Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Gears of War - dzień czwarty

17 postów w tym temacie

Lucas the Great

Każdy szanujący się shooter ma zaimplementowany tryb do rozgrywek sieciowych. Najsławniejsze gry z owego gatunku zawdzięczają swoją pozycję w rankingach rozbudowanemu wsparciu dla różnorodnych trybów sieciowej eksterminacji. Tak też jest z Gears of War... choć czy opcje multi, pasjonujące dla konsolowców, zaskoczą blaszakowych wyjadaczy?

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Gears of War - dzień czwarty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy konsol chwalą sobie multi, nie wiem tylko jakie wrażenie zrobi na wyjadaczach pecetowych. Oglądałem kiedyś przykładową rozgrywkę i wyglądało to nieźle. Z ostatecznym wynikiem zaczekamy do czasu aż ludzie poznają większość tajnik gry w multi GoW (jak np. szybkie przeładowywanie powodujące chwilowo większe obrażenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 17:44, marian538 napisał:

Jak wygląda sprawa z zakładaniem konta złotego, to usługa płatna, wie ktoś o tym coś może :P
??
Pozdro


Tak trzeba sobie kupić abonament np. na 3 miesiące lub rok, oczywiście bardziej się opłaca na rok, jest to koszt ok 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi i PCtową wersję, wystarczy mieć/posiadać Silver Konto żeby grać w Multi, tekst skopiowany z http://gearsofwar.pl/news.php?rowstart=20

Heh jak tak czytam ten tekst to mam wrażenie że Microsoft wyrolował Xboxowców, Oni mószą płacić żeby grać w Multi Gears of War, a my nie XD :)

Pytania i odpowiedzi o GoW na PC!
A oto mały poradnik przyszłego gracza w Gears of War na PC, w którym to odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Jakiego potrzebujemy systemu operacyjnego aby grać w Gears of War (Windows)?
Gra chodzi na obu systemach Windows Vista i Windows XP SP2.
Czy mogę grać za darmo w Gears of War po sieci?
Oczywiście. Możesz stworzyć Srebrny profil Windows Live i grać nim po sieci.
Czy mogę grać w kooperacji używając Srebrnego profilu?
Tak. Możesz zarówno założyć grę jak i się do niej dołączyć.
Czy Srebrne konto może zdobywać osiągnięcia?
Tak. (Choć z początku nie było to potwierdzone).
Czy Srebrne konto może brać udział w rozgrywce online?
Tak, Srebrny profil może grać w Warzone, Assassination, Execution, Annex oraz King of the Hill za pomocą rozgrywki Live.
Czy srebrne konto może zdobywać osiągnięcia w rozgrywce wieloosobowej?
Wieloosobowe osiągnięcia się jedynie dostępne w Player Matches oraz Ranked Matches w Gears of War na PC. Jest to dostępne zarówno dla Złotego jak i Srebrnego konta.
Czy każdy może się dołączyć do istniejących już gier wieloosobowych?
Zarówno Złote jak i Srebrne konto może grać w mecze wieloosobowe z listy w menu.
Czy posiadacze Srebrnych kont mogą grać w tryby stworzone przez innych graczy za pomocą Unreal ED?
Tak, zarówno Srebrne jak i Złote konto może zakładać oraz łączyć się ze stworzonymi grami w systemie Unreal ED.

Jak widać stosowanie płatnej rozgrywki Online w przypadku GoW na PC mogłoby zmniejszyć jej popularność i wpłynąć negatywnie na sprzedaż. Dlatego też MS posunął się do tak drastycznych kroków. Pocieszeniem jest to, że jeśli skończy wam się Złote konto na Xbox Live zawsze możecie pograć na PC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo... A myślałem, że na PC to multi płatne będzie. Zaskoczyło mnie to, że w końcu w jakiejś grze korzystającej z kont na MS, nie trzeba bulić abonamentu. :D

Tryby w GoW''ie całkiem ciekawe, co raz bardziej(no jeszcze) mam chętkę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb co-op ... Nie dość że ja zniknę ze świata to jeszcze mój brat z padem w ręku będzie znikał razem ze mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst nawet fajny ale autor nie do końca zna grę. Może dlatego ze jest tak krótko dostępna? Nie wiem nie wnikam. ale zapewniam ze nasi żołnierze nie poruszają sie bynajmniej wolno, szybki bieg w multi można stosować bez ograniczeń, a jeśli jest sie w pobliżu jakich kol wiek ścian czy osłon można wykonywać długie ślizgi między osłonami, po nabraniu wprawy można ślizgać sie od ściany do ściany, strzelanie zza węgła nie daje nam 100% bezpieczeństwa ponieważ wystaje nam wtedy kawałek głowy i bez problemu można strzelić head shoota. Gram w GoWa już od roku na xboxie i jestem pewien ze grając na PC na padzie lał bym ostro "myszkowców''''. Nie są to tylko puste słowa konsolowca, bo w GoWie nie liczy sie tylko celny strzał bo często gra na to nie pozwala(bugi) tej gry trzeba sie nauczyć. Jeśli jest ktoś chętny do pogrania w GoWa na x360 to pisać na gg 9191991, mój gamer tag to wk360a, jak na razie nie mam możliwości grać w GoWa na PC ,chyba że u kumpla ale może w przyszłości sobie zagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 19:16, Azreix napisał:

Ale to tak pachnie mi jakby...Tymi wszystkimi filmami akcji typu Ameryka vs. Obcy/Reszta świata.
Kumasz chyba? :P

Dla mnie bardziej Warhammer 40k lub Mutant Chronicles (Warzone), ale każdy ma prawo do własnych skojarzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować