Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kultowe gry w Gazecie Wyborczej - płyta 1 - już dziś!

261 postów w tym temacie

pieknie pieknie : D gothic AitD i EUII bosko z checia zagram tylko zastanawiam sie nad Sacrifice jak to bedzie wygladac bo nie byl projektowany na XP :P zobaczymy ; ) teraz czekam na nastepna czesc : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 18:11, stringer napisał:

pieknie pieknie : D gothic AitD i EUII bosko z checia zagram tylko zastanawiam sie nad Sacrifice
jak to bedzie wygladac bo nie byl projektowany na XP :P zobaczymy ; ) teraz czekam na nastepna
czesc : D

Spokojnie grałem na Xp bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, kupiłem i zamierzam kupować:)

...ale tego screena z Gothica, co gram.pl dało w komentarzu, to sobie mogą wsadzić... do muzeum:/ A narzeka się, że w artykułach o szkodliwości gier są stare zrzuty ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszych tytułów nic mnie nie interesowało, więc nie kupiłem. Poczekam jednak aż będzie SpellForce w złotej edycji. To bardzo dobra gra którą polecam każdemu kto jej jeszcze nie ma w swojej kolekcji. Mam co prawda ten tytuł na CD, ale żonglerka kompaktami podczas instalacji jest trochę irytująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko gierki dali.....i to za 6 zybli :)
Sacrifice jest nawet fajne, Gothic to klasyka, a pozostale nie zainstalowalem
a kolejne gry tez sa dobre

apropo screena, przeszedlem pare razy G1 i nigdy nie widzialem zeby tak staly szkielety w jakim kolwiek miejscu...hmmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w czwartek to wyskoczę z samego rańca do kiosku ;) Painkiller, Spellforce, Fallout''y i Ghost Master ;) Tytuły jakie chciałem sobie zawsze kupić:P Niezła mieszanka :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować