Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Community gram.pl atakuje Poznań, czyli PGA w krzywym zwierciadle!

56 postów w tym temacie

gram.pl

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego do większości filmów sceny związane z działalnością wywiadowczą nagrywane są w środku nocy? Może dlatego, że agenci obawiają się zdemaskowania? A może po prostu kręcenie zdjęć w trakcie dnia jest droższe? Na to pytanie odpowiedzi nie znamy, ale możemy za to ujawnić nasze tajne materiały!

Przeczytaj cały tekst "Community gram.pl atakuje Poznań, czyli PGA w krzywym zwierciadle!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałujcie, że was tam nie było. Było na prawdę świetnie. Szczerze ? To tak do kompów się nie pchałem... Tzn. starałem się, bardziej przy gramowiczach wolałem czas spędzać. Mili i uprzejmi ludzie, zupełnie jak w sieci ;-)
W pierwszym dniu atrakcjami byli gramowicze (Już w to CeDePów zaliczyłem). Bez was nie byłoby tak fajnie ;-)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe mi się wydaje że chodzi o dziewczyny, ale że mamy taką ekipę to nie wiadomo ci im strzeli do głowy ;). Naprawdę fajnie z tego co widziałem na zdjęciach i z recenzji tam było, na następny targ na pewno się wybiorę może ktoś mnie przenocuje albo będę spał na ławce ;) Wszystko się uzgodni ponieważ to dopiero za rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 08:57, hellgate napisał:

Jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze ;P


:P Miałem powiedzieć (napisać) to samo ;p

@ Sianer - to pierwsze, nie? No, mnie też się ono nie podoba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 09:28, Mr.M napisał:

> Jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze ;P

:P Miałem powiedzieć (napisać) to samo ;p

@ Sianer - to pierwsze, nie? No, mnie też się ono nie podoba ;/


Widzisz, Ciebie przynajmniej na nim nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, ktoś tu przesadza ze zdjęciami... :PPPPP

Zdeka myślałem, że to będzie o ich wpadkach, ale tam też wporzo o gramowiczach. Za rok się pojawię, tylko zacznę już niedługo to rozplanowywać i jeszcze wiadomo kiedy następne PGA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować