Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne spekulacje na temat Elder Scrolls MMO

25 postów w tym temacie

>1. Ja też nie rozumiem o czym ty gadasz.
>2. Widzę, że bardzo dobrze zapoznałeś się z serią The Elder Scrolls. Otóż wiedz, że questy są dość ciekawe. >Podobała mi się gildia złodziei i Mroczne Bractwo (co prawda questy polegają na zabiciu celu, bo w końcu to >gildia zabójców, ale mamy też wymagania co do morderstwa, po wypełnieniu których dostajemy bonus). Mamy >też questy detektywistyczne (dowiedzieć się skąd pewien kupiec bierze tani towar, dochodzenie w sprawie > > >łowcy wampirów). Co prawda questy nie są trudne, ale dość ciekawe.


No i co ? Nie rozumiesz ,ze questy wygladaly by tak samo? Czy jest jakas trudnosc w zrbieniu questu detektywistycznego w grze MMo ? Ja nie widze przeszkod a robienie tych questow w kilka osob to wkoncu koniec uczucia jakby swiat w ktorym sie poruszamy wymarl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że z tego pomysłu nic nie wyjdzie. Blizzard rządzi jeśli chodzi o gry MMO i szkoda by było żeby taka zasłużona seria jaką jest Elder Scrolls przepadła na rynku. Jak na razie każda gra tego typu ponosi porażkę w starciu z WoW nie licząc darmowego Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion dla wielu jest jedną z najlepszych gier RPG jakie kiedykolwiek się ukazały, natomiast Elder Scrolls MMO również będzie jednym z najlepszych o ile w pełni wykorzystają drzemiący w nim potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czas i użytkownicy pokażą czy to dobry pomysł. W każdym bądź razie to nie gra stanwi o jej jekości ale ci którzy w niej grają. Przynajmniej w teorii. Bą są i takie gry jak np. Sims, które u większości koneserów wywołują mdłości. Według mnie MMO Morrowinda czy Obliviona może być trafione, jesli zapewni graczom taką samą elastycznośc postaci jak w oryginałach. Mam nadzieje, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby takie gry jak morrowind czy oblivion staly sie MMO byla by to wielka rewolucja bo oblivion ma tysiące fanów na całym świecie.Sam osobiście czekam na to wydanie elder scroolsow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować