Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poczuj czym jest prawdziwy strach - F.E.A.R.: Perseus Mandate - dziś premiera!

30 postów w tym temacie

CD Projekt

Najnowszy dodatek do gry F.E.A.R., Perseus Mandate, trafił dziś na półki sklepowe w całej Polsce! Samodzielne, niewymagające podstawowej wersji gry rozszerzenie, to doskonała propozycja zarówno dla fanów gry F.E.A.R., jak i tych, którzy nie mieli jeszcze przyjemności zapoznania się z nią.

Przeczytaj cały tekst "Poczuj czym jest prawdziwy strach - F.E.A.R.: Perseus Mandate - dziś premiera!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 17:51, Emillo2 napisał:

gry-online.pl dało 66% a ja i tak kupię

--->Half-Devil
Ile można odgrzewać jeden kotlet?
a można bo jeszcze czeka nas: Project Origin

Project Origin to kolejna część więc może będzie coś nowego.
Chyba się pokusze, czy CDP ma zamiar jakąś wersję zbiorową FEARa?Wersja podstawowa i dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Perseus Mandate to crap. Pierwszy FEAR mi się podobał, ale wkurzały mnie te momenty, gdzie trzeba było szukać przełączników. A Project Origin już dawno skreśliłem z listy gier must have. To będzie jeszcze bardziej odgrzewany kotlet. Jak na razie w zapowiedziach nic nie piszą o jakichkolwiek rewolucjach w mechanice rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 18:13, jaki of blade napisał:

> gry-online.pl dało 66% a ja i tak kupię
>
> --->Half-Devil
> Ile można odgrzewać jeden kotlet?
> a można bo jeszcze czeka nas: Project Origin
Project Origin to kolejna część więc może będzie coś nowego.
Chyba się pokusze, czy CDP ma zamiar jakąś wersję zbiorową FEARa?Wersja podstawowa i dodatki


nie za dużo byś chciał na raz, właśnie wydali w platynie Złotą Edycję (z pierwszym dodatkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 18:41, Emillo2 napisał:

nie za dużo byś chciał na raz, właśnie wydali w platynie Złotą Edycję (z pierwszym dodatkiem)

Nie mówie, że już, zaraz, tylko ogółem, czy jest takie coś w planach, bo nie zaprzeczysz że by było fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tak jak i zdaniem Gram TV gra staje się mniej straszna. Tajemnica traci sens, a tajemnicza dziewczynka jak to powiedzial jeden z ludzi Gram TV staje się poprostu dziewczynka z sasiedztwa. Najlepsza byla 1 czesc. I na tym koniec. Niech wymyslaja coś nowego;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam Panowie... Nie wiecie co dobre! Mi się włos na d...e jeży tak samo jak przy podstawce i "Peseusie"!! Po prostu kocham ten fearowski klimacik:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować