Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kultowe gry w Gazecie Wyborczej - płyta 1 - już dziś!

261 postów w tym temacie

No, no, ta seria Tarantina to całkiem wporzo, choć okładka Pulp Fiction mnie zabiła, ale nie offtopując- 6 grudnia 2 płyta, a w niej Painkiller czarna edycja :) xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dołączenie do GW gier było jednym z najlepszych posunięc by skłonic ludzi do kupna tej gazety,zwłaszcza że są w niej super znakomite tytuły : Chocby Gothic, jednak najbardziej podobała mi sie gra sacrafice Jest to gra pełna humoru do tego posiada świetną fabułe, a na dokładkę jest wspaniale spolszczona.Uważam że za tak psie pieniądze nie ma co się zastanawiac tylko kupywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi fani gier mają te tytuły, ale GW zawsze była skierowana do wszelkiej maści przebierańców i niekumatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout...Kocham tą grę! Ale i tak nie kupię GW, bo mam nawet oryginała - pełna wersja z CDA :D
Painkillera nie wiem, czy kupię - nie grałem tylko w dodatek, a podobno jest on "very similar" do podstawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 14:46, mjr napisał:

Prawdziwi fani gier mają te tytuły, ale GW zawsze była skierowana do wszelkiej maści przebierańców
i niekumatych.


chyba łepetyną o biurko wyrżnąłeś kolego :P
ja kupuję zeby mieć eleganckie kopie zapasowe, bo stare płytki zjechane do granic możliwosci...na przyszłość pomysl odrobine
a poza tym ci najmłodsi tez chcą w starsze giery pograc matołku
bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:09, PJ MW napisał:

Rozumiem, że w tym tygodniu będą nowe gry. Ciekawe kiedy będzie Painkiller: Czarna Edycja.



Mam nadzieje że to żart:P bo już od kilku stron jest wałkowane że w ten czwartek właśnie bedzie Painkiler BE.

Za to mnie ciekawi co bedzie w nastepnych numerach :) mam namyśli od 4 do 8, bo niestety do cierpliwych nie należe:P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:45, Esiu210 napisał:

> Rozumiem, że w tym tygodniu będą nowe gry. Ciekawe kiedy będzie Painkiller: Czarna Edycja.



Mam nadzieje że to żart:P bo już od kilku stron jest wałkowane że w ten czwartek właśnie bedzie
Painkiler BE.

Za to mnie ciekawi co bedzie w nastepnych numerach :) mam namyśli od 4 do 8, bo niestety do
cierpliwych nie należe:P

Pozdrawiam.


Zobacz to na oficjalnej stronce Gazety Wyborczej. www.gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

castlerock, sam jesteś matoł. Kopie zapasowe czego? Gothica od ręki na Allegro kupisz za 20zł w folii kiedy chcesz... kopie zapasowe hahaha. Spytaj rodziców, czy zgadzają się abyś sponsorował GW, dziecko zapasowe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:15, mjr napisał:

castlerock, sam jesteś matoł. Kopie zapasowe czego? Gothica od ręki na Allegro kupisz za 20zł
w folii kiedy chcesz... kopie zapasowe hahaha. Spytaj rodziców, czy zgadzają się abyś sponsorował
GW, dziecko zapasowe :))

Po pierwsze 20zł + koszty wysyłki to trochę więcej niż 6zł.
Po drugie kupowanie GW dla przeciętnych obywateli nie jest czymś strasznym.
Po trzecie "ciekawą" musisz mieć rodzinę skoro używa się w niej określeń typu "dziecko zapasowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, trzeba przyznać że za tak niską cenę się niebywale opłaciło kupić wyborczą. Kupiłem bo i tak codziennie kupuję GW. Tyle tylko że dość dziwnie to wygląda gdy "TAKIE" gry dodawane są "do gazety". Ciekaw jestem za ile kupili licencję do takiego Gothica. Przecież był już wydawany na miliony sposobów. Swoją drogą nieźle mi kopara opadła jak zobaczyłem reklamę tego wydania w TV. Siedzę sobie w foteliku a tutaj wyskakuje mi "jedynkowy" (znaczy że z G1) ścierwojad. ;) Od razu pomyślałem że pasowałoby sobie przypomnieć co nie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu wróciłem z kiosku i oczywiście kupiłem gazetę wyborczą wraz z grami. Kupiłem głównie dla Painkiller''a, ale resztę gier też może zainstaluje. Następny numer też kupię. Wstyd mi się przyznać, ale nigdy nie grałem w Fallout''a. Dla ciekawostki można dodać, że jest reklama serii, na którym jest pokazany numer z Fallout''em i w tle widać następny...Niestety nie podano jakie tam będę gry. Początek jednego z obrazków przypomina mi grę Gothic 2: Noc Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować