Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kultowe gry w Gazecie Wyborczej - płyta 1 - już dziś!

261 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 11:35, Krejt napisał:

Warto! Warto! Dla Sacrifice!

Dla tej gry ogólnie warto kupić ten numer GW, świetna jest. Jeszcze czekamy na następny rzut........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacrifice to gra na której reedycję czekałem od dawna. Nie miałem okazji zagrać w to w dzień premiery, a od czasu pojawienia się w Fajnej Cenie, nie było chyba żadnego nowego wznowienia. A z następnymi płytami powrócą inne gry, które ostatnio nie znalazły się w żadnych tanich seriach, a wśród nich Alien Nations 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 11:52, axel.koss napisał:

Lewacka ''Wybiórcza'' znowu rozdaje kiełbasę dla L**du.


Bardzo proszę, to nie onet ani gazeta.pl i wcale mi to nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupione :) Dla Sacrifice i Gothica...

Ale ciekawi mnie jedna rzecz - w instrukcji dołączonej do Sacrifice jest napisane, że pomoc techniczną zapewnia CD Projekt. Ciekawe, czy faktycznie odpowiedzą, jak będą jakieś problemy z grą...

Hmm... A Alone In The Dark w tym numerze to raczej faktycznie kultowy nie jest...

I czemu się mój post pojawił 2 razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw myśleli o kinomanach, w końcu ktoś pomyślał o graczach. Ciekawe kiedy inne wydawnictwa wpadną na ten Pomysł ?? :P ( pomysł całkiem niezgorszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam ja nie skorzystam ponieważ takie bonusy mnie nie bardzo cieszą, już wolę sobie kupić oryginalną grę a nie takie coś ... (oryginalną w sensie - ładne pudełko , gruba instrukcja, wpln i pełne zadowolenie ;) ) Może jak kiedyś będą lepsze tytuły to na pewno kupię ale na razie nic mnie nie zaciekawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować