Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2010 o 12:59, Damianuss1 napisał:

Niezbyt pocieszająca wiadomość w najnowszym newsie na mafiatown. Kompletnie nie rozumiem
takiego zagrania. Kolekcjonerka na konsole jest dość droga :/ i ją raczej sobie odpuszczę.
Mam nadzieję, że to jakaś bzdura jest kompletna.

http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=613



To jest chyba jakaś kpina.
Jeżeli tak rzeczywiście będzie to stracę dobre zdanie o tych którzy podjęli taką decyzję. Kompletny bezsens. Mogliby wyprodukować dla takiej Polski powiedzmy 1000 EK i zapewniam, że rozeszłyby się jak świeże bułeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak możemy przeczytać na - http://mafia.czech-games.net/2010/08/sberatelska-edice-pro-pc-celosvetove-zrusena/ - EK została odwołana na całym świecie. Jedynym sensownym wytłumaczeniem jest niskie zainteresowanie właśnie wersją na PC :S. Nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska 2K w tej sprawie, ale ja myślę, że to raczej na 99% pewna wiadomość niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 14:40, Damianuss1 napisał:

Jak możemy przeczytać na - http://mafia.czech-games.net/2010/08/sberatelska-edice-pro-pc-celosvetove-zrusena/
- EK została odwołana na całym świecie. Jedynym sensownym wytłumaczeniem jest niskie
zainteresowanie właśnie wersją na PC :S. Nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska 2K w tej
sprawie, ale ja myślę, że to raczej na 99% pewna wiadomość niestety.

Ja raczej bym nie kupił ale zagorzali fani jedynki (a jest ich co nie miara) są pewnie zdruzgotani. Ty pewnie też;/ Szkoda. Wiadomo ile już będzie kosztować wersja normalna na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Wiadomo to od jakiegoś miesiąca..........

W sklepie Cenegi korzystajac z kuponu na znizke 40% mozna gre łącznie z wysylka kurierem nabyć za 99zł.

Co do EK to ja jestem bardzo wstrząśnięty i ciągle w to uwierzyć nie mogę. Jeżeli tak bedzie na prawdę nie pozostanie mi nic innego jak zakup EK na konsole a nastepnie sprzedanie gry i zostawienie samych dodatów, tylko taka opcje widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 14:55, Citkowsky napisał:

>>..........

Wiadomo to od jakiegoś miesiąca..........

W sklepie Cenegi korzystajac z kuponu na znizke 40% mozna gre łącznie z wysylka kurierem
nabyć za 99zł.

Dzięki przegapiłem, nie jestem na bieżąco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 14:50, Bithda napisał:

Ja raczej bym nie kupił ale zagorzali fani jedynki (a jest ich co nie miara) są pewnie
zdruzgotani. Ty pewnie też;/ Szkoda. Wiadomo ile już będzie kosztować wersja normalna
na PC?

Trochę zły jestem, ale to w końcu tylko gra i zasadniczo to ona jest najważniejsza. Mój plan był taki, że zakupię EK na PC i dodatkowo wezmę sobie wersję na Xboxa do grania, ale teraz zastanawiam się w takim wypadku nad zakupem samej EK konsolowej. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 14:55, Citkowsky napisał:

W sklepie Cenegi korzystajac z kuponu na znizke 40% mozna gre łącznie z wysylka kurierem
nabyć za 99zł.

Mógłbyś podać szczegóły dot. tego kuponu? Skąd go wziąć itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, żadna strata. Jestem wielkim fanem jedynki (ukończyłem ją 3 razy), ale nawet pomimo faktu, że mam wiele wolnej gotówki, i tak bym kolekcjonerki nie kupił. Była moim zdaniem słaba. Gdyby dodali niedziałającą, ale ładnie wyglądającą replikę jakiegoś pistoletu z tamtych czasów... Wtedy bym się skusił.

EDIT: O, albo coś bardziej realnego. Do EK mogliby dać fedorę! To dopiero pasuje do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak możemy przeczytać w aktualizowanym newsie:

Aktualizacja:
Jak podaje serwis MafiaII.net - Edycja Kolekcjonerska w wersji PC będzie dostępna w Niemczech, ale jedynie na wyłączność sieci sklepów SATURN. Dla polskiego gracza nie ma to żadnego znaczenia, jednak zachodzi pytanie - na jakiej zasadzie sprzedawcy z jednego kraju otrzymują EK Mafii 2, a co poniektórzy musieli anulować zamówienia swoich klientów? Trzymamy rękę na pulsie i gdy tylko pojawią się nowe informacje na pewno damy Wam znać.

I jak już sam napisałem wcześniej:
Robią taki burdel. Jakby nie mógł ktoś z 2K po prostu powiedzieć i postawić czarno na białym - będzie albo nie będzie i koniec. EK w Niemczech dostępna, gdzie indziej anulują zamówienia. Idiotyzm.

I przy okazji:
Z dziennika developera cz.4 - Technologia w Mafii 2
http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=614

Kolejny świetny dziennik. Standardowo już genialne scenki z gry :), oglądając te filmiki można by wybaczyć wszystkie błędy twórców... ale na szczęście filmiki nie trwają długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już tak namieszali, że prawdopodobnym jest, iż wszystko wróci do stanu pierwotnego czyli EK będzie normalnie dostępne na PC. Nie widzę jakichkolwiek powodów dla których akurat Helmutom najbardziej opłacałoby się udostępnienie tej wersji skoro wystarczy dotłoczyć i naprodukować więcej tych EK i sprzedawać każdemu jak zawsze, zyski większe i ludzie zadowoleni. Ograniczenie sprzedaży do zaledwie Niemiec jest jedną wielką kpiną. Widać spece od marketingu Mafii nie należą do najlepszych i ciągle coś kombinują i niekoniecznie mogą na tym wyjść dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Pod względem karty i procesora mój laptop łapie się na ciut wyższe modele niż te podane w minimalnych. Mam nadzieję, że na średnich odpalę. :P Demo zadecyduje o zakupie. Już tylko 5 dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum 2K w końcu ktoś z pracowników odpisał twierdząc, że:
http://forums.2kgames.com/forums/showpost.php?p=964302&postcount=65

Istnieją również inne europejskie kraje, które podobno nie są wyszczególnione na tej liście i nie ma ich wszystkich w jakimś tam arkuszu. Teraz tylko pytanie czy Cenega ruszy d****o i będzie sprzedawać tą EK na naszym kraju. Nie bardzo chcę cokolwiek sobie sprowadzać z jakiegoś tam UK itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprowadzam z UK kolekcjonerkę Mafii 2 tylko że w wersji na X360, cena korzystniejsza niż na Ultimie a i tak wątpie żeby było taniej nawet jeśli Cenega ruszy ze sprzedażą. Kosztuje mnie to około 250 łącznie z wysyłką. Zamówienie juz złożyłem, dobrze że to embargo dotyczy tylko wersji PC :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Neo+ jest ciekawy tekścik o Mafii2 (relacja z tych czterech dostępnych dla redaktorów rozdziałów). Polecam. Pewne zdanie wywołało na mej twarzy uśmiech - "gra od początku była tworzona głównie pod konsole". Z jednej strony mi to zwisa, ale z drugiej trochę zgłupiałem, bo wiele razy już gdzieś czytałem, że Mafia2 tworzona była właśnie z myślą o PCtach. Mam nadzieję, że twórcy doszlifowali zarówno wersję PC jak i te konsolowe.

@EDIT
I przy okazji. Garść nowych screenów - http://mafia-daily.net/category/mafia2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oto ja! Ponownie : P. Ehh to forum i brak możliwości edycji postów kiedy tylko się chce. Ok, nie moja wina.

Jakiś czas temu była mowa o pewnym DLC, które zostanie wypuszczone na wyłączność dla PS3 w dniu premiery gry (Jimmys Betrayal = ps3 exclusive). Blog US PS podaje bardziej szczegółowe informacje na temat tego szaleństwa. Są to info z dzisiaj. O ile dobrze sobie przetłumaczyłem to posiadacze czarnego księcia dostają 25 dodatkowych misji w stylu arcade. Wyścigi, wysadzenia czegoś w powietrze, ciche zabójstwa, ogólna rozwałka. Hmm, dawałoby to do myślenia jakoby w grze jednak był jakiś tryb podobny do tego z pierwszej Mafii - "Free Ride". Przy okazji można sobie nowe screeny pooglądać.
http://blog.us.playstation.com/2010/08/06/mafia-iis-ps3-exclusive-dlc-the-betrayal-of-jimmy/#more-33892

Nie zapominajmy, że i my również coś dostajemy - Jimmys vendetta - "downloadable content coming to the PC". Więc nie ma co płakać.
http://news.bigdownload.com/2010/07/16/mafia-ii-jimmys-vendetta-downloadable-content-coming-to-the-pc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować