On wszystko doskonale zrozumiał, a Ty tylko nabijasz posty, bo najwyraźniej sam nie rozumiesz moich i jego postów. Proponuję zakończyć Ci ten bezsensowny offtop, bo może przyjść moderator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, chodzi mi oto , że nie muszę przepłacać na steamie i kupować grę za 50 euro w przeliczeniu to jakieś 250 zł żeby ją mieć na steamie. Wystarczy, że kupię w Polskim sklepie za 120 zł i aktywuję na steamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować