Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

jaki by poziom detali nie był ustawiony i tak powinno się przyjemnie grać, bardziej dla mnie liczy się grywalność i samo istnienie gry na którą czekał od dłuuuugich lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na niskich detalach gra wygląda zaskakująco dobrze. Jeżeli te screeny nie są sztucznie upiększane, a silnik graficzny jest dobrze zoptymalizowany, to i na niskich będzie się świetnie grało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko zapowiedziane na dziesiątego sierpnia. Zapowiedziane na Xboxa, PS3 i ani słowa o wersji na PC :S. Nieładnie tak olewać i mam jednak nadzieję, że demko wyląduje tego samego dnia na konsole i PC równocześnie. Nie rozumiem takiej polityki.

Przy okazji kolejny filmik. Uwaga jednak bo są w nim spoilery. Ja osobiście obejrzałem tylko do 0:18 aby zobaczyć "między innymi jaki "stosunek" do życia ma Joe Barbaro" hmm - http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 19:35, Crew_900 napisał:

Nie widzę różnicy pomiędzy niskimi detalami a wysokimi xD


Nie wiem jak to jest że zwykle jest tak iż na przedpremierowych screenach zwykle nie widać żadnej większej różnicy pomiędzy detalami ustawionymi na Very High i Low, a jak już gra wyjdzie i ją się odpali na tych minimalnych to dosłownie od razu człowiekowi odechciewa się grać. Zwykle gra wtedy wygląda gorzej niż produkcje sprzed 4-5 lat.

Damianuss1 --->
>Zapowiedziane na Xboxa, PS3 i ani słowa o wersji na PC :S

Ja widziałem wzmiankę, że demo na PC pojawi się prawdopodobnie w tym samym czasie. Oby, choć jakby było wcześniej to bym się jednak nie obraził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko na PC jednak wyjdzie tego samego dnia co demka na konsole. Cieszę się. Jeśli chodzi o teksty, screeny i filmiki to ja osobiście mam już ich dosyć :P, nie oglądam już nic do czasu premiery gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM !!!

Chcialem sie spytac czy ten program ''''APEX'''' co bedzie w mafii 2 czy on musi byc zainstalowany na dysku czy on juz po prostu bedzie w plikach gry gdy ja zainstalujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli interesujecie się Mafią 2, koniecznie sprawdźcie ten materiał
http://tvgry.pl/?ID=1121
Redaktor GoLa, który już ukończył już cały wątek fabularny opowiada o grze, trzeba również nadmienić, że w samych pozytywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 23:08, PJ_MW napisał:

Jeżeli interesujecie się Mafią 2, koniecznie sprawdźcie ten materiał
http://tvgry.pl/?ID=1121
Redaktor GoLa, który już ukończył już cały wątek fabularny opowiada o grze, trzeba również
nadmienić, że w samych pozytywach.

Z chęcią bym obejrzał, ale boję się spoilerów. Są jakieś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tvgry :D. Końcówka z tymi głosami i ... Starcraft2 są genialnie śmieszne. RDR ostatnie misje takie same? Niezły żart. Ok, do rzeczy. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zaprezentowane menu z Mafii 2. Proste i zwyczajne. Nie chcę marudzić, ale pierwsza część Mafii miała takie fajne, bajeranckie, a tutaj. Jesteś pewny, że ten gość ukończył główny wątek? Mi się wydaje, że on mówi o tych kilku misjach, które są dostępne dla redaktorów różnych portali związanych z grami itp. Facet nie powiedział nic nowego. Fajnie, że mu się spodobało, liczę, że i mi się bardzo spodoba.

Starcraft 2, Starcraft 2, STARCRAFT 2!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko niby ma się pojawić 10 sierpnia, ale pewnie zanim się dopcham do jakiegoś serwera to się zrobi 11 i jeszcze później jedna doba na ściąganie tych pewnie 2GB danych. Cóż, będzie się trzeba mimo wszystko poświęcić, bo gra zapowiada się świetnie. Teraz obawiam się już chyba tylko niechlujnej optymalizacji, ale mam nadzieje, że Twórcy Mafii 2 nie brali tutaj przykładu od kolesi odpowiedzialnych za GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 23:31, Damianuss1 napisał:

Uwielbiam tvgry :D. Końcówka z tymi głosami i ... Starcraft2 są genialnie śmieszne. RDR
ostatnie misje takie same? Niezły żart. Ok, do rzeczy. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy
to zaprezentowane menu z Mafii 2. Proste i zwyczajne. Nie chcę marudzić, ale pierwsza
część Mafii miała takie fajne, bajeranckie, a tutaj. Jesteś pewny, że ten gość ukończył
główny wątek? Mi się wydaje, że on mówi o tych kilku misjach, które są dostępne dla redaktorów
różnych portali związanych z grami itp. Facet nie powiedział nic nowego. Fajnie, że mu
się spodobało, liczę, że i mi się bardzo spodoba.

Starcraft 2, Starcraft 2, STARCRAFT 2!!!


No tak, końcówka rzeczywiście wymiata :D. Wydaje mi się, że ten redaktor jednak skończył całą grę, ale po prostu nie może ujawniać za dużo(premiera dopiero za miesiąc), by jak najbardziej unikać spoilerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 23:16, plada napisał:

> Jeżeli interesujecie się Mafią 2, koniecznie sprawdźcie ten materiał
> http://tvgry.pl/?ID=1121
> Redaktor GoLa, który już ukończył już cały wątek fabularny opowiada o grze, trzeba
również
> nadmienić, że w samych pozytywach.
Z chęcią bym obejrzał, ale boję się spoilerów. Są jakieś? ;)


Oglądaj śmiało, nie ma żadnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSX Extreme #156 - okładka ładnie błyszczy się obrazkiem z Mafii 2 :). Ciekawe co tam chłopaki naskrobali. Dla zainteresowanych numer dostępny niby od soboty/niedzieli/poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to te dwa programy phyx i apex promuja nowe karty zielonych chodzi mi o te bardizej nowsze gtx
i to jest mysle sciema zeby ustawic maksymalne ustawienia phyx i apex trzeba miec dwie karty graficzne czysty marketing ale moge sie oczywiscie mylic chcialem jeszcze raz podkreslic ze to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować