Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Community gram.pl atakuje Poznań, czyli PGA w krzywym zwierciadle!

56 postów w tym temacie

PGA było do bani. Ciasno jak cholera, no i mi nie wyszło... Na foto się nie załapałem, na koszulkę się nie załapałem, na nic się nie załapałem...
Ja mam kurde ambicje, a co! Pora zrobić PGA konkurencję, do zobaczenia na... A z resztą, poczekajcie na oficjalne info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram mnie reklamuje? I Kazia? Juhu, :P

Na PGA było naprrawdę fajnie, i bardziej tam pojechałem, by poznać ludzi z forum(i oczywiście GRAMów ;)) Cieszę się, że udało mi się pogadać chociaż z częścią forumowiczów, i...
...do zobaczenia za rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, czemu wiedziałem że na jednym ze zdjęć MUSI być Stwór :P
eh, nie będę już pisał, że żałuje, bo się powtórzę. ale żałuję :(
no i fajnie txt napisany. zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego go niemal o 3 w nocy wrzucili? chyba żeby nikt nie znalazł ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 14:15, Sam Fisher5 napisał:

...do zobaczenia za rok ;)

a zobaczysz że pojadę :P bo w tym roku mnie nie było :( ... a tak chciałem poznać sianera, największego fana LP... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy nie warto robić zdjęć Stworowi. Najwyraźniej swoją miną wpływa jakoś na matrycę aparatu, to na pewno mu (urządzeniu, nie Stworowi) szkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie, jak będzie mi się chciało, napiszę zaraz relację.
A i nawet Sol mnie umieściła, jak naparzałem "swym" super-wypas mściwojem w Hellgaciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak :D...Mam koszulkę , moje zdjęcie widnieje na głównej stronie gram.pl tak samo jak i link do gramsajta no i ogólnie jak to stwierdziłem :) FAJNIE...No i czekamy na relację o hostessach , które to razem oglądalismy przy gaśnicach ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co to ma być? Obleśna tylnia część ciała na całe zdjęcie... nie wiem może ja nienormalny jestem czy coś, ale chyba najbardziej w kobietach to nie pupa mnie urzeka a twarz. Co do PGA... nie interesuje mnie to, jakoś wogole mecze klanowe itp mnie nie interesowały. Wolę sobie sam pograć z swoim teamem niż oglądać/czytać o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A stwierdziłem , że jestem mało fotogeniczny :P. a Najmniej to jest Baal :P...No a najwiecej to oczywiście stworek ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem, że tak będzie :P
Znowu, jak zawsze, słabo wypadłem na zdjęciu :/
Chyba czas zacząć chodzić z jakimś daszkiem do zasłaniania obiektywów xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 19:06, deih napisał:

A stwierdziłem , że jestem mało fotogeniczny :P. a Najmniej to jest Baal :P...No a najwiecej
to oczywiście stworek ^^.

Ja bym jeszcze powiedział że Plushowy fajnie wychodzi na zdjęciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować