Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezes T2 podgrzewa atmosferę wokół GTA IV

49 postów w tym temacie

pepsi

Prezes Take-Two, Strauss Zelnick, powiedział, że przemysł growy czeka w najbliższych latach znakomity okres. Nie omieszkał także zareklamować GTA IV stwierdzając, że produkcja studia Rockstar będzie lepsza, niż ktokolwiek by się spodziewał.

Przeczytaj cały tekst "Prezes T2 podgrzewa atmosferę wokół GTA IV" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 17:10, marcinpro napisał:

No właśnie czy bedzie na PC... Mam nadzieje że tak choć np. na gry-online nie ma GTA IV na
PC :(


Dlatego, że oficjalnie coś takiego jak "GTA IV na PC" nie istnieje. A realnie to pewnie będzie w jakiś rok po wersjach konsolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obstawiamy za ile postów bedzie lament, dlaczego tej gry nie bedzie na PC? hahahaha

EDIT: O, jzu ktos podniósł ten temat, hahaha.

Zrozumcie, że GTA IV na PC nie bedzie, bo 90% ludzi by tą grę ukradło. Sami sobie jestescie winni pecetowcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha już nie moge sie doczekać kupuje za niedługo xboxa bezie cieżko kase odłożyć kase na gta4 bo narazie wyszło tyle zaje@#$% gier na xpudło ale damy rade i pogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy przed wydaniem jeszcze GTA na konsole nie było powiedziane że wyjdzie też na peceta. Tak było z GTA:VC i SA (z 3 nie pamiętam) a jednak się doczekaliśmy, inna sprawa że do GTA:4 będzie potrzebny naprawdę dobry sprzęt a z tym będzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że Take Two ma takie problemy z zaakceptowaniem projektu konwersji GTA IV na PeCety. Przecież seria ta była zawsze obecna na blaszakach i aż wstyd by było, gdyby czwórka miała nie powstać na PieCe. Ponadto im większa ilość platform tym więcej sprzedanych egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ponadto im większa ilość platform tym więcej sprzedanych egzemplarzy."
Moim zdaniem jednak lepiej skupić się na jednej platformie ale dobrze np. seria Total War wychodzi tylko na PC i jest jedną z lepszych strategi a takie NFS na wiele i prawie zawsze to samo (w carbonie jest chyba tużo tekstur z NFS:U2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednak optymistą i mam nadzieję, że GTA IV na PC jednak się ukaże (poczekam na ten tytuł tyle czasu, ile będzie konieczne, abym tylko mógł zagrać na PC), podobnie jak SA jakiś czas po premierze konsolowej i nie będzie historii podobnej z CoD 3 (w które też bym chętnie zagrał na PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 17:12, MaZZeo napisał:


Zrozumcie, że GTA IV na PC nie bedzie, bo 90% ludzi by tą grę ukradło. Sami sobie jestescie
winni pecetowcy...


To tak jak Gears of War nigdy nie miało wyjść na PieCe a JEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...nawet jeżeli nie ujrzymy tej gry na PC, to i tak nie mam czego żałować. Mój sprzęt jest już strasznie stary, a jeszcze długo nie planuję jakiejś rewolucji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 17:12, MaZZeo napisał:

Zrozumcie, że GTA IV na PC nie bedzie, bo 90% ludzi by tą grę ukradło. Sami sobie jestescie
winni pecetowcy...


Genialne. To po co W OGÓLE ktokolwiek wydaje gry na PC, skoro "90% ludzi może ją ukraść!"? <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To tak jak Gears of War nigdy nie miało wyjść na PieCe a JEST.

Nie znasz tematu, a sie wypowiadasz, brawo. GoW był planowany od początku na PC, tyle że w pewnym momencie Microsoft wyciągnął kasę i sprawił, że był to time exclusive. Chyba tylko głupi uwierzył w to, że nigdy tej gry na PC nie bedzie :)


Genialne. To po co W OGÓLE ktokolwiek wydaje gry na PC, skoro "90% ludzi może ją ukraść!"? <;

No właśnie nie wiem po co w ogóle wydają gry na PC, dla mnie PC jako platforma do grania moze umrzeć, przynajmniej w ten sposób zlikwiduje sie większość złodziei.

Nie chce nic mówić, ale Microsoft wpompował w GTA IV 50mln $, po to by ta gra ukazała się na Xboxie i dodatki były dla niego exclusivem.

Ponadto spójrz na tą listę http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_video_games

Ile takiego GTA San Andreas sie sprzedało na PS2... Vice City i GTA 3 nie mozna okreslic bo wliczone to jest razem z innymi wersjami. Jednak nie zmienai to faktu jak marnie sie GTA na PC sprzedaje, w porównaniu do konsol. A jednak ja jakoś nie mam żadnego kumpla, który by w jedną z ostatnich części GTA nie grał...

Dlatego wątpie w wydanie tej gry na PC, bo konwersja z konsol też troche kosztuje, i marne wyniki sprzedaży sprawiłyby, ze wyszliby na minus. A przypominam, ze ta produkcja to dla Take Two i Microsoft priorytet, więc o żadnych stratach nie moze byc mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież seria ta była zawsze obecna na blaszakach i aż wstyd by było, gdyby czwórka miała nie powstać na PieCe

Heheheh, a Call of Duty tez był od zawsze na PC, a jednak 3 część była tylko na konsole, ciekawe czemu? LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2007 o 18:19, MaZZeo napisał:

Heheheh, a Call of Duty tez był od zawsze na PC, a jednak 3 część była tylko na konsole, ciekawe
czemu? LOL.

Pewnie dlatego że CoD 3 wg. wielu opinii było słabsze od poprzedniczek :P a GTA 4 będzie na PC. Takie jest prawo dżungli. I tak być musi, by nie zakłócić naturalnego porządku wszechświata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować