Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kultowe gry w Gazecie Wyborczej - płyta 1 - już dziś!

261 postów w tym temacie

O Sacrifice, całkiem dobra gierka tylko chyba mało znana.
W sumie sam pomysł ciekawy, ale większość gier już mam więc raczej nie skorzystam ;P Jedynie II Wojna Światowa mnie interesuje, ale wolałbym kupić jej sequel''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne gry, dobra cena - jest tylko jeden problem - te, które by mnie interesowały już mam, a te, które mnie nie interesują są mi niepotrzebne...:)

PS - brawa za kultowego "Ścierwojada" w reklamie w TV !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

: P Ja już mam swój egzemplarz. Mam już Gothica, no ale za 5.99 zł to żal nie kupić : P Za nie długo odpalę sobie II Wojna Światowa, bo wydaje mi się, że gra będzie fajna : P

Będę chciał zebrać całą serię bo gry warte 80 zł za 5.99 zł. to trzeba mieć : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to bardzo zdziwiło że takie dobre gry jak Gothic do Gazety Wyborczej!!!!?? Dzięki nim na pewno zyskają wiele więcej czytelników a reklama w telewizji przednia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikt mi nie odpowie, ale...
- czy pojawienie się tych gier w gw oznacza zniknięcie ich z serii extra klasyka?
- news o 14 jest trochę bezsensu;p o tej porze dodatek jest już dawno wykupiony... [chyba, że wczorajszego dnia również było o tym info]
- jak długa ma trwać ta promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

płyta 1 ???
chyba we wrześniu (nie pamiętam) już była taka płyta z Wormsami, Sąsiadami z Piekła Rodem, EU2 itd...
tamta nie wchodzi w skład serii?? (okładka wskazuje na cykl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:52, moonman napisał:

płyta 1 ???
chyba we wrześniu (nie pamiętam) już była taka płyta z Wormsami, Sąsiadami z Piekła Rodem,
EU2 itd...
tamta nie wchodzi w skład serii?? (okładka wskazuje na cykl)

Wtedy był to jednorazowy wyskok, teraz zaczyna się seria 8 płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znamienny jest fakt, że wśród zamieszczonych w tej kolekcji gier znajdują się te, które już nie doczekały się nowych reedycji, jak np. Sacrifice, czy Europa Universalis II. Do tego dojdą kolejne. Chyba na Gry-Online czytałem, że jeszcze możemy się doczekać Mrocznych Wieków i Alien Nations 2. Jak dla mnie świetna sprawa.

BTW, pytanie do CDP. Czy po zakończeniu tej serii za jakiś czas doczekamy się jej kontynuacji jako np. "Kultowe gry komputerowe Next"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry nawet, nawet... Lecz Gothica już przeszedłem dwa razy a reszta gier mnie nie interesuje. W 2 Wojnę Swiatową też grałem bo dołączali do Playa chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 11:52, axel.koss napisał:

Lewacka ''Wybiórcza'' znowu rozdaje kiełbasę dla L**du.

Hehe, gdyby to nie była Gazeta Wyborcza na pewno bym kupił. :) Fajne gry CDP dało (szczególnie G1), szkoda, że do takiej gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:51, Forgotten napisał:

- czy pojawienie się tych gier w gw oznacza zniknięcie ich z serii extra klasyka?


Zniknięcie? Te tytuły już od dawna są niedostępne... konia z rzędem jak w jakimś sklepie kupisz nowego gothica, czy Sacrifice ;]

Dnia 29.11.2007 o 15:51, Forgotten napisał:

- news o 14 jest trochę bezsensu;p o tej porze dodatek jest już dawno wykupiony... [chyba,
że wczorajszego dnia również było o tym info]


Ja kupiłem bez problemu przed trzecią i jeszcze sporo było.

Dnia 29.11.2007 o 15:51, Forgotten napisał:

- jak długa ma trwać ta promocja?


Eee, zdaję się że co tydzień w jeden dzień będzie takie wydanie wyborczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothica mam, Spellforce''a też, Painkillera niedawno kupiłem, Ghost Master też na półce leży. Fallouta tylko nie wiem czy mam, ale to już nie mój dział tylko brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 12:08, marian538 napisał:

Najpierw myśleli o kinomanach, w końcu ktoś pomyślał o graczach. Ciekawe kiedy inne wydawnictwa
wpadną na ten Pomysł ?? :P ( pomysł całkiem niezgorszy :))


Szkoda, że w środku ani słowa na temat gier. Pewnie jeszcze nie dojrzeli do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już gothica ale kupiłem go tylko dlatego bo taniocha xD Nie mogę się doczekać kiedy będą nowe tytuły.Na pewno kupię.Może zainstaluję którąś z pozostałych gier ;]
PS: prawda ścierwojad super(ten w reklamie)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować