Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Two Worlds - dodatek w drodze

24 postów w tym temacie

Link nie działa bo www.gram.pl się tam wkradło :P do poprawki... także nie miałem okazji zagrać w podstawkę ale na święta trzeba będzie to nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://2-worlds.com/temptation/ -> tylko trzy tapety i logo. :P

Dobrze, że Two Worlds doczeka się dodatku, z tego co czytałem, gra została dość ciepło przyjęta przez zachodnią publiczność, a zwłaszcza przez Niemców. Dodatek może przysporzyć grze jeszcze większej uwagi graczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety gra cierpi na to samo co Elder Scrolle, czyli połowa gry a ty możesz ciachać całe stada stworów bez najmniejszych oporów i utraty życia poniżej połowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O możliwej kontynuacji wiadomo było już dużo wcześniej. Mianowicie wzmianka o możliwym dodatku pojawiła się na zlocie earthowców w lipcu tego roku. Jednak była to tylko ,,wzmianka"i nic więcej.

Nareszcie nadeszła oficjalna informacja od twórców o dodatku. Na tak miodną nowinę tylko czekałem.
Grałem w Two Worlds i przeszedłem całą. Gra była wręcz cudowna. Grafika, muzyka, walka
(bardzo szybkie czasy wczytywania lokacji).
Fabuła może lekko kulejąca bo niezbyt dobrze pomyślana (ratowanie siostry) ale mimo wszystko w grę chciało się grać bo czuło się klimat. Podczas zdobywania kolejnych levelów następowały nieoczekiwane zwroty akcji a zwłaszcza fakt nieliniowej fabuły pozwalał dokonywać różnych wyborów, które miały swoje konsekwencje w dalszych etapach gry. Np to czy pomożemy buntownikom tzn klanowi Karga czy rodowi Skelden. Na końcu możliwe 2 różne zakończenia. Same smaczki. Minusy nikłe( znaczącą z nich część naprawia patch 1.5).

Narzekania graczy takich jak Half-Devil czy GanD świadczą tylko o nieznajomości znaniemitej polskiej firmy RP, która tworzy wspaniałe gry. Ich produkcje mają to do siebie, że mają dość słabą reklamę i sporo graczy
po prostu o nich nie wie.
RTSem bijącym swoją innowacyjnością, grafiką i muzyką takie gnioty jak warcraft czy starcraft (oczywiście to tylko moja opinia bez urazy drodzy maniacy starcraft i warcraft) był Earth 2160, stworzony właśnie przez RP który miał słabiutką reklamę toteż mało ludzi w to pograło. Mimo słabej reklamy gra była rewelacyjna no i cena naprawdę niska a zawartość naprawdę imponująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, tworzą oni świetne gry, jednak brakuje im jakiegoś dobrego rozgłosu i wydawcy. Polanie i Earth były naprawdę dobrymi grami(szczególnie Earth, który był za taką cenę niesamowity).

Z Two Worlds jest trochę inaczej, ponieważ problemem tej gry są naprawdę duże ilości błędów, a gdyby został one naprawione, to byśmy mieli wtedy znacznie lepszą grę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gold Galad
,,Z Two Worlds jest trochę inaczej, ponieważ problemem tej gry są naprawdę duże ilości błędów, a gdyby został one naprawione, to byśmy mieli wtedy znacznie lepszą grę....."

Większość błędów poprawia patch 1.5 ma ponad 1GB ponadto jest już 20 paromegowy patch 1.6, który również wnosi sporo usprawnień. Te patche eliminują znaczącą ilość błędów w tej grze.
Zainteresowanych odsyłam pod adres: http://www.insidetwoworlds.com/

,,(szczególnie Earth, który był za taką cenę niesamowity)"

Jak pamiętam kupiłem go za niecałe 40 zł podczas gdy w Niemczech kosztował w przeliczeniu na nasze jakieś
150 zł zdaje się 40 euro jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ramidag obrońca uciśnionych, wielki patriota i ignorant. Chłopie nie wiem czy wiesz, ale w poście wyżej porównałem TW do takich gier jak Morrowind i Oblivion. Patrz pan, grałem w TW. Baaa, mam nawet wersje kolekcjonerską; grałem również we wszystkie części earth 21xx i ich pochodne. TW, owszem ma klimat; specyficzną; ale ładną grafikę (cudownie zaprojektowane zbroje) i kilka innych plusów, niestety nie oznacza to, że gra jest doskonała. Nie rozumiem też co ma do tego znajomość producenta? Co z tego, że to polska firma, dla mnie TW może być koleją częścią Gothica, a i tak będzie miała swoje wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawy dodatek, który wniesie sporo fajnych rzeczy do gry :D
Szkoda, że Two Worlds mimo iż było świetną grą (dobre oceny w internecie i prasie) nie odniosło tak dużego sukcesu jak inne produkcje, ale jednak została ona wydana w okolicach premiery Gothica 3 (dokładnie nie pamiętam), no a na dodatek teraz jeszcze Witcher ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 10:14, GanD napisał:

Nic tej grze nie pomoże, jeśli autorzy nie dodadzą do niej fabuły...


Jestem tego samego zdania. TW strasznie mnie rozczarowało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:20, Sob-styl napisał:

> Nic tej grze nie pomoże, jeśli autorzy nie dodadzą do niej fabuły...

Jestem tego samego zdania. TW strasznie mnie rozczarowało ;/


Mnie dokładnie też jak grałem u kumpla, dobrze ze nie kupiłem a miałem taki zamiar. A na temat dodatku to już nei moja działka szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować