Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2010 o 13:47, Smileyer napisał:

Ja również jestem zachwycony, świetne animacje,zastanawiam się czy będzie można pływać
bo woda za domem jest zachęcająca :D Gra nawet działa dosyć płynnie jak na laptopa.Ale
jakoś nie przypadła mi do gustu oprawa audio-wizualna, tzn słuchając radia muzyka potrafiła
wprawić w klimat ale kiedy usłyszałem głos prowadzącego miałem jakieś mieszane uczucia.I
tak jak pisał wyżej SmokeY nawet przy takiej wersji można spędzić wiele godzin :)

Niestety po wejściu do wody postać jest "teleportowana" z powrotem na pomost :/ A co do laptopa, na twoim Dell Studio ta gra tak dobrze działa? Ja mam podobnego laptopa i mam 20 fpsów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To DLC to zwykła arcadowa lipa, która nawet nie ma związku z fabułą gry. Banalna rozwałka po mieście czy jakieś tam wyścigi, a w roli głównej codename 47... Tak czy inaczej polecam jednak wersję na konsolę. Bardziej dokładniejsze sterowanie samochodami, nie zawracasz sobie głowy ustawieniami grafiki, a trudniejszy system celowania sprawi, że pograsz sobie trochę dłużej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 13:51, Hartus napisał:

Niestety po wejściu do wody postać jest "teleportowana" z powrotem na pomost :/ A co
do laptopa, na twoim Dell Studio ta gra tak dobrze działa? Ja mam podobnego laptopa i
mam 20 fpsów :/


Ja mam 18 ale przy mojej konfiguracji to jakoś dziwnie mało . Ale jakoś poruszając się po mieści gra działa dosyć płynne, tylko chwilami w miejscach gdzie jest mnóstwo ludzi lub podczas misji są widoczne spowolnienia.
Co do wody można chyba tylko wjechać samochodem bo wejść nie mogę. I te zółte taksówki , jako zbyt kojarzą mi się z Vice City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może i masz rację, cóż najłatwiej będzie jak ściągnę jeszcze demo na PS3 i przekonam się na własnej skórze ;)

@Hartus and Smileyer:
Też grałem na lapku (MSI GX623) i w zasadzie po wyłączeniu AA gra działała na maxa bez większych problemów, przyznam, że sam byłem mocno zaskoczony xD A co do radyjek to jak dla mnie rewelacja, kawałki są po prostu genialne i cieszy fakt, że jest bardzo dużo znanych utworów, a prowadzącego zawsze można przełączyć jak zaczyna gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dziwną rzecz mam. Tnie mi się trochę gierka w domu i w pobliżu...
Gdy wyjadę jakieś 20m już nie. Gram wszystko na Wysokie AAX16. Podczas misji i strzelaniny tak samo zero cięcia i płynnie dziala, ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 14:10, DesMonD__PL napisał:

Heh, dziwną rzecz mam. Tnie mi się trochę gierka w domu i w pobliżu...
Gdy wyjadę jakieś 20m już nie. Gram wszystko na Wysokie AAX16. Podczas misji i strzelaniny
tak samo zero cięcia i płynnie dziala, ciekawe dlaczego?


Sądzę, że jest to kwestia ilości szczegółów w danym miejscu. Albo po prostu niedopracowanie demka bo mam tak samo jak Ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to miło słyszeć, że nie tylko ja mam tyle fpsów :) U mnie też po mieście jest w miarę płynnie, ale w misji gdy było dużo ognia i dymu było już fatalnie. Może pełna wersja będzie ciut lepiej działać od dema, albo wyjdą patche poprawiające wydajność to wtedy się skuszę. :) Z wodą to rzeczywiście tylko autem można.
PS Na jakich ustawieniach grasz? Ja mówię oczywiście o minimalnych ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 14:23, Hartus napisał:

PS Na jakich ustawieniach grasz? Ja mówię oczywiście o minimalnych ;|

Powiem tak, grałem na minimalnych a potem przestawiłem wszystko na Full i nie wiele się zmieniło. Może nie było tak płynnie ale tam gdzie przycinało tam przycinało, może wina demka może nie,nie mam pojęcia ale z pewnością gra będzie jeszcze dobrze dopracowana do premiery.
Ciekawym pomysłem są również pisemka których w demo możemy zabrać tylko 5, szkoda tylko, że nie można kupić lokalnej gazety od gazeciarza kręcącego się przy domu, ale co za dużo to nie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zachwycony smaczkami wykrytymi przez SmokeYa. Sam muszę je sprawdzić, ale takich elementów to nawet w GTA IV nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:42, Jcl napisał:

Zapowiada się ciekawie, fajnie się gra. No i kto obstawia, że Joe zginie?

Jeżeli już, to nie w tej misji. Nie od rany postrzałowej w nodze :)
Prędzej stawiałbym na to, że za uratowanie go z tej sytuacji będzie miał u nas dług wdzięczności, co zaowocuje rozwojem fabuły, i dalszą współpracą z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:45, Darkstar181 napisał:

> Zapowiada się ciekawie, fajnie się gra. No i kto obstawia, że Joe zginie?
Jeżeli już, to nie w tej misji. Nie od rany postrzałowej w nodze :)

Przecież Joe''mu nic się nie stało. Henry dostał kulkę, więc chyba Ci się pomieszało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:52, Erunn0 napisał:

> > Zapowiada się ciekawie, fajnie się gra. No i kto obstawia, że Joe zginie?

> Jeżeli już, to nie w tej misji. Nie od rany postrzałowej w nodze :)
Przecież Joe''mu nic się nie stało. Henry dostał kulkę, więc chyba Ci się pomieszało.
;)

Ah, no tak, to się zgadza.
Heh, zabawne. W sumie też jak go pierwszy raz ujrzałem od razu sobie pomyślałem, że prędzej czy później pewnie zginie :) Tak, jestem niemalże o tym przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, komu odpowiedzieć :P
Obejrzyjcie sobie ten trailer co leci na końcu dema (Boom, boom! bodajże się zwie).

Spoiler

Macie jedną scenę, gdzie Henry (poznać idzie po zajefajnym krawacie) krzyczy "They aren''t real cops!" czy jakoś tak, po czym w jego stronę został wymierzony pistolet. A szkoda, zdążyłem go polubić :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego postać jest taka, że aż się prosi o to żeby zginął. I jestem na 99% przekonany, że tak będzie. Jednak trochę głupio się znowu by to powtórzyło z jedynki, ale zobaczymy.
plada

Spoiler

Niestety, ale oficjalnie Henry zginie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 16:38, Crew_900 napisał:

AI przechodniów jest bardzo głupie


To podaj chociaż jakieś argumenty. Według mnie sztuczna inteligencja stoi na dość wysokim poziomie.

EDIT: o, przewodniczący. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować