Zaloguj się, aby obserwować  
Asthariel

13latek zabił za abonament do gry MMO

116 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2007 o 19:34, Kraju92 napisał:

Co się z tym światem dzieje.

Wiesz istenieją ludzię z porypaną psychiką -.- Niewiedzą że można poprosić ...tylko chcą zabić tak jak to robi się w tej grze jeśli to jest WoW :/ No cóż szkoda staruszki i dzieciaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Są na świecie idioci. Ja naprawdę sporo używam komputer, jestem średnio uzależniony, ale stanowcze nie dla takich idiotów. Naprawdę żal mi takich ludzi. Mój kolega odkąd dostał internet nie był jeszcze na dworze tak o żeby sobie pogadać ze mną, czy z innymi kolegami. I to jest już człowiek uzależniony, który ma problem, bo jak mu przykładowo coś się stanie z cennym kontem w MMORPG to może zrobić coś nieobliczalnego. Jest wielu takich ludzi, w polsce chyba nie ma takich wielu, ale słyszałem już o przypadkach w korei gdzie chłopak umierał z wycieńczenia z powodu nadmiernego używania komputera, itp. także apeluję o rozwagę w używaniu komputera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naćpany/pijany 13-nastolatek zabił za papierosa/wódkę. Takie przypadki zdarzają się 1000x częściej niż ten powyżej, ale o tym nic nie piszą. Eh, tak to już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zal mi takich ludzi po prostu...Zeby grac w gre ktos komus odbiera zyciu lecz nie w wirutalnym swiecie tylko w realnym,czysta glupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:49, Kurammi napisał:

naćpany/pijany 13-nastolatek zabił za papierosa/wódkę. Takie przypadki zdarzają się 1000x częściej
niż ten powyżej, ale o tym nic nie piszą. Eh, tak to już jest...


W "Fakcie" napisali że ojciec zabił syna bo ten użył jego szczotki do kibla (czy jakoś tak) a oni się tu biednego 13 latka czepiają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:02, Smooqu napisał:

> naćpany/pijany 13-nastolatek zabił za papierosa/wódkę. Takie przypadki zdarzają się 1000x
częściej
> niż ten powyżej, ale o tym nic nie piszą. Eh, tak to już jest...

W "Fakcie" napisali że ojciec zabił syna bo ten użył jego szczotki do kibla (czy jakoś tak)
a oni się tu biednego 13 latka czepiają ;p

Hehehe, nie wiem, czy się śmiać, czy płakać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo fajnie! tak trzeba to robić. Mógłby jeszcze pociąć ją na kawałki i zjeść. W końcu czego sie nie robi dla gier komputerowych. Taki ten świat jest zastanówice sie czasami nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:06, Vuko Drakkainen napisał:

No i bardzo fajnie! tak trzeba to robić. Mógłby jeszcze pociąć ją na kawałki i zjeść. W końcu
czego sie nie robi dla gier komputerowych. Taki ten świat jest zastanówice sie czasami nad
tym.


Heh...jak zwykle specyficzne podejście do sprawy xD...a takie pytanie skierowane do ciebie...ty być zabił kogoś dla kasy ,aby opłacić grę MMO ?Zapewne usłyszę z twojej strony nie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to za aferę w USA, co nastolatek zabił na uniwerku kilkanaście osób też zrzucali winę na gry komputerowe. :/ Ale cóż... Jak to powiedział fatal1ty( oddaje sens słów) wszystko się zmieni gdy obecni gracze sami zostaną 40,50,60 latkami. Po prostu musimy przeżyć naszych starych a podejście społeczeństwa do gier się zmieni. Tak jak kiedyś lekarzami, nauczycielami, prawnikami itd. zostało pokolenie jazzu i komiksów. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:46, Farmer Widomo napisał:

> Co się z tym światem dzieje.
Wiesz istenieją ludzię z porypaną psychiką -.- Niewiedzą że można poprosić ...tylko chcą zabić
tak jak to robi się w tej grze jeśli to jest WoW :/ No cóż szkoda staruszki i dzieciaka .


Masz rację, mam nadzieję że już nigdy nie będzie takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry MMO nie są szkodliwe - trzeba umieć rozgraniczyć grę i realizm.
A co do dzieci to powinny być dostępne dopiero od 15 roku życia.
Mój koleś nie chodzi 2 tydzień do szkoły bo gra w Knight Online..

Troszkę to chorę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:02, Smooqu napisał:

> naćpany/pijany 13-nastolatek zabił za papierosa/wódkę. Takie przypadki zdarzają się 1000x
częściej
> niż ten powyżej, ale o tym nic nie piszą. Eh, tak to już jest...

W "Fakcie" napisali że ojciec zabił syna bo ten użył jego szczotki do kibla (czy jakoś tak)
a oni się tu biednego 13 latka czepiają ;p

w fakcie wysysają fakty z palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:21, hate mastah napisał:

Gry MMO nie są szkodliwe - trzeba umieć rozgraniczyć grę i realizm.
A co do dzieci to powinny być dostępne dopiero od 15 roku życia.
Mój koleś nie chodzi 2 tydzień do szkoły bo gra w Knight Online..

Troszkę to chorę..

Ale co? Wszystkie gry , czy MMo?

hate mastah Na twoim miejscu napisałbym anonim do pedagoga szkolnego , czy kto powinien się tym zajmowac. Bo to tez jest juz chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta to tak samo jak dzieciak pobił swoją własną matkę bo ta wyłączyła mu kompa a on w TIBIE grał. Pobił ją do nieprzytomności. Takie dzieci są już uzależnione i powinno się je leczyć w zakładach specjalistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:13, Nertis napisał:

> No i bardzo fajnie! tak trzeba to robić. Mógłby jeszcze pociąć ją na kawałki i zjeść.
W końcu
> czego sie nie robi dla gier komputerowych. Taki ten świat jest zastanówice sie czasami
nad
> tym.

Heh...jak zwykle specyficzne podejście do sprawy xD...a takie pytanie skierowane do ciebie...ty
być zabił kogoś dla kasy ,aby opłacić grę MMO ?Zapewne usłyszę z twojej strony nie ;).


Wiem że trudno zauwazyć ironie w moim pierwszym poście i jednak wiekszość z was wzieła to nad zbyt poważnie. Oczywiście nie mam na myśli tego co tu przeczytałeś tak na prawde to wyglada to zupełnie innaczej. Uważam że w życiu człowieka w uwczensych czasach najważniejszy staje sie komputer i gry dla mnie to jest totalnie głupie i to miałem zamiar przekazać w ostatnim poście - nie udało sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 28.11.2007 o 20:49, Vuko Drakkainen napisał:


Wiem że trudno zauwazyć ironie w moim pierwszym poście i jednak wiekszość z was wzieła to nad
zbyt poważnie. Oczywiście nie mam na myśli tego co tu przeczytałeś tak na prawde to wyglada
to zupełnie innaczej. Uważam że w życiu człowieka w uwczensych czasach najważniejszy staje
sie komputer i gry dla mnie to jest totalnie głupie i to miałem zamiar przekazać w ostatnim
poście - nie udało sie.

jak w matrixie troche albo w terminatorze. maszyny przejmują nad nami kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2007 o 20:49, Vuko Drakkainen napisał:

>
> Heh...jak zwykle specyficzne podejście do sprawy xD...a takie pytanie skierowane do ciebie...ty

> być zabił kogoś dla kasy ,aby opłacić grę MMO ?Zapewne usłyszę z twojej strony nie ;).


Wiem że trudno zauwazyć ironie w moim pierwszym poście i jednak wiekszość z was wzieła to nad
zbyt poważnie. Oczywiście nie mam na myśli tego co tu przeczytałeś tak na prawde to wyglada
to zupełnie innaczej. Uważam że w życiu człowieka w uwczensych czasach najważniejszy staje
sie komputer i gry dla mnie to jest totalnie głupie i to miałem zamiar przekazać w ostatnim
poście - nie udało sie.

Czy ja wiem , moim zdaniem wciąż o wiele więcej osób woli telewizję niż kompa. Swoją drogą ,już jakoś się nie słyszy o uzaleznieniach od TV. Nie ma takich przypadków , czy znudło się dziennikarzom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować