Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy - premiera w przyszłym tygodniu!

34 postów w tym temacie

5 grudnia! Super. Akurat w moje urodzinki! Jestem tylko ciekaw jak z optymalizacją kodu gry. Oby naprawdę go poprawili. Może ktoś grał w angielska wersję i może coś o tym powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 10:35, Sephirath napisał:

To ten sam dzień co UT]|[? Oj, będzie się działo :-)

Mhm... Oby nie było żadnej wtopy ze strony gram.pl.... ;|
A dodatek zapowiada się świetnie, tylko poczytam sobie jego ocenki i może kiedyś kupię(lol :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wyglądasz Blado.... a tak na serio każdy ma własny gust ja w NWN2 odnajduję rzeczy których w "Wiesku" bym nie uświadczył tym bardziej że to prawie zupełnie inna gra bez porównania chyba że na siłę.
W CDA Miodność tego dodatku wycenili na 10/10 (recenzowali z Angielskiej wersji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miła niespodzianka z tą premierą, szczególnie, ze drugi dodatek do Heroes V trafi do sklepów dopiero w styczniu :/ Maskę Zdrajcy kupię na pewno już we środę, ale kiedy w nią zagram to pojęcia nie mam, bo jak na razie cały czas "katuje się" Wiedźminem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to uważam tą grę za doskonałą: grafika może być, sterowanie także a i nawet różne typy walki są fajowskie. (najbardziej to mi się podoba być czarodziejm bo lubię rzucać czary i klątwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawkę mam więc wypadałoby postarać się też także o dodatek. Szczególnie po recenzji w CDA, gdzie Allor pisał coś o znakomitej fabule prawie takiej jak w Tormencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować