Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Chyba poproszę moderatora o połączenie tych moich postów : P. Gorzej jakbym pisał nie na temat.

Ostatnia dziś rzecz, którą wychwyciłem. Zbiór ośmiu króciutkich filmików nagrywanych kamerką (z telefonu chyba). Taki mały smaczek. Rzut Molotovem, rozmowa z policją, co się stanie kiedy wjedziemy samochodem do wody. Zakąska podana - http://www.youtube.com/user/jara256#g/u - pierwsze osiem filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 22:16, Tomek1120 napisał:

Wiadomo coś o powracaniu do poprzednich misji? Tak jak w 1. Do części moich ulubionych
misji wracałem dość często.

Nie wiem czy twórcy coś o tym mówili, ale według mnie na 99% tak. Zdaje się, że widziałem na jakimś gameplayu manu z możliwością wybrania odpowiedniego "epizodu". Raczej nie powinno być problemu aby którykolwiek powtórzyć.

I przy okazji co do mojej poprzedniej wypowiedzi z linkiem do tych krótkich filmików. Wcześniej nie miałem o tym pojęcia, a okazuje się, że te filmiki to robota naszych kolegów z Czech. A dokładniej mafia2.scorpions.cz - panowie zostali zaproszeni do siedziby Cenegi aby sobie pograć w betę. Tyle, że grali w betę PC, a nie konsolową. Więcej informacji standardowo na - http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=620

Pozwoliłem też sobie skontaktować się w ekipą moderatorów tego forum w sprawie zmiany nazwy tematu na "Mafia 2 - Temat ogólny". Obecny moim zdaniem już jest chyba przestarzały z uwagi na to, że o grze wiemy już dość sporo.

Pisałem też wcześniej o stworzeniu jakiegoś sensownego FAQ : ). Dzisiaj się za to zabieram : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Kiedy pojawi się demo tej gry? Bo w internecie znalazłem kilka osób, które takie demo udostępniają. Ściągnąłem, ale nie działa. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 11:33, misiu1964 napisał:

Witam, mam pytanie. Kiedy pojawi się demo tej gry? Bo w internecie znalazłem kilka osób,
które takie demo udostępniają. Ściągnąłem, ale nie działa. Z góry dziękuję za odpowiedź.

10 Sierpnia.
Crew_900 "Wysiadanie" z przewróconego pojazdu to żenada. Tak ciężko było to dopracować? :/ Podobnie z tym autem w wodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 11:31, Crew_900 napisał:

http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=620

Niektóre filmiki prezentują naprawdę niski poziom wykonania gry : /

Ludzie, zlitujcie się! Jęczycie, że gra będzie be i w ogóle, a to, po pierwsze jest beta, a po drugie nie są to rzeczy, które wpłyną mocno na grywalność. W pierwszej Mafii ludzie przeżywali strzał z obrzyna w głowę z 1 metra i nikt nie narzekał. Wolę, żeby bohater wypływał z tonącego samochodu, niż np. samochód wybuchał, kiedy wpada do wody. Tak samo samochód "magicznie" się nie zapala, kiedy się wywali.
Z resztą, premiery jeszcze nie było, demo już niedługo. Wszystkiego się dowiemy, jak będzie dane NAM zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 12:33, plada napisał:

. W pierwszej Mafii ludzie

Dnia 07.08.2010 o 12:33, plada napisał:

przeżywali strzał z obrzyna w głowę z 1 metra i nikt nie narzekał


Mi się nigdy nie zdarzyło przeżyć strzału w brzuch z obrzyna z tej odległości, ale widocznie mam inne doświadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 12:44, Dudekfme napisał:

Mi się nigdy nie zdarzyło przeżyć strzału w brzuch z obrzyna z tej odległości, ale widocznie
mam inne doświadczenia ;)

Miałem raczej na myśli NPC z jazdy dowolnej, sam tak nieraz miałem ;)
@Crew_900 -grę się dopracowuje do samego końca. A jak nie przed premierą, to wydaniem patcha naprawiającego może nie poskąpią. A i nie zapominajmy o utalentowanych fanach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak się fajnie składa, że we wtorek będę miał nowego kompa. Takiego który według spełnia wymagania zalecane :)
A mam takie dwa pytania. Jedno o APEXa, jako, że mam Radeona, to nie dane mi będzie "cieszyć się" jego zaletami. No i właśnie, czy on naprawdę wpływa na poziom szczegółów gry, czy to już są tak malutkie detale, że ciężko zauważyć? Ogólnie gra chyba będzie i tak bardzo ładna na najwyższych ustawieniach ale z Radeonem, bez APEXa? Wydaje mi się, że to może być kilka szczególików i kupa marketingu, bo zalecana konfiguracja do APEXa to GTX 480, który jest drogi (napędzenie sprzedaży), i nie ma go aż tak wiele ludzi (czyli nie opłaca się dla małej grupy dodawanie detali itd).
No i pytanie 2: jeśli chcę kod do bonusa, to pozostaje mi tylko Ultima? Właściwie to jest i tak taniej niż na gramie, więc nawet lepiej.
Ach. Pograłbym już w demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 16:56, Damianuss1 napisał:

Za dwa dni wychodzi już demo. Jak można zobaczyć na - http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=622
- u góry będzie jakiś licznik - 10min i koniec?

Widocznie w demie udostępnione jest całe miasto, a licznik po to aby uniemożliwić swobodną zabawę ;) Bo misje misjami, ale właśnie takie obijanie się po mieście i robienia zadym jest tym za co gry typu GTA i Mafia lubimy najbardziej.
A demo już jutro, nie mogę się doczekać! :) Ciekawe jak z tym licznikiem będzie wyglądać, może po reinstalacji licznik się odnowi, ale komu by się chciało to robić co 10 min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na to :) Pamietam że przy wersjach demo Hard truckow też było ograniczenie czasowe (bo dostęp był od razu do wszystkiego) i informacje o wykorzystaniu limitu gdzies zakorzeniały się w systemie, w związku z czym reinstalacja dema nie miała zadnego znaczenia. Skoro bylo tak przy Hard truckach, to niemalże na 100% bedzie coś takiego w produkcji tak duzej jak Mafia 2.

Niby te ograniczenie dawało sie zdejmowac robiąc coś w rejestrze, ale to tylko pozwalalo odnowic limit, a nie kompletnie zdjąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 14:46, Marcin08 napisał:

Nie liczyłbym na to :) Pamietam że przy wersjach demo Hard truckow też było ograniczenie
czasowe (bo dostęp był od razu do wszystkiego) i informacje o wykorzystaniu limitu gdzies
zakorzeniały się w systemie, w związku z czym reinstalacja dema nie miała zadnego znaczenia.
Skoro bylo tak przy Hard truckach, to niemalże na 100% bedzie coś takiego w produkcji
tak duzej jak Mafia 2.

Niby te ograniczenie dawało sie zdejmowac robiąc coś w rejestrze, ale to tylko pozwalalo
odnowic limit, a nie kompletnie zdjąć...


hmm premiera dema już jutro ;d z tym licznikiem to tak kiepsko ale to z drugiej strony i dobrze bo zaraz byśmy całe miasto na pamięć znali a nie o to tu chodzi :) ale premiera pełnej wersji za ok 3tyg. to myślę że jacyś fani się pokuszą o jakiś mały patch/mod do dema żeby ten licznik zdjąć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 16:23, Almarcino napisał:

demko bedzie mozna sciagnac juz po 24? czy jakos rano dopiero?

Sam się nad tym zastanawiam ;d chciałbym żeby po 00 ;d na nockę zostawię i ogień rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować