Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kultowe gry w Gazecie Wyborczej - płyta 1 - już dziś!

261 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 13:28, Budo napisał:

> Kultowe!? Chyba dla gimnazjalistów.

Kultowa gra nie musi być stara, a patrząc co sie dzieje wokół gothica to z pewnością można
zaliczyć do ee swego rodzaju kultu ;]
Jakby mieli zrobić płytę ze specjalnie dla mnie dobranymi kultówkami, to znalazłyby sie tam
inne giery, ale na pierwszym miejscu chyba Another World, tudzież Flasback..


To są gry z oferty CDP, a another world chyba nie wydało cdp... ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzis wczesnie rano kupiłem gazete bo nie mialem gothica (gdzies sie zapodział) a tu patrze niezłe rowniez sa gierki, dobre ze sprzedaja po tak niskiej cenie i az 4 gry sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 13:34, Slaveous napisał:

To są gry z oferty CDP, a another world chyba nie wydało cdp... ale mogę się mylić :)


Hehe lol, ja tylko sobie marzyłem, jeszcze nie było cdp jak się cięło w another world :)
btw Sacrifice jest wydane przez cdp? nie znalazłem na stronie głównej w liście gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 13:28, Budo napisał:

> Kultowe!? Chyba dla gimnazjalistów.

Kultowa gra nie musi być stara, a patrząc co sie dzieje wokół gothica to z pewnością można
zaliczyć do ee swego rodzaju kultu ;]
Jakby mieli zrobić płytę ze specjalnie dla mnie dobranymi kultówkami, to znalazłyby sie tam
inne giery, ale na pierwszym miejscu chyba Another World, tudzież Flasback..


Nie chodzi mi o wiek, a o jakość ;)

AITD4 na pewno nie jest grą kultową, jest grą mocno średnią.
Najlepszy z całej czwórki wydaje się Sacrafice, reszta to gry co najwyżej średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te gry można zarejestrować na gram.pl?
A w następnych wydaniach będą instrukcje do gier w wersji książeczkowej?
A ile ta seria będzie trwała, ile tych płyt wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 13:47, hubertpluta napisał:

A te gry można zarejestrować na gram.pl?
A w następnych wydaniach będą instrukcje do gier w wersji książeczkowej?
A ile ta seria będzie trwała, ile tych płyt wyjdzie?

1. Nie.
2. Nie.
3. Najprawdopodobniej dziesięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 13:50, swietlik94 napisał:

> A te gry można zarejestrować na gram.pl?
> A w następnych wydaniach będą instrukcje do gier w wersji książeczkowej?
> A ile ta seria będzie trwała, ile tych płyt wyjdzie?
1. Nie.
2. Nie.
3. Najprawdopodobniej dziesięć.


8 płyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 11:46, Azuredragon napisał:

Sacrifice to gra na której reedycję czekałem od dawna. Nie miałem okazji zagrać w to w dzień
premiery, a od czasu pojawienia się w Fajnej Cenie, nie było chyba żadnego nowego wznowienia.


Było, było - jeszcze w starej Extra Klasyce (tej z tymi ohydnymi niebiesko-czerwonymi nadrukami na płytach i "miniaturką" fotki pudełka z wersji premierowej na froncie DVDboxa). Potem jeszcze gra wylądowała w jakimś piśmie (ŚGK, afik)

Z tego rzutu mam większość gier (Gothica, Alone ... i Sacrifice''a), więc się nie skuszę, zwłaszcza, że ten czwarty tytuł to akurat zupełnie nie moje klimaty :D. Gothic i Alone mam "z gazety", nawet w nie nie grałem :D, zaś Sacrifice''a mam w wersji premierowej, która ma jakiś wstręt do zapamiętywania skrótów klawiszowych (przez co pograłem trochę i teraz gra czeka na "lepsze czasy" :), bo bez skrótów bitwy można określić jednym słowem - chaos :().

EDIT: Po cichutku liczę na WK - przegapiłem, jak było w Click!u, więc teraz na pewno bym kupił :) (na AN2 też się raczej skuszę, choć jedynka trochę mnie odrzuciła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł przedni,zwłaszcza dla ludzi,którzy pogubili płyty albo spóźnili się z zakupem płyt.
Mam dwa pytania:

1)Czy jest możliwe ,by przedstawić listę gier,które się ukażą?

2)Czy Tournament Planescape pojawi się na którejś z płyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2007 o 13:41, sianer napisał:

Najlepszy z całej czwórki wydaje się Sacrafice, reszta to gry co najwyżej średnie.



To co dla Ciebie jest średnie może być dla kogoś innego kultowe :) Dla mnie baaaardzo dobrą grą jest hearts of iron (II wojna światowa) mogę powiedzieć że seria europa uniwersalis jest dla mnie kultowa no i niestety już mam te gry :) .

Gothic też jest bardzo dobrą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 13:28, Budo napisał:

> Kultowe!? Chyba dla gimnazjalistów.

Kultowa gra nie musi być stara, a patrząc co sie dzieje wokół gothica to z pewnością można
zaliczyć do ee swego rodzaju kultu ;]
Jakby mieli zrobić płytę ze specjalnie dla mnie dobranymi kultówkami, to znalazłyby sie tam
inne giery, ale na pierwszym miejscu chyba Another World, tudzież Flasback..


reedycję Another World (15th Anniversary Edition) ostatnio wydało IQ Publishing a kilka miesięcy temu było w CDAction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 14:30, mateuszbanach0 napisał:

gothic! świetna pozycja! i jeszcze wyborcza w zestawie...po prostu 7 niebo...

A ja wiem morze i tak gra gothic może jeszcze być ale inne które mają dzisiaj być to niezbyt mi się podobają.
Np. allon in the dark to ma głupie sterowanie i grafika też denna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, nieźle, nawet nie wiedziałem. Fajno, że ktoś pamięta jeszcze o takich starych piernikach jak Another World ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5,99 zł za Gothica w którego każdy fan RPG powinien zagrać to po prostu doskonała oferta. Niestety była już dodawana do tylu gazet że mam juz kilka kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować